22 Aralık Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
22 Aralık Günlük Burç Yorumları
KOÇ
Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendi kendinize ispat etmelisiniz. Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Sezgisel yeteneğinizsayesinde, bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.
BOĞA
akın dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bu günde, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız.Olayların sonrasını görmeden, hiçbir olaya evet demiyor ve sonuçlarda haklı olan siz oluyorsunuz. Bugün, çabalarınızın olumlu geliştiğini görmek sizi sevindirecek. Farklı bakış açınız ufkunuzu genişletiyor.

İKİZLER
Gün içinde fazla hareketli davranarak, çevrenizde sinirli ve huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Bugün, herkesten farklı düşünceler içindesiniz ve bu özelliğinizi yapıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.


YENGEÇ
Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Bugün, birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Akşam saatlerinde dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Sinir sisteminiz biraz zayıf. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.


ASLAN
Bugün Ay’ın bulunduğu konum, aile ilişkilerinize daha fazla özen göstermenize neden olacaktır. Onlara sürpriz bir ziyaret yaparak, birlikte paylaşım ortamları yaratmayı başarıyorsunuz. Geçmişten kaynaklanan problemlerin ruhsal anlamda sizi baskı altında tuttuğunu hissediyorsunuz.


BAŞAK
Bugün, kafanızda bir çok değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz. Hiçbir şey, sizi kolay ulaşmayacak ve mücadeleci yönünüzü ön plana çıkaracaksınız.. Yapacağınız çok iş var. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz.

TERAZİ
İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. İş birliğime ihtiyacınız var. Sorgulayacağınız konularda ne denli haklı olduğunuzu düşünmeli ve gerekli çabalarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz.

AKREP
Enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Bugün kendinizi odaklaşmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. İlişkinizde; duygusallığın verdiği ilkel kıskançlıkları yenmeniz, partneriniz açısından da şanslı bir durum. Onunla bir arkadaş gibi konuşabilmeniz son derece önemli.

YAY
Hedefleriniz konusunda bitip tükenmek bilmeyen takip duygunuz var. Öylesine işin takipçisi oluyorsunuz ki, iş arkadaşlarınızın sorumluluklarnıda yükleniyorsunuz. Çalışma arkadaşlarının büyük bir çoğunluğu, bir dertleri olduğunda sizinle konuşmayı tercih ediyorlar. Çünkü, onlara bir terapist gibi davranıyorsunuz.

OĞLAK
İşinizle ilgili konularda teoriden çok pratiğe öncelik veren yapınızla, hatalı işler çıkarabilirsiniz. Bu nedenle, çevrenizde sağlam adımlar atmak isteyen kişilerle tartışmayın. Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşmalısınız. Bugün yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz.


KOVA
Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarı grafiğinizle ilgili, tablonun yükselmesi söz konusu.


BALIK
Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.
 
Üst