Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 Ekim 2010 cuma günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ehi:


  Sevgili Koç,
  Ay burcunuzda ama Satürn ile zıt. Bugün sezgileriniz kısacası altıncı duyunuz bir hayli gelişmiş durumda. Ama bu sizi olumlu yönden çok olumsuz yönde etkileyebilir. Yani sonuçta olaylara karşı isteksiz ve tembel bir hale geleceksiniz. Bu da iş veriminizi bir hayli düşürecek. Kısa sürede toparlanmanızı ve bir an önce silkelenmenizi tavsiye ederim.


  Sevgili Boğa,
  Kendinizi boş ve sıkılgan hissetmeniz pasif olmanıza ve geri plandakalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi alışverişe verebilirsiniz. Fakat bunun da yanlış olduğunu çok çabuk göreceksiniz. Hatta öyle ki birden çalışma isteğinizdeki artışa kendiniz de şaşırabilirsiniz.


  Sevgili İkizler,
  Beraber olduğunuz kimseden çok destek alıyorsunuz. İçe dönüklüğünüz devam ediyor. İçgüdülerinizdeki yoğunluk yüzünden sevmediğiniz kimselerle iş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu arada çevreniz tarafından bencilliğiniz yüzünden arada bir eleştiri alacaksınız. Maddi çıkarlarınız için istemediğiniz bir işi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Daha verimli olduğunuzu görmeniz size olayları kolaylıkla kabulettirecektir. Aşk ilişkilerine bir süre ara vermişe benziyorsunuz. Fakat bu kez de duygusallığınız artacak. Ve bunun yanında inanılmadık derecede kaprisli tutumlar sergileyeceksiniz. Hatta tartışmalara ve kavgalara eğilimli görünüyorsunuz.


  Sevgili Aslan,
  Pluto yükselen ile kavuşumda ve sizi farklı yapacak. Yenilik arayışı sizdedeğişiklikler ortaya çıkaracak. Çevrenizdeki insanları sempatikliğiniz ileçok etkileyeceksiniz. Hatta bu özelliğinizden elinizden geldiğinceyararlanmaya bakacaksıızn. Bu arada karşı cinsten birini etkilemek için deçabaladığınız da görülüyor. Ama bu seçimin doğru olup olmadığını bir dahadüşünmenizi öneriyorum.


  Sevgili Başak,
  Çevrenize karşı her zamankinden daha çok ilgili ve yardım sever olacaksınız. Bununla birlikte kendi iç sorunlarınız ikinci plana itilecek. Bu daproblemlerin çözümünü geciktirecek. Bu devrede daha çok çevrenizedönüksünüz, kendinizi izlemeyi ihmal etmeyin. Dışa yönelik açılım sizinyaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi de kısıtlayabilir.


  Sevgili Terazi
  Çocuksu davranıyor ve sorumluluklarını bir kenara itiyorsunuz. Bununlabirlikte madde ile ilgili pek çok önemli karar sizi bekliyor. Önceliğiişinize vermeniz daha iyi. Kendinize ve eğleceye ayıracak pek çok zamanbulabileceksiniz. Tabii ki diplomatik olmanız pek çok kişinin gözünegirmenize neden olacak.


  Sevgili Akrep,
  Sezgileriniz iş hayatında başınıza gelebilecek riskleri en aza indirmenizisağlayacak. İkili ilişkilerinizde ise oldukça hırçın ve tartışmacı birhaliniz var. Bu da pek çok konuda bilirkişi ya da çok bilmiş pozisyonunadüşmenize neden olacak. İş ve ev hayatındaki sorunlar sizi fazlasıylasıkmasına rağmen çözümlemek için tüm enerjinizi sarfedeceksiniz.


  Sevgili Yay
  Kendinize yeni ilgi alanları arayabilirsiniz. İlginç gelen her konuyaatlayabilir ve o konuyla ilgilenebilirsiniz. Biraz daha seçici davranmanızve konuları titizlikle seçmeniz tatmin olmanıza yetecektir. Eğerçalışıyorsanız çalıştığınız kişilerle iyi ilişkiler kurmanız gerektiğini vebazen onlarla birlikte olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.


  Sevgili Oğlak,
  İş çevrenizde yanlız kalmamanız ve çevrenizle ilişkilerinizi zedelememenizlehinize. Bugün sizden büyüklerle aranız açılabilir. Hiç süphesiz bu tarzsorunları halledecek zekaya sahipsiniz. Bu çalışma trafiği içinde aşkhayatınızı ihmal ettiğinizi göreceksiniz. Bunun affedilmeyeceğini ve sorunyaratacağını düşünüp daha olumlu kararlar verin. Çünkü yapacağınız tek birhareket sevdiğiniz kimseyi yumuşatmanıza yetecek. Bir an önce kendiniziaffettirmenin yolunu bulun.


  Sevgili Kova,
  Ona karşı daha duyarlı olman gerektiğini unutmamalısınız. Zihniniz herzamankinden iyi ve sizi şaşırtabilir. Özellikle de zeka oyunlarına herzamankinden daha yatkınsınız. Bu arada sevdiğiniz kimseyi ihmal ettiğinizveya çok konuştuğunuz için hararetli bir tartışma yaşayabilirsiniz. Uzunsüredir çevap beklediğiniz işten de olumlu netice alacaksınız.


  Sevgili Balık,
  Bu gün mantığınız her zamankinden daha hızlı. Bu da siz büyük avantajsağlıyor. Dönemsel mantık sizi kendiniz ve yakınlarınız ile ilgili özelkararlar alırken de yanlız bırakmıyor. Bu dönemden faydalanmanızı vemantığınızın bu çalışkanlığından istifade edip yapmanız gereken işleriyoluna koymanızı öneririm.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ayy sonumuz hayırr olsunn :D
   
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak, Çevrenize karşı her zamankinden daha çok ilgili ve yardım sever olacaksınız. Bununla birlikte kendi iç sorunlarınız ikinci plana itilecek. Bu daproblemlerin çözümünü geciktirecek. Bu devrede daha çok çevrenizedönüksünüz, kendinizi izlemeyi ihmal etmeyin. Dışa yönelik açılım sizinyaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi de kısıtlayabilir.

  tşklerr pasikam canımm sagol yaa walla...
   
 4. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak,
  Çevrenize karşı her zamankinden daha çok ilgili ve yardım sever olacaksınız. Bununla birlikte kendi iç sorunlarınız ikinci plana itilecek. Bu daproblemlerin çözümünü geciktirecek. Bu devrede daha çok çevrenizedönüksünüz, kendinizi izlemeyi ihmal etmeyin. Dışa yönelik açılım sizinyaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi de kısıtlayabilir.
   
22 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs burç yorumları 22 mayıs günlük burç Bakalım kızlar 22 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu Günlük Yorumu Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat...
 2. 22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Perşembe Günlük Burç Yorumunuz Güzel Melekler :deli::deli: Koç Sevgili Koç, son birkaç yıldır yoğun çalışıyordunuz. İş yerinizde çalışanların bir kısmı işten çıkartılmış ve size düşen iş yoğunluğu ikiye katlanmış olabilir. Bu sayede daha verimli ve üretken çalışmayı öğrendiniz fakat aynı zamanda çok da yoruldunuz. Artık bundan sonra çalışmalarınızın meyvelerini almaya...
 3. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
 4. 22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Kasım 2010 Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çevreyle olan iletişiminizde her zamankinden daha uyumlu ve yapıcı bir tutum içerisine girebilir, üretken çalışmalara girişebilirsiniz. Ayrıca eşiniz ya da ortağınızla olan birliktelikte güvenilirliğiniz ön plana çıkabilir, sizi daha başka aşamalara getirebilir. Sevgili Boğa, Gezme ile ilgili bir konuda maddi konular...
 5. 22 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım melekler 22 Aralık Çarşamba gününüz nasıl geçecek :sigara::sigara::sigara: 22 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu Genel anlamda güzel ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Hayatınızda bazı değişiklikler sizi kendinize getirdi. Tüm olumsuzluklara karşın içinizdeki olumlu enerjinizle çevrenize güzellikler sunacaksınız. Bu gücünüzü korumalısınız. Eski bir dostunuzdan alacağınız haber gün...

Sayfayı Paylaş