Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  21 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün aydınlık geçmesi dileğiyle 21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  Koç 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Bugün, maddi konularla ilgili istekleriniz ön plana çıkıyor ve kazancını arttırma konusunda sınırlarınızı genişletme amacı içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda riskleri göze almak istemiyor oluşunuz, beraberinde bazı ertelemeleri de getirebilir. Kendinize çıkış noktası arıyorsunuz. Mantık çerçevesi içinde olayları değerlendirmeniz sizi rahatlatacak.


  Boğa 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Duygu ve mantık çerçevesi içinde değerlendirdiğiniz olayların size getireceği olumlu gelişmeleri, gencfrm.comkendiniz bile takip edemeyeceksiniz. Partnerinizin sosyal yapısından dolayı bazı olayları kabullenmeniz zor oluyor. Bugün, yapacağınız ortak çalışmalarda ilginç kararlar alacaksınız. Boyun kaslarınız gergin dikkatli olun.


  İkizler 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Olayların nedenleri üzerinde çok fazla duruyor ve zaman kaybediyorsunuz. Bugün, duygusal karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Enerjinizi dengelemeli ve birlikte olduğunuz kişilerin davranış biçimlerini eleştirmemelisiniz. İçinizde biriken yoğun duyguları olumlu işler için kullanmalısınız. Rahatlamaya ihtiyacınız var.


  Yengeç 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Siz bir duygu insanısınız. Yaşamı herkesten farklı algılıyorsunuz. Kafanıza takılan konulara açıklık getirmeli ve partnerinizden bu konuda destek istemelisiniz. Güçlü enerjinizi aktarabileceğiniz konular üzerinde gencfrm.comyoğunlaşmak, sizin rahat olmanızı sağlayacaktır. Bugün bağırsak problemleriniz olabilir. Yemeklerinize dikkat etmelisiniz.


  Aslan;
  Bugün, akıl ve sezgileriniz birleştireceksiniz. Aile ortamında sizi bekleyen farklı duyguların etkisinde kalabilirsiniz. Çevrenizde gelişen olayların yaşamınıza getireceği avantajları üzerinde durmalısınız. Huzursuzluğunuzu yenmeli ve her zamanki gibi kendinize güvenmelisiniz. Her şeyi kafanızda fazla büyütüyorsunuz.


  Başak 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Çevrenize temkinli ve tereddütlü yaklaşıyor olmanız sizin için olumlu bir puan oluyor. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinize güvenmenize rağmen, kuşkucu davranmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı bazı sorunları olabilir. Yaklaşımlarınız sessiz ve sakince olacak.


  Terazi 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Siz kendi doğrularınızla yaşayan gencfrm.combir kişi olmanıza rağmen, çevrenizde gelişen olaylara kayıtsız kalmak istemiyorsunuz. Bugün, bir çok olaya çözümleyici bir tavırla yaklaşmanız sayesinde sürünce de kalmış işleri tamamlayacaksınız. Maddi konularda sır olmak zorundasınız ve bazı nedenler sizi haklı çıkaracak.


  Akrep 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Duygu yoğunluğu yaşarken, mantıkla hareket ediyor olmanız, sizde bir takım çelişkilere neden olabilir. Bugün, özellikle huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız. Kendiniz ifade edeceğiniz alanları iyi seçmeli ve adımlarınızı akıllıca atmalısınız. Yaptıklarınızdan çok, yapmak istedikleriniz kafanızı kurcalıyor.


  Yay 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Kendinizle savaşmaktan yorgun düştüğünüzü siz de farkındasınız. Bugün, her şeyi abartan tavırlarınızdan, uzaklaşarak iç sesinizi dinlemelisiniz. Seçimleriniz yaparken, sorumluluk duygunuzu ortaya çıkaran ve kendiniz üzen davranışları benimsiyorsunuz. Her şeyi bir yana bırakın. Sizin yerinize birazda başkaları düşünsün.


  Oğlak 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Çevrenizde kişiler hakkında yorum yaparken, bazen acımasızca davranıyorsunuz. Onların davranışlarınızdan farklı anlamlar çıkarmanız , motivasyon gücünüzü olumsuz etkiliyor ve yapacağınız işlerde isteksizlik başlıyor.Sizden yaşlı kişilerin yardımını alabilirsiniz. Akıl üstünlüğü olan kişileri daha çok seviyorsunuz.


  Kova 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Bugün, düşüncelerinizde taviz vermek istemiyorsunuz. Geniş düşünen ve adalet duygusu dengelenmiş kişileri sevmenize rağmen, sizin davranışlarınız aykırı olabiliyor.Kişisel enerjinizi çevrenizle paylaşmak gencfrm.comiçin uygun bir gün. Yapacaklarınız konusunda karar vermeden önce düşünmelisiniz. Bugün sezgilerinizi çok önemli.


  Balık 21 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Ay’ın konumu, gencfrm.comduygusal yaşantınızı karıştırabilir. Anlık değişimler yaşadığınız bu günde, olaylara çok farklı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Girişimlerinizi destekleyecek kişilerle birlikte fikir alış verişi içinde olmak sizi rahatlatabilir. Yaşadığınız her türlü olayı kendi fikirlerinize göre yorumlamak, yanılmanıza neden oluyor.


   
21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tasu::tasu: Koç 21. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan İkili ilişkilerinizde karışıklıklar bitiyor. Karşı tarafı daha iyi anlayacak, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vereceksiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir, beyin...
 2. 7 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  7 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  7 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel Haziran gününün en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 7 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Bu konuda iddialı ve idealist davranacaksınız. Aşka ve çevrenize yoğun duygular içindesiniz. Etrafınıza...
 3. 8 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyor ve 8 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Her açıdan güçlüsünüz ve çekinmenizi gerektiren bir durum yok. Kendinizi rahatça ortaya koyun. Bugünlerde başkalarının ne düşünebileceği sizi...
 4. 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 14 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde iyi bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir....
 5. 28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  28 haziran günlük burç yorumları günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 28 Haziran cuma 2013 Günlük Burç Yorumları KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) Fazla kuruntulusunuz. Etrafınızda olan her şey sanki sizin tersinizeymiş gibi hissediyorsunuz. 28 Haziran...

Sayfayı Paylaş