Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlar bakalım 21 Ocak günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :laugh::laugh:


  Koç
  Sevgili Koç, Ay bugün sizin burcunuzda olduğundan duygularınızı bastırmadan ön plana almanız için motive ediyor. Bu durum iç karartan bir şekilde olmayacak tam tersi duygularınızın daha oturmuş olduğunu hissedeceksiniz. Ancak otorite figürlerine duygularınızı dile getirmek o kadar kolay olmayacak.

  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay hayal gücünüzü tetiklerken sezgilerinizi de güçlendiriyor. Duygularınızı kendinize saklamak ve fazla göz önünde olmamak isteyebilirsiniz. Ay iki gün sonra burcunuza geçince siz de duygularınızı paylaşmaya hazır olacaksınız. Yaptığınız işleri tek başınıza yapmayı ve sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz.


  İkizler
  Sevgili İkizler, Ay bugün yıldız haritanızın en kalabalık bölgesinde olduğundan arkadaşlarınız, dernek, klüp gibi topluluklar ve kalabalık ortamlar vurgulanıyor. Ancak bulunduğunuz sosyal ortamlarda eğlencenin dozunu kaçırabilir ve sorumluluklarınızı unutabilirsiniz, eğlenceyi ve zevk aldığınız şeyleri ön plana alacaksınız.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Ay bugün sizin kariyer ve sorumluluklar evinizde olduğundan otorite konumundaki kişilerle ilişkiniz yoğun olabilir. Sorumluluklarınız, kariyer hedefleriniz ön planda ve başkalarının gözü üzerinizde. Para harcayabilirsiniz ama para kazanma hırsınız da aynı zamanda yüksek olduğundan, dengeleyebilirsiniz.

  Aslan
  Sevgili Aslan, geleceğinizle ilgili planlar kuruyor olabilirsiniz. Büyük olasılıkla düşündükleriniz uygulanabilecek pratik çözümler olacak. Aynı zamanda Merkür sizi konuşmaya ve iletişim kurmaya davet ediyor. Ancak Merkür’ün sert etkisi yüzünden düşünmeden konuşabilir ve sonradan pişman olacağınız sözler sarf edebilirsiniz..

  Başak
  Sevgili Başak, bugün daha çok başkalarıyla olan ilişkinizdeki güç dengelerine ve ortak para konularına odaklanabilirsiniz. Yakın ilişkinizde daha duyarlısınız ve karşınızdakini hemen algılıyorsunuz. Ancak iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. İçe döndüğünüz ve kendi dünyanıza kapandığınız bir gün olabilir.

  Terazi
  Sevgili Terazi, Ay bugün Koç burcunda yani sizin partnerlik evinizde olduğundan dikkatiniz yakın ilişkinize yoğunlaşabilir. Zaten ilişkiler sizin için önemlidir ve hatta bazen sorun çıkmasın diye fazlasıyla ödün verebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda her konuda işbirliği yapmanız ve ekip olarak çalışmanız daha yararlı.

  Akrep
  Sevgili Akrep, hızlı bir gün geçirebilirsiniz zira iş evinizde bulunan Ay’ın enerjisi yoğun günlük işlerin sizi beklediğine işaret ediyor. İşleriniz çok olsa bile öğle yakınlarında kendi dünyanızda kaybolup derinlere dalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanızda, kendinizle baş başa kalmak huzur verebilir ama buna imkan bulamayabilirsiniz.

  Yay
  Sevgili Yay, bugün Koç burcunda olan Ay, sizin için eğlenceli ve neşeli ortamlara işaret ediyor. Sosyal ortamlar zevkli ve eğlenceli geçebilir. Kalabalık bir ortamın veya arkadaşların etkisinde kalıp eğlencenin dozunu kaçırabilirsiniz. Yaratıcı olacağınız ve kısıtlanmadan kendinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz bir gündesiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay bugün yıldız haritanızın ev ve aile bölgesinde. İşe düşkün bir Oğlak olabilirsiniz ancak bugün ailevi konulara öncelik vermelisiniz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkiniz düzelecek ve bu da kariyerinizde rahat bir başarı getiriyor. Kariyer ve aile arasında kalsanız da, çok fazla sıkılıp zorlanmayacağınız bir gündesiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, Koç burcuna geçen Ay güne hareketli bir şekilde başlayacağınıza işaret ediyor. Özellikle haberleşme temponuz hızlanacak. Cevaplamanız gereken pek çok email, mesaj ya da telefon olabilir. Toplantı ve görüşmelere katılabilir, bol bol konuşabilir veya yazı yazabilirsiniz. Sıkıcı bir gün olmayacağı kesin.

  Balık
  Sevgili Balık, Ay burcunuzdan çıktı ve para evinize geçti. Bugün son birkaç günde olduğu gibi duygularınız değil de, para işleri ön planda olacak. Görev duygunuz ağır basabilir ve daha disiplinli olabilirsiniz ancak maddi konularda canınızın istediği gibi davranabilirsiniz. Gün boyu maddi konulara odaklanabilirsiniz.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  anlasıldı tamam xD
   
 3. seeda

  seeda Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ocak 2010
  Mesajlar:
  124
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Ocak Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta...
 2. 21 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 şubat burç yorumları Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: koc Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden...
 3. 21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tasu::tasu: Koç 21. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan İkili ilişkilerinizde karışıklıklar bitiyor. Karşı tarafı daha iyi anlayacak, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vereceksiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir, beyin...
 4. 21 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Bu gün çabuk incinebilirsiniz ve bu yönünüzü düzeltme isteğiniz olsun. Ama daha önemlisi var. Öğlen saatlerinde sevecen ve romantik bir yapıda olabilir ama daha sonra güvensiz ve duygusallıktan çok fiziksel zevk arayabilirsiniz.Fanatizm her alanda ortaya çıkabilir, biliyorsunuz, aşkta bile fanatik olabilir, sevdiğinizi rahatsız...
 5. 21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 21 Ocak Cuma günü burç yorumlarınız tatlişkolar :ehi: Sevgili Koç, Bugün Ay'ın konumu sevdiklerinizi ön plana çıkarıyor. İyi niyetli ve yapıcı tavırlarınızla aileniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Evinizi yenileyebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Bugün evinizde dostlarınıza davet...

Sayfayı Paylaş