1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

216 ressam tarafından yapılan duvar resmi

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu duvar resmi 216 ressam tarafından yapılmış. Resimin her karesi ayrı Bir ressam tarafından yapıldı. Hic bir karedeki resim aslinda buyuk resimle alakasi yok,kareler yerlerine ( renk,sekil,ton..) olarak yerleştirilmiş. Mesela atın gözüne bir bakın..

alıntı

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 216 ressam tarafından yapılan duvar resmi
    vayy be mithiş bişi bence o kadar insanın yaptığı resimden başka bir resim çıkarmak onları gerekli yerlere koyarak bütünleştirmek ama çok uğraştırmıştır valla ellerine sağlık:)
    canım seninde emeğine sağlık saol...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    muhtesem yaa....paylasım için saol

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

sonuç süper olmuş emeğinize sağlık yapanlarda muhteşem yapmış

216 ressam tarafından yapılan duvar resmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Duvardaki Resim

Kutsi - Duvardaki Resim

duvardaki resminle avunur gönlüm daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin ne çabuk unutuldu nerde o sözün belliki dönülmeyen uzak yerdesin ne güzel de duruyor resmin duvarda sanki bana gel diyor çok uzaklarda soruyorum seni ben bütün kuşlara belliki dönülmyen uzak yerdesin bu dünyada en mutlu beni sen ettin mutluluk ikimizin diye beklettin ağlamaklı bir günde beni terkettin belliki dönülmeyen...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Duvardaki resminle avunur gönlüm Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk unutuldu nerde o sözün Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Ne güzelde duruyor resmin duvarda Sanki bana gel diyor çok uzaklarda Soruyorum seni ben bütün kuşlara Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Bu dünyada beni en mutlu sen ettin Mutluluk ikimizin diye beklettin Ağlamaklı bir günde beni terk ettin Belli ki dönülmeyen...
  3. Hayatınızın resmi duvarınızda

Hayatınızın resmi duvarınızda

Hayatınızın resmi duvarınızda Duvar kağıdı tasarım ve üretiminde yeni yaklaşımları Türkiye'ye getiren Studio Nommo, birbirinden güzel ve farklı 4 koleksiyonu, isteğe ve mekana özel geliştirebildiği duvar kağıdı tasarımlarıyla ev dekorasyonunda zevkli seçenekler sunmaya devam ediyor. Müşterilerine kişisel tasarımları veya çekilen herhangi bir fotoğrafı duvar kağıdı yapma özgürlüğü...
  4. Duvara yapılış resim örneği

Duvara yapılış resim örneği

duvar dekorasyonu Resimli duvar örnekleri bu duvara bayıldım. Bu resimli duvar örneğini yapabilecek biri olsa çocuk odasına yapmasını isterdim. Yada 3D resim yapma teknikleri ile 3D resimler duvarımızı süslese sizcede harika olmaz mı meleklerim?
  5. Mutluluğun resmi tablosu kimin tabiki kızımın

Mutluluğun resmi tablosu kimin tabiki kızımın

Bir kızı olmalı insanın arkadaşlarım. Benim üç oğlum ve bir tane kızım var. Kızın kokusu dokunuzu göz teması ve dünyaya bakış açısı farklı. Aslında kızlar, kesinlikle otomatik varlıklar en azından biz erkekler gibi değiller. Herşeye bakışları prenseslikleri hayvanları sevmeleri bu uzadıkça uzar. Allah bizleri evlat acısıyla yananlardan ve terbiye olanlardan inşallah eylemesin sevgili...

Sayfayı Paylaş