Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  21 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel burç yorumlarınız :tik:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Yeni sorumluluklar ve ailevi konular öncelik kazanıyor. Planlı ve hızlı davranarak akıcı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle iş hayatının getirdiği konular size görevlerinizi hatırlatıyor. Anne ile ilgili uğraşlar ise biraz uğraştıracaktır. Üzerinizde baskı kuran bu şartların geçmesini sabırla beklemelisiniz. Kendinizi bazı bitiş ve başlangıçlara hazırlamanız gereken günlerdesiniz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)  Hareketli ve tempolu bir döneme ilerlemektesiniz. Kafanızı karıştıran konular nedeni ile sabırlı ve planlı olmalısınız. Özellikle zihinsel çalışmaların getirdiği sorumluluklar sizi sıkıştırabilir. Bu nedenle kendinizi iyi organize etmeniz gerek. Yakın çevrenizle ilgi konularla ilgilenirken kendi hedeflerinize odaklanmaya çalışmanızda büyük yarar var.
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Maddi alanda pek çok düşünce taşımaktasınız. Özellikle yeni kazançlar ve gelirler peşinde olacaksınız. Şu günlerde ekonomik davranma zorunluluğu içindesiniz. Zira başkalarından destek almanız zor olabilir. Çalışma kapasiteniz yüksek seyrederken bunu kazanca çevirebilmelisiniz. Daralan bütçeniz ile şu dönemde yatırım planlarınızdan vazgeçmeniz gerekebilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Burcunuzda ilerleyen Ay sizi öne çıkarıyor. Pek çok konuda istediğiniz yönde hareket etmeyi başaracaksınız. Ancak, ilişkilerinizde size yansıyan değişiklikleri ılımlı karşılamanız gerek. Öncelikle kararlarınızı uygulamak ve yeni başlangıçlarınıza odaklanmanız gerek. Yenilikler ve olumlu yönde adımlar atmanız hayatınızı kolaylaştırmaya başlıyor.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Pek çok konuda kendinizi açmazda hissediyorsunuz. Üzerinizdeki baskıların arttığı bu dönemde duygusal endişeleriniz büyüyebilir. Özellikle elde olmayan nedenler bazı fedakarlıkları gündeme getirebilir. Bu koşullar altında ruh sağlığınızı korumanız gerekiyor. Biraz daha sabırlı olmalı ve sezgilerinizin size gösterdiği yolu izlemelisiniz

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Bugün rahat hareket edebilir ve arkadaşlarla olan ilişkilerinize yönelebilirsiniz. Uygun şartların oluşması ile her tür ilişkiniz size heves getirecektir. Ancak geleceğe yönelik planlarınızda birtakım endişeler taşıyor olabilirsiniz. Daha sakin olabilmelisiniz. Zira dostlarınızın önerileri size güven verebilir. Takım çalışmalarının getirdiği çalışmalar ise size bazı mücadeleler getirmekte.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Bu dönem özel hayatınız ve evle ilgili konularda hareketlilik söz konusu. İlk başta sorumluluklarınızın artması size yük gibi gelebilir. Zira ev eve iş arasında tercih yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gün özellikle üstlerle olan ilişkileriniz önemsemeniz gerek. Kendinizi öne çıkarabileceğiniz şartları kararlı biçimde kullanmalısınız. Kariyeriniz öncelik kazanıyor.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Bugün daha dışadönük koşular altına giriyorsunuz. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklarla hızlı ilerleyebilirsiniz. Yeni kişilerle bir araya gelmek ve onlardan öğrenecekleriniz sizi hevesli kılabilir. Zira eğitim hayatınızla ilgili konularda yenilikler gündeme gelecek. Ancak başkalarının görüşlerine karşı daha toleranslı yaklaşmanızda yarar var.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Sizi duygusal açıdan etkileyecek konular dikkat çekiyor. Özelikle eşle olan bu yöndeki ilişkileriniz dikkatli olmanız gerektirecek. Bunun yanında ortaklaşa konularda daha kararlı davranmanız gereken gelişmeler var. Eşinizin ya da kendi borç alacak durumunuz sizi daha fazla ilgilendirebilir. Kendinize ait kaynaklarınızı daha temkinli kullanmanızda yarar var.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  İkili ilişkiler ve ortaklıklardan yana hareketli bir döneme girdiniz. Bir süredir bu alanda bazı belirsizlikler dikkat çekiyordu. Artık sizi karşıdan etkileyecek konular netleşmekte. Özellikle oraklıklarınıza yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. Ortak harekete edebilme olanaklarını kullanmanız ve yeni fırsatlara açık olmanız söz konusu. Eşle olan ilişkilerinize ise sizi mücadeleye itebilir.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Artık daha hızlı ve sorumluluklu davranmanız gerekecek. Günlük düzeninizi yeniden ele almak ve zaman alan uğraşları toparlamanız lazım. İş ortamında sizi daha fazla çalışmaya zorlayan koşullar ise ağırlığını göstermeye başlıyor. Bedensel sağlığınızı zorlamaktan kaçınmalı ve dikkatli olmalısınız. Altınızda çalışan kişilerin yaratacağı sorunlarla ilgilenmeniz gerekecek.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Kendinizi yenilemek ve pek çok konuda hevesli adımlar atmaktan yanasınız. Sizi hareketli kılan yaratıcı konulara karşı coşku ile yaklaşabilirsiniz. Bu alanda karşınıza köklü değişiklikler yapabileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Duygusal hayatın getirdiği gerginlikleri ise abartmamalısınız. Zira bu konuda sizi tutkulu olmaya iten güzel gelişmeler olacak.
   
 2. Deniz_yıldızı

  Deniz_yıldızı Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  94
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)

  Kendinizi yenilemek ve pek çok konuda hevesli adımlar atmaktan yanasınız. Sizi hareketli kılan yaratıcı konulara karşı coşku ile yaklaşabilirsiniz. Bu alanda karşınıza köklü değişiklikler yapabileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Duygusal hayatın getirdiği gerginlikleri ise abartmamalısınız. Zira bu konuda sizi tutkulu olmaya iten güzel gelişmeler olacak.  Tşkler...
   
21 Temmuz Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 TEMMUZ burç yorumları

  21 TEMMUZ burç yorumları

  21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu Koç 21 Mart - 19 Nisan Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Parasal konularla ilgili yapacağınız...
 2. 21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tasu::tasu: Koç 21. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan İkili ilişkilerinizde karışıklıklar bitiyor. Karşı tarafı daha iyi anlayacak, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vereceksiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir, beyin...
 3. 21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 21 Ocak Cuma günü burç yorumlarınız tatlişkolar :ehi: Sevgili Koç, Bugün Ay'ın konumu sevdiklerinizi ön plana çıkarıyor. İyi niyetli ve yapıcı tavırlarınızla aileniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Evinizi yenileyebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Bugün evinizde dostlarınıza davet...
 4. 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 21 aralık 2013 günlük burç yorumu, 21 aralık günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir haftasonu diliyor, 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 21 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu Kendinizi fiziksel olarak güçlü bile hissetseniz, belli bir performans kaybınız var ve çevreniz...
 5. 21 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  21 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  21 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 21 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir hafta diliyor ve 21 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Burcu Gökyüzü kendinize dair güçlü bir anlayış geliştirmeniz için destekliyor sizi. Başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı, istek ve...

Sayfayı Paylaş