Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  21 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  21 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 21 temmuz 2014 burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir hafta diliyor ve 21 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  KOÇ Burcu

  Gökyüzü kendinize dair güçlü bir anlayış geliştirmeniz için destekliyor sizi. Başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı, istek ve arzularınızı nasıl bir araya getirerek dengeleyeceğinizi bulacaksınız. Size yakın olan bir insanla aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir ve özel bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Son derece cesaretli ve kararlı tavırlar sergileyerek çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızı ilgilendiren konularda bu tavrınızı gün boyunca sürdürmelisiniz. Karşılaşacağınız güç oyunları sizi yıldırmamalı. Yaptığınız işin bilincinde olun ve taviz vermeyin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda ise beklemede kalın ve sessizliğinizi koruyun. Karşınızdaki insanın size karşı tepkili yaklaşımı, kendinizi yeterince ifade edememenize sebep olacağından bu süreçte haklılığınızı ispatlamaya çalışmaya uğraşmayın.

  Boğa Burcu

  Bugün iş hayatınızda her şey planladığınız dışında gelişebilir ve siz bu duruma ayak uydurmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Mecburiyetleriniz dışında kalan konularda çalışma arkadaşlarınızın yardımını istemekten çekinmemelisiniz. Maddi konularda temkinli hareket etmeli, gereksiz harcamalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun süreli devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmiyete taşımak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Kalabilirsiniz diyorum, çünkü bu durum olumlu da olabilir olumsuz da. Önemli kararlarınızı alırken oldukça dikkatli düşünmelisiniz, anlık kararlar bir ömür boyu yaşanabilecek pişmanlıkları da beraberinde getirebilir. Gökyüzünün bugün sizlere verdiği mesaj her şeyden önce sakin olmanız ve olayları sadece kendi pencerenizden değerlendirerek, hareket etmemeniz yönünde olacaktır.


  İkizler Burcu

  Gökyüzü bugün sezgilerinizin yaşamınızı renklendireceğine işaret etmekte. Algılarınız o kadar açıktır ki, gün içinde yaşayacağınız birçok konuda neler olabileceğini önceden hissederek hareket edersiniz. Özellikle ilişkilerinizde bugün birlikte olduğunuz insanı bir hayli şaşırtabilirsiniz. İş hayatınızda ise oldukça yoğun ve tempolu bir gün. Yetiştirilmesi gereken sözleşme, anlaşma, resmi evrak gibi konular sizi oldukça yoracaktır. Gün içinde karşılaşacağınız eski bir arkadaşınızdan,. sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşadığınız yorgunlukla acele kararlar almamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir. Size doğruyu işaret edeceğinden emin olabilirsiniz.


  Yengeç Burcu

  Kendinizi daha çok sevecek ve derin bir yüzleşmenin ardından gelen radikal kararlar alarak uygulayacaksınız. Sürüncemede kalan her şeyi ya bitirecek ya da olması gereken hale getireceksiniz. Bu güçlü enerji tüm plan ve düşüncelerinize netlik kazandırırken, sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak. Cesur davranışlar içinde, isteklerine ulaşmak isteyen çalışkan bir asker gibi mücadele ederek isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bekar Yengeçler bu süre içinde yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

  Aslan Burcu

  Bugün yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir sizler için. Kendinizi cesur bir dille ifade edebilir, insanların güven ve saygısını kazanarak desteklerini alabilirsiniz. İş hayatınızda yaşanan kısa süreli sessizlik dönemini, yeni projeleriniz ve yapmayı planladığınız düşüncelerinizi ortaya koymak için değerlendirmelisiniz. Bu süreci mesleki açıdan kendinizi geliştirmeniz için yaptığınız bir yatırım gibi düşünmelisiniz. Öğrenme isteğiniz oldukça kuvvetlidir, bu etkiyi sonuna kadar kullanmalısınız. Şimdi hazırlıklarınızı yapın ve sisteminizi kurup hazırda bekleyin. Özel yaşamınızda ise aile bireylerini ilgilendiren konularla meşgul olabilirsiniz. Mümkün olduğunca az konuşun ve dinleyin. Yanlış anlaşılmaların ilişkilerinizi bozmaması için böylesi hepiniz için faydalı olacaktır.


  Başak Burcu

  Gökyüzü iş hayatınız yaşamınızın önem kazanacağına dikkat çekmekte. Bugünlerde yoğun görüşmelerden oldukça yoruldunuz. Dinleneceğiniz günlerin geleceğini bilerek, bu tempoda sürekliliğinizi sağlayıp işlerinizi rayına koyuna kadar çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu süreci ne kadar iyi değerlendirebilirseniz o kadar faydanıza olacak. Kariyer hayatınızın yeniden şekillendiği bu süreç evrenin sizlere hediyesi. Aile bireyleri ya da yakın akrabalardan kaynaklanacak ve sizleri hayal kırıklığına uğratıp üzecek hiç tahmin etmediğiniz davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Siz bu durumun benzerleri az ya da çok daha önce deneyimlemiştiniz. Fakat şimdi eskisi kadar anlayışlı ve affedici olacağınızı söyleyebilmek oldukça zor. Rüzgar eken fırtına biçermiş ata sözü misali; bunun karşılığını sizden misli misli alacaklar.


  Terazi Burcu

  Her doğruyu, her yerde ve herkesle paylaşmamalısınız. Söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir ve yanlış aktarılarak iş ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir. Sizler kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi kolay kolay başkalarına yapmazsınız. Ancak herkes sizin gibi olacak diye bir kaide yok. Bugün gizliliğe ve her şeyinizi ulu orta paylaşmamaya özen gösterin. İşinizle ilgili konularda, çözüm odaklı girişimleriniz olumlu sonuçlanacaktır. Özellikle de finansal konularda nakit akışını sağlamayı başarabileceksiniz. Özel yaşamınızda kendinizi anlatmakta zorlanabilir, olayları sadece kendi yönünüzden değerlendirerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz.


  Akrep Burcu

  Gökyüzü bugün ilişkiler konusunda kendinizi gergin hissetmenize ve bireyselliğinizi ister istemez ön planda tutmanıza sebep olabilir. Bu durumda da tartışmalar kaçınılmaz hale gelir. İlişkinizde ben demek yerine, biz demeniz sizin için çok daha faydalıdır. Bir yandan kendi isteklerinizi öne sürmeye çalışırken, diğer yandan beraber olduğunuz insanı önemseme zorunluluğunuz doğal olarak içsel bir gerilim yaratabilir. Bu gerilim ise ilişkinin iplerini her iki tarafın da karşılıklı olarak koparmasına neden olabilir. İsteklerle duyguların çatışması, daha önceden oluşmuş sorunlarla bugüne kadar gelindiyse son derece dikkatli olunması gereken zamandır.


  Yay Burcu

  Gökyüzü bugün duygusal konularda oldukça etkili paylaşımlarda bulunacağınıza işaret etmekte. Özel yaşamınızı ilgilendiren konuları ele alın, rahatsızlıklarınızı ve beklentilerinizi, beraber olduğunuz insanın sizden talep ettiklerini bugün değerlendirin. Duygularınızı en saf haliyle ifade edecek ve ilişkinizi iyileştirerek mutluluğunuzu harmanlayabileceksiniz. İş hayatınızda ise yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberliklerde daha sıcak yakınlaşmalar ve ilişkinin ilerlemesi adına çok güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.


  Oğlak Burcu

  Gökyüzü bugün enerjinizi doğru kullanmanız yönünde uyarıda bulunuyor. İsterseniz egonuzdan sıyrılır, enerjinizi iyi ve güzel şeyler için kullanabilirsiniz. Maddi konularda beklediğiniz ya da beklemediğiniz gelirler elde edebilirsiniz. İşinizle ilgili yenilikler söz konusu. Konunuza yönelik her türlü gelişmeyi takip etmeli ve mümkün olduğunca öğrenip uygulamaya çalışmalısınız. Sizler sahip olduğunuz kararlılık ve sabrınızla her şeyin üstesinden gelebilecek güçlü insanlarsınız. İlmek ilmek dokuduğunuz hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bu süreçte hedeflerinizi yükseltin.


  Kova Burcu

  Gökyüzü maddi konularda güzel gelişmelerin olacağına işaret ediyor. Beklediğiniz bir paranın gelmesi, maaş artışı ya da yatırım yaptığınız bir işin karşılığı gibi durumlar söz konusu olabilir. İş hayatınızda yoğun bir koşturma sizleri karşılıyor olsa da kazanımlarınız artacak. Bugün düşünceleriniz ve hitabetinizle insanların güvenini kazanacak ve yapmak istedikleriniz konusunda muhalefetle karşılaşmadan sonuca ulaşacaksınız. Özel yaşamınızda bir beraberlik içinde değilseniz ilgi odağı olabilir, sürpriz birlikteliklere adım atabilirsiniz. Beraberliği devam edenler ise iş hayatının yoğunluğundan birbirinize zaman ayıramadığınızdan dolayı küçük sitemlerle karşılaşabilirsiniz.


  Balık Burcu

  Gökyüzü güne son derece dinamik ve enerji dolu başlayacağınıza işaret ediyor. Kendinize olan güveninizin her geçen gün daha da güçlenmesiyle iş hayatınızda yerinde çıkışlar sergileyecek, insanların beğeni ve desteğini alarak rahatlıkla ilerleyebileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz paylaşımlarınız olmalı; kiminle, nerede, ne konuştuğunuza dikkat edin. Fikir ve projelerinizin uygulamaya geçmeden önce başkalarının kulağına çalınırsa zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda olumlu gelişmeler söz konusu. Sadece duygularınızla değil, mantığınızın da sesine kulak vererek tercihlerinizi belirlerseniz mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz.
   
21 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  21 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel burç yorumlarınız :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Yeni sorumluluklar ve ailevi konular öncelik kazanıyor. Planlı ve hızlı davranarak akıcı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle iş...
 2. 21 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  21 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  21 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 21 ekim pazartesi günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir hafta geçirmeniz dileğiyle 21 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Balık 21 Ekim 2013 Pazartesi Yeni bir Merkür gerilemesi dönemindeyiz ve bu defa bunun etkisi seyahat kuşağınızdaki bir kaosla görülüyor....
 3. 21 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  21 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  21 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 21 nisan 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde hepinize sağlık ve mutluluk diliyor, 21 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 21 Nisan 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Bugün olaylar pratik bir şekilde yaklaşıyor ve somut çözümler...
 4. 7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  7 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 7 temmuz 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir hafta diliyor, 7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 7 Temmuz 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Uzun süredir yapmayı planladığınız işleriniz için, gereken alt yapı çalışmalarınızı hızlandırmalısınız....
 5. 14 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  14 temmuz günlük burç yorumları, 14 temmuz 2014 burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta olsun diyor, 14 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 14 Temmuz 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel desteğine ihtiyacınız olabilir. Düşündüğünüz her şeyi yaşama...

Sayfayı Paylaş