Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  21 Kasım Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük burcunuzu merak ediyorsanız okumadan güne başlamam diyorsanız 21 Kasım Günlük Burç Yorumları:tik:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Amaçlarınızla ilgili yeni hedefler peşindesiniz. Kariyerinizi içine alan bu alanda bazı mücadeleler söz konusu. Özellikle üstlerle ilişkilerin getirdiği zorluklar öne çıkmakta. Şimdilik sabırlı olmalı ve tamamlanması gereken işlerinize odaklanmalısınız. Düzenli ve organize olmanız üstlerinizin dikkatini çekebilir. Ortaklaşa işlerde aceleci davranmamalısınız.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Hayatınıza hareket ve iyimserlik getiren konular olabilir. Şu günlerde eğitim hayatınız öncelikli olmak üzere yenilikler yapabilirsiniz. Daha somut çalışmalara yönelerek dikkat çekeceksiniz. Zira bu alanda sizi şanslı ve tutarlı kılan gelişmeler var. Farklı kültürler ve görüşler karşısında ise, yapıcı ve esnek olmanızda yarar var.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Daha fazla iyimser olabilirsiniz. Özellikle duygusal ihtiyaçlarınıza önem vermeniz gerekiyor. Yakın ilişkilerde öne çıkan huzursuzlukları bu şekilde aşabilirsiniz. Ortaklaşa alanda ise yeni yatırım planlarınız hareket kazanmakta. Yeni anlaşmalar dikkat çekerken, tek başına karar almanız zor. Başkalarının maddi kaynaklarına olan ihtiyacınız sizi huzursuz edebilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  İkili ilişkiler ve ortaklıklar hayatınızı daha fazla etkilemeye başlıyor. Zorlayıcı olabilecek bu koşulları akılcı karşılamanızda yarar var. Son dönemde yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Zira ortağınız yolu ile değişiklikler yapmaktan yanasınız. Elinizde olmayan nedenlerin karşısında sağlam durmanız ve eleştirilere açık olmanız sizi yararınıza.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Günlük işler ve detaylar açısından yorucu bir gün. Elinizdeki işleri tamamlamak ve düzen sağlamak önem kazanmakta. Özellikle zaman alan işler öne çıkabilir. Bu yüzden disiplin gerektiren konuları hafife almamalısınız. İş ortamında olabilecek değişiklikler ise ilişkilerinizi etkileyebilir. Daha yapıcı davranarak sağlığınızı zorlayan gerginlikleri aşabilirsiniz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Hayatın olumlu yanları sizi yakından etkilemekte. İş yükünüzün azaldığı bu günleri rahat geçirebilirsiniz. Biraz gevşemek ve içinizden geldiği gibi davranmak için olanaklar var. Hobilerinizde değişiklikler yaparak yenilikler deneyebilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise sizi kısıtlayan etkiler söz konusu. Bu durumu aşmak ve keyifli zamanlar yaratmak sizin elinizde.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Son derece hareketli bir güne başladınız. Yakın çevrenizdeki konular biterken, ailevi meseleler öne çıkmakta. Bu alanda sizi zorlayan sorumluluklar içine girebilirsiniz. Özellikle yerleşimi ilgilendiren konular sizi oldukça yoracaktır. Daha planlı hareket etmenizde yarar var. Yeni yatırımlar ve maddi konularla ilgili planlarınızda çok temkinli olmalısınız.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Çok hareketli ve yeni sorumluluklar gerektiren bir gün söz konusu. Özellikle eğitim çalışmalarınıza öncelik vermeniz gereken konular olacak. Daha fazla bilgi, okuma, yazma sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Bu alanda disiplinli olmaya gayret etmelisiniz. Ortaklaşa işler ya da anlaşmalarda, istediğiniz gibi hareket etmeniz bu dönem zor olabilir.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Yeni kazançlar ve maddi konular gündeminizi doldurmakta. Öncelikle elinizdeki nakit kaynakları iyi kullanmanın yollarını aramalısınız. Zira bu dönem borç alacak konularınız mücadele getirebilir. Parasal alanda riske girmemeniz yerinde olacak. Daha sıkı çalışmak ve bütçenizi toparlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Akılcı adımlarla gelirlerinizi artırabilirsiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Burcunuzda ilerleyen Ay sizi canlı ve dışadönük kılmakta. Her ne kadar iş yükü ve sorumluluk taşısanız bile, yenilikler yapabileceğiniz günlerdesiniz. Pek çok alanda öne çıkabilirsiniz. Özellikle iş hayatının getirdiği konular önceliliğiniz olacaktır. Kişisel konularınızda ilerleme elde etmek ise size güven verebilir. Ancak ilişkilerin getirdiği duygusal sıkıntılar öne çıkmakta.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Kendinize karşı biraz özenli olmalısınız. Zira duygusal açıdan hırpalanmaya çok açıksınız. Pek çok konuda karamsar olmaktan özellikle sakınmanız gerek. Elde olmayan bazı nedenler sizi iş hayatında zorlayabilir. Biraz beklemede kalmak ve hazırlık yapmak en doğrusu. Başkalarına yararlı konularla ilgilenmek hafta sonu dahil olmak üzere sizi oyalayacaktır.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Olumlu koşullar altındasınız. Uzun vadeli planlar ve ümitler içindesiniz. Bu alanda sizi karamsar kılan konuları artık aşıyorsunuz. Başka kişi ya da gruplarla olan paylaşımlar gününüze hareket katabilir. Son derece faydalı olabilecek takım çalışmaları da dikkat çekiyor. Bugünlerde sosyal olanaklarınızda bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  fena değik teşekkürr
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Hayatın olumlu yanları sizi yakından etkilemekte. İş yükünüzün azaldığı bu günleri rahat geçirebilirsiniz. Biraz gevşemek ve içinizden geldiği gibi davranmak için olanaklar var. Hobilerinizde değişiklikler yaparak yenilikler deneyebilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise sizi kısıtlayan etkiler söz konusu. Bu durumu aşmak ve keyifli zamanlar yaratmak sizin elinizde.

   
 4. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
 5. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  herseyin hakkinda hayirlisi :) tesekkürler :)

   
21 Kasım Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 TEMMUZ burç yorumları

  21 TEMMUZ burç yorumları

  21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu Koç 21 Mart - 19 Nisan Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Parasal konularla ilgili yapacağınız...
 2. 21 Kasım Günlük Burç Yorumları

  21 Kasım Günlük Burç Yorumları

  KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan) Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar, sizi aşk konusunda bir güvensizliğe sokmuş, sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Yetenekleriniz, sizi hedeflerinize adım adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz çatışmalara neden oluyor. Bugünlerde alış veriş...
 3. 26 Kasım Burç Yorumları

  26 Kasım Burç Yorumları

  26 kasım burç Sevgili melekler arefe gününde sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 26 Kasım burç yorumlarınız :cah: Koç Sevgili Koç, bugün önsezileriniz mantığınızdan daha iyi işleyecek. Ay, yenilikçi Uranüs ile etkileşimde olduğundan beyin cimnastiği yapmak...
 4. 21 Aralık Burç Yorumları

  21 Aralık Burç Yorumları

  21 aralık burç yorumları 21 aralık burç burçlar Günlük Burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 21 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız :dil: Sevgili Koç, Günlük işlerde karşılaştığınız sorunların çözümü için çevrenizde güvendiğiniz insanlardan destek isteyebilirsiniz. Ailevi konularda biraz daha fazla çaba sarfedebilirseniz, huzurlu bir ortam yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Son günlerde...
 5. 21 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  21 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  21 kasım günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 21 kasım 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününzün en güzel şekilde geçmesini diliyor ve 21 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan) Bugün daha sabırlı olmalı, olayları geniş açıdan...

Sayfayı Paylaş