Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  21 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel Yorumlar...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün üzerinizde olan etkiler sizi karşı cinse karşı saldırgan ve anlayışsız hale getiriyor. Birlikte olduğunuz kimseye iyi duygularla bile yaklaşsanız farkında olmadan tahakküm edici ve ve kırıcı tutumlara girebilir sonrada onun size karşı neden soğuk tutumlar içinde olduğunu anlamayabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. Sebebi olmayan sinir gerilimleriniz olabilir. Özellikle siz bir kadınsanız bugün fazlaca asabi olmanız olasıdır. Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabuk geçen bitkinlikler duymanız olasıdır.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Sevdiğiniz insanların size olan ilgileri sizi mutlu edebilir. Bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Eski bir dostunuzla buluşmanız ve bazı konularda yeni fikirler edinmeniz de mümkündür. Bugünlerde hayat görüşünüzde değişimler olabilir. Sakin bir gün geçirmeye hazırlanmış olabilirsiniz fakat gelişmeler gününüzü hareketlendirecektir. Kalabalık ortamlarda bulunmanız ve dinlenme fırsatı bulamamanız olasıdır. Buna rağmen bütün olarak hoş bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ileri sürmek için biraz daha beklemeniz ve insanlara zaman vermeniz gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklık durumunda olabilirsiniz. Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Buna karşılık duygusal zenginliğe sahipsiniz. Hayal ve hisleriniz çok güçlü. Bugün, her şeye rağmen hayatın daha mutlu olduğunu düşünebilirsiniz. Cinsiyetiniz ne olursa olsun, bir erkeğin kıskanç tutumları yüzünden canınız sıkılabilir ve bazı şeylere karşı isteksizlik içine girebilirsiniz. Bazı kimselerin hakkınızda yanlış hükme vardıklarını anlasanız bile bunu düzeltmek için birşey yapmak içinizden gelmeyebilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Durmadan engeller çıkan ve sizi bezdiren bir konu bugün çözülebilir. Davranışlarınız biraz daha ölçülü olmak zorunda. Dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Ailenizle ilgili bazı masraflar yapmanız gerekebilir bugün para açısından tedarikli olmalısınız. Sizi rahatsız eden bazı konularda huzura kavuşacaksınız. Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir yanlış yapmak üzeresiniz. Bugün ev ortamında fazla kalmanınız daha iyi olabilir. Evde sıkıcı durumlar olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Ender günlerinizden birini yaşayabilirsiniz. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Eğer yalnız bir insansanız karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir. Her konuda başarı var fakat başarı sizin planladığınız ya da istediğiniz kadar çabuk olmayacaktır. Aranızda fazla yakınlık olmayan bir adamla yapacağınız bir görüşme şansızı iyiye doğru döndürecek. Siz bir kadınsanız Karşı cins ilişkileriniz için karışık bir döneme girmektesiniz. Sizin için en kötü durum kararsızlıktır.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Bu dönemde fikir ve düşünce yönünden oldukça zenginsiniz. En imkansız görünen şey bile gerçek olabilir. Bugün evinizde bazı ufak tefek tamirat sorunları çıkabilir. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir. Evinizde ve ailenize yakın olduğunuz ya da fazla dolaşmadığınız takdirde daha rahat ve mutlu olacaksınız. Size söylenen şeyleri veya yapılan teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Davranışlarınız daha ihtiyatlı olmalı ve sırlarınızı saklamalısınız. Evinizle ilgili uzun süredir elinizin değmediği işleri halletme fırsatı bulacaksınız. Bu gün yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılayabilirsiniz. Dinlenme zamanını gerçekten dinlenmeye ayırmanız iyi olur. Kendinizi yıpratma meylindesiniz. Sizden haber ya da yakınlık bekleyen birisi, size belli etmemekle birlikte içten içe yıkılıyor. Sağlığınızla ilgilenmeniz gerekli. Kendinizi her konuda gereğinden fazla yoruyor ve harcıyorsunuz. Arada sırada dinlenmek için de zaman ayırırsanız herşeyi daha iyi yürütürsünüz. Çevrenizde bir çok huzursuzluk olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Tecrübeli olmadığınız konularda şanslı değilsiniz. Hangi cinsiyetten olursanızolun, özellikle yirmi yaş veya altındaysanız ebeveynleriniz, evli bir insansanız eşiniz bazı şeyleri , tam olarak anlamamaları yüzünden engelleyebilir. Çok büyük bir terslik yok fakat ufak tefek sıkıntıların toplamı sizi bunaltabilir. Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Olayların akışı mahçup duruma düşmenize sebep olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Şans oyunları ve benzeri şeylerde şansınız açık. Kadınsanız, karşı cins ilişkilerinde tereddütlerinizi bir kenara bırakıp, sizin harekete geçmeniz gerekiyor. Bugün yeni gelişmeler olabilir ve zaman sizin için çok değerli hale gelebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, daha ılımlı olmadığınız takdirde kaybetmeniz olası olan bir kavgaya girersiniz. Bir arkadaş toplantısında veya bir eğlence ortamında bulunabilirsiniz. Eğer düşündüğünüz bir kimse varsa ona dikkat etmelisiniz. Sizi son derece sakarlaştırabilecek bazı etkiler altındasınız.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün ilişkilerinizin sağlığı açısından daha kararlı tutumlara girmenizde fayda var. Herşeyi sırasıyla ele alır ve yavaş ilerlerseniz isteklerinize kavuşacaksınız. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz ve bu yolculuk sizi gereğinden çok uğraştırabilir. Şimdilik bu gibi durumlara ses çıkartmamanız daha iyi olabilir. Eğer yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklar hakkında ümit verici gelişmeler olabilir fakat onlara güvenmemeniz gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün Bir çok şeyi yapmak için içinizde istek bulunabilir fakat iş tatbikata geçmeye gelince kendi kendinize uyduracağınız sudan bahanelerle erteleyip durabilirsiniz. Psikolojik ve fiziksel olarak güçsüz olduğunuz bir gündesiniz. Karışık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır. Aniden biryere çağırılabilirsiniz, halletmeniz gereken bir durum ortaya çıkabilir. Bunlar tatil günü için yaptığınız bazı planların suya düşmsine de sebep olabilirler fakat acil şeylerle de ilgilenmeniz gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bu dönem sizin için aşırı verimli zamandır. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza ve sadece yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostları da en azından kaybetmenize sebep olabilir. Yeni fikir ve planlara açıksınız. Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız. Bugün bir çok istek ve hayalinizi gerçekleştirmeye muktedirsiniz.


   
  Son düzenleme: 24 Ağustos 2012
21 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel Yorumlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 TEMMUZ burç yorumları

  21 TEMMUZ burç yorumları

  21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu Koç 21 Mart - 19 Nisan Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Parasal konularla ilgili yapacağınız...
 2. 21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de...
 3. 4 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  4 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu dönemde zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir...
 4. 11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı...
 5. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...

Sayfayı Paylaş