Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  22 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  22 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 ağustos 2014 burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için esenliklerle dolu bir gün diliyor ve 22 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  KOÇ Burcu
  Bugün yeni insanlarla tanışabilir, oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz ayaklarınızı yerden kesecek birine rastlamanız mümkün. İş hayatınızda ise mücadeleniz her ne ile ilgili ise haklılığınızdan eminseniz ve seçtiğiniz yolun doğru olduğuna inanıyorsanız, gereksiz korkularla kendinizi huzursuz etmekten vazgeçmelisiniz. Bugün duygusal konularda fazlasıyla hassas davranabilirsiniz. Bir beraberliğiniz söz konusuysa zamanında konuşmaktan çekindiğiniz rahatsızlıkların patlamasını bugün tartışmalarla gündeme taşıyabilirsiniz. Bunu yapmak yerine uygun bir konuşma ortamı hazırlayarak birlikte olduğunuz insana konuşmanız gerektiğini ifade edip sakinlikle yaklaşırsanız, ilişkiniz ve sizin için çözümlenemez diye düşündüğünüz konular bir daha tekrar etmemek üzere ortadan kalkacaktır.

  BOĞA Burcu

  Bugün düşünmeden ani kararlar vermemelisiniz. İşinizi ilgilendiren konularda beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz, dikkatli davranın ve işin cazibesine kapılarak hareket etmekten kaçının. Ailenize mensup yakınlarınızın kendi maddi çıkarlarını göz ederek yapacağı davranışlarla üzülebilirsiniz. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan bir aşk ilişkisi tekrar gündeminize gelebilir. Bu bir karşılaşma ya da bir arkadaşınız vasıtasıyla alacağınız bir haber de olabilir. Duygularınız ve aklınız büyük bir savaşın içine girebilir, bu da sizi manevi olarak oldukça yıpratabilir. Beraberliği devam eden Boğa'lar, aşk hayatınızda romantizmin hakim olduğu keyifli bir gündesiniz.

  İKİZLER Burcu

  Bugün kendinizi oldukça gergin, çatacak yer arayan bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Yalnız kalma ihtiyacınız oldukça yüksek olacağından ikili ilişkilerinizde tahammülsüz davranışlar sergileyebilir ve ilişkilerinizi zedeleyecek kelimeler sarf edebilirsiniz. Öncelikle sakin olmayı başarmaya çalışmalı ve öfkenizi kontrol altına almaya çalışmalısınız. İş hayatınızda yapmakta olduğunuz bir girişimi engellemek için birlikte çalıştığınız bazı insanların entrikalarıyla karşı karşıya kalabilir ve haklılığınızı ispatlamak durumunda kalabilirsiniz. Ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve ikili tartışmalara girmeden bu olayların arkasında kimin olduğunu bulmaya yönelmelisiniz. Bu süreçte işinizle ilgili gelişme ve yenilikleri çok iyi değerlendirmelisiniz.

  YENGEÇ Burcu

  Güçlü insanlardan göreceğiniz destek, meslek yaşamınızda rahatlamaları da beraberinde getirecektir. Fakat gün içinde işle ilgili özellikle yönetici insanlarla paylaştığınız konularda gizliliğe önem vermeniz oldukça önemli. Bugün hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı konularda hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız, sorunlara pembe gözlüklerle bakmamanız gerekmekte. Huzurlu bir ev yaşamı sürmek ve kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız öncelikle bunu gerçekleştirmek adına hedefler belirlemeli, kendi ideallerinize sahip çıkmalı, bilinçaltınızda size baskı uygulayan ve geçmişte yaşanan sorunları artık devre dışı bırakmaya istekli olmalısınız.

  ASLAN Burcu

  Cesur doğanız başkalarının sözcülüğünü yaparak zarar görmenize sebep olabilir. Gün içinde ailenizden insanların baskı ve kontrollerine maruz kalmanız mümkün. Bu durum sizi sinirlendirip kırabilir. Sizlere tavsiyem birbirinizle güç mücadelesi edip baskın gelmek adına sonradan pişman olacağınız davranışlar sergilemekten kaçınmanız olacaktır. İşlerinizde olan olumlu gelişmeler ve maddi konulardaki rahatlamalar sizi kendinize getirdi. Şimdi yaşama sıkı sıkı sarılın, isteklerinizin üzerine kararlı ve disiplinli bir şekilde gidin. Yılmadan, yorulmadan çalışma zamanı! Bu süreçte yeni bir eğitim programına katılabilir, sanatsal içerikli konularda yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.

  BAŞAK Burcu

  Gökyüzü, özel hayatınızda mutluluğu yakalamak ve ona sahip çıkmak adına sizleri daha fazla mücadele etmeniz konusunda disipline edecek. Gün içinde ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın. Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli, kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak. Ani kararlar vermeden, iyice araştırarak ve temkinli davranışlar sergileyerek işe koyulmalısınız. Bugün geçmişte çözümleyemediğiniz sorunları, hesaplaşmaları ve güzellikleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede kafanızdaki keşkelerden de kurtulmuş olacaksınız.

  TERAZİ Burcu

  Gökyüzü bugün, iş hayatınızda kendinize olan güveninizi tazeleyecek gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Övgü dolu sözlerle takdir edilebilir, kariyerinize katkıda bulunacak bir oluşumun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu durum yakın çevrenizde sizi sevenleri de mutlu edecek ve haklı mücadelenizdeki başarınızla gururlanmalarını sağlayacaktır. Bugün iş hayatınızda her şey sizin için olumlu gelişirken aynı etkiyi özel yaşamınıza da taşıyabilirsiniz. Fedakarlık gerektiren konularda bencilce yaklaşımlar içinde bulunmadan, "ben" demek yerine "biz" demeyi seçerseniz siz kazanacaksınız.

  AKREP Burcu

  Sürekli olarak değişim enerjisini görmezden gelemezsiniz. Değişim rüzgarına ayak uydurmanız gereken çok önemli bir dönemin içindesiniz. Bugün size zarar veren tüm bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Gerçekçi düşünün ve kendinizi olabildiğince geliştirin. İş ilişkilerinizde çok dikkatli ve sabırlı davranmayı tutarlı bir şekilde sürdürebilirseniz iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba diyebilirsiniz. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi birçok konuda güçlü kılacaktır. Bilirsiniz bir söz vardır, "Kontrolsüz güç güç değildir" diye. O zaman yapılması gereken gücü mantıklı bir şekilde kullanmaktır. Bunun yolu ise gerçekçi davranmaktan geçer.

  YAY Burcu

  Gökyüzü bugün, duygularınız ve sezgileriniz rehberliğinde ilerlemenin olumlu enerjileri ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili duygularınız herhangi bir şeyi yapmamanız yönünde ise yapmayın. Emin olun ki sonunda yapmadığınız için memnuniyet duyacaksınız. Bugün sizi rahatsız eden her şeyin üzerine gidebilecek güce sahipsiniz. Buna yaşamınızdaki olumsuzluklara karşı bir başkaldırış da diyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ilişkisi devam eden Yay'lar, aşkın galibiyeti için biraz daha mücadele etmeli ve birlikte olduğunuz insanın size verdiği sevginin hakkını vererek hareket etmelisiniz.

  OĞLAK Burcu

  Gökyüzü bugün, aşk hayatınızda yaşanabilecek karışıklıklara dikkat çekmekte. Eski aşkınız karşınıza çıkabilir ve bir anda duygularınızı altı üst edecek açıklamalarda bulunabilir. Var olan bir ilişkiniz varsa dikkatli olmalısınız, bir anda karar vererek ait olduğunuzu hissettiğiniz kişiye ve aşkın davetine doğru yol alabilirsiniz. İş hayatınızda ise devlet daireleri ile problemler yaşanabilir. Kontrat, sözleşme, vergi gibi konulardan kaynaklanabilecek hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda kendiniz bir şeyler yapmadan önce işinin uzmanı avukat ya da mali müşavirinize danışarak hareket etmeniz olası aksilikleri hafifletecektir.

  KOVA Burcu

  Gökyüzü bugün, belirsizliklerin sizi yoracağına işaret etmekte. İşinizle ilgili kesin gözüyle baktığınız konularda sizin dışınızda gelişen olaylar yaşanabilir. Bu belirsizliğe teslim olmak yerine müdahale etmeli, çevrenizden görüş ve yardım alarak bunları netliğe kavuşturmalısınız. Bu geçici bir durum olsa da paniğe kapılmanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise bugün birlikte olduğunuz insanın tavırlarını iyi bir sinema seyircisi gibi izlersiniz. Sizin yanınızda başka, arkadaş çevresinde bambaşka bir tablo çiziyorsa ilişkinize bakış açınız tamamen değişebilir. Yeni bir birlikteliğe adım atanlar, geçmiş deneyimlerinizin yüreğinizde kalan izlerini silmelisiniz artık. Mutluluğun keyfini çıkarın ve sevgilinize kendisini ispatlaması için bir şans verin.

  BALIK Burcu

  Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde yaşanacak kurnazca oyunlara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Başarınızı ve yaşama karşı duruşunuzu çekemeyen insanların hoş olmayan oyunları ve sözlü saldırıları ile karşılaşabilirsiniz. Sizler özü sözü bir insanlarsınız. Bu gibi durumlara da alışık değilsiniz. Kıskançlık sizler için sadece sevdiğiniz kişiye olan aşkınızdandır. Bunun içindir ki kendinize yapılan bu tarz saldırıları algılamakta zorlanıyorsunuz, anlamaya da çalışmayın. Sadece sözlerin gücünü kullanarak bu kişilere gereken dersi verin. Özel yaşamınızda ise önemli kararlarınızı eş ya da sevgilinizle birlikte fikir ve alışverişlerinde bulunarak almalısınız.   
22 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızan paylaşıyoruz... KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) AŞK: Mizahı yaklaşımlarınız partnerinizin hoşuna gidiyor ve onu güldürebiliyorsunuz. Bu neşeli halinizle dikkat edin çünkü...
 2. 8 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 8 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 8 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 08 ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş :...
 3. 15 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  15 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  15 ağustos günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 15 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 15 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 15 Ağustos 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir gün olmasına rağmen, çevrenizdeki kişileri ters algılayabilirsiniz. Yollarla...
 4. 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Bugün yapacağınız görüşmeler, gideceğiniz yerlerde karşılaşabileceğiniz olaylar ya da insanlar kısaca hemen herşey size mutluluk verecek durumdadır. Eğer...
 5. 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ burcu 29 Ağustos 2014 yorumu Bugün sağlığınızla ilgili bir problem yaşayabilirsiniz Bunun üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan...

Sayfayı Paylaş