Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D
  Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde yenileşmek ve özgürleşmek düşüncesi merkeziniz olmalıdır. Bütün bunların gerçekleşmesi ise bireysel kimliğinizi ifade etmekten ve bir bütünün son derece önemli bir parçası olduğunuzu kabul etmekten geçmektedir.
  İşte bugünkü enerjileri bu doğrultuda kullanırsanız aslında birçok şeyin kendiliğinden hallolduğunu hissedebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda ilerlemenin önünde engel oluşturan işleri şöyle bir gözden geçirmeli, eksik veya yanlış olanların altını çizerek bunların bir an önce çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Duygusal konularda ise ilişkinizi huzurlu bir şekilde yaşamanıza engel olan noktaları gerçekçi bir şekilde ele alabilirseniz, aranızdaki sorunların ana nedenini saptamanız kolay olabilir.

  Boğa burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, Balık burcunda ilerleyen Ay etkisi ve günün diğer enerjilerini hesaba kattığımızda bugün, aileniz ve değer verdiğiniz yakınlarınız, iç dünyanızla alakalı konular gündeminizi işgal edebilir. Korkularınızı, yaşamdaki gereksiniminiz olan her şeyi içgüdüsel olarak bütünüyle gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yuvanızla alakalı konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi evinizde daha güvende hissedebilirsiniz. Evinizde değişimler yapmak, sevgi dolu bir ortam haline getirmek düşüncesi size heyecan verebilir. Günün bazı anlarında yapmak istediklerinizle, içinde bulunduğunuz koşullarınızın uymayışı sizi rahatsız edebilir. İçinizdeki duyguları paylaşmak isterken vazgeçebilir, sizi anlamayacaklarını düşünebilirsiniz.
  Bugün duygularınız son derece yoğun olduğu halde gururunuz, bunları ifade etmenizi zorlaştırabilir. Tensel duyguları çok güçlü biri olduğunuz halde dokunmaktan veya göstermekten geri durabilirsiniz. Doyumsuz kalmış bazı duygularınız nedeniyle çekingenlik gösterebilirsiniz. Bazen kendi isteklerinize daha fazla önem verebilir, sevdiğiniz kişinin gereksinimlerini göz ardı eden bir tutum içine girebilirsiniz. Ancak yine de günün geri kalanında romantizm duygunuz oldukça yoğundur.

  İkizler burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler gün boyu Balık burcunda ilerleyecek Ay, kanuni, ticari veya mesleki zorluklar yaşanmasına veya bu konularda kararsız kalmanıza yol açabilir. Zamanlama hataları yapabilirsiniz. Bu nedenle bugün çok önemli değişimlere karar vermeyin. İş alanındaki genişlemelere kaygılı yaklaşmakta fayda var. Çünkü henüz her şey tam olarak belli olmuş değil. Ailevi sorumluklar ile iş sorumluluklarınız arasında uyuşmazlıklar yaşanması halinde sakin olmaya çalışınız. Bazı nedenler yüzünden iyimserlik ile kötümserlik arasında gidip gelebilirsiniz. Geçmişte yapılan bazı hatalar simdi aydınlığa çıkmakta olabilir ve bunlar size rahatsızlık verebilir.
  Fakat geçecektir. Bu nedenle daima iyimser kalmakta yarar vardır. Beklenen haberlerin gecikmesi, bugünkü enerjiler altında normaldir. Ancak yükseleni Balık, Yengeç ve Boğa olanlar günü gayet sakin bir şekilde geçirmeyi başarabilirler. Genel olarak bugün, diğer insanların görüş ve fikirlerine karşı tahammül göstermeniz yararlıdır. Kaldı ki, İkizler insanları oldukça zekidir. Nerde ne yapılması gerektiğini gayet kolaylıkla bulabilir, istedikleri zaman nabza göre şerbet vermeyi başarabilirler.

  Yengeç burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler gün boyu Balık burcunda ilerleyecek Ay, bakışlarınızla, dış görünümünüzle, tavırlarınızla güzelliğinizi ve çekiciliğinizi hissettirmenize rağmen, bu herkesle samimi olacaksınız anlamına gelmez. Ancak canınızın istediği bir şey varsa, ilginizi çeken bir konu olursa tüm niteliklerinizi o alanda sergilemeyi düşünebilirsiniz. Günlük aktivitenin sizin açınızdan en hoş yanı, daha kolay harekete geçmeniz ve daha kolay karar vermenizdir. Bugün kendinizi ifade gücünüz yüksektir ve bu halinizle özgüven duygunuz herkes tarafından fark edilebilir. İş girişimleri için bu görünüm ciddiyet içermez fakat özel veya yakınlarınızla ilişkinizde sizi çekici, sempatik ve çocuksu kılabilir.
  Gün içinde aktif olarak insanlarla temas etmekten hoşlandığınız için, girdiğiniz her yerde ilgi çekmeniz mümkündür. Herkesle bağlantı kurmaya çalışabilir, kimi anlarda tanımadığınız insanlarla bile konuşmaktan hoşlanabilir, yaşınızdan çok daha ufak mimikler yapabilir ilgi uyandırmayı seversiniz. Yenilikler bugün oldukça ilginizi çekebilir, çevrenize değişimler getirme ihtiyacınız yoğundur, birlikte olduğunuz insanların da aynı şekilde davranmasından hoşlanmayabilirsiniz.

  Aslan burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar gün boyu Balık burcunda ilerleyecek Ay ve diğer enerjileri göz önüne alırsak, beraberliğinize verdiğiniz aşırı önem, sevdiğiniz insanı odak noktanız haline getirecektir. Özellikle yükselen burcunuz Balık ve Yengeç ise bu durum çok daha belirgindir. Günlük programını ve ona ait her şeyi merak ettiğiniz için gün boyu onunla konuşmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Amacınız eski sıcaklığı yeniden yakalamak ve ilişkinize kaldığınız yerden devam etmektir. O ise sanki bunu hissetmiş gibi yakın davranabilir ve bir araya gelerek konuşmanız gerektiğini söyleyebilir.
  Son günlerde meydana gelen terslikler nedeniyle aranızda oluşan gerilim canınızı epeyce sıktığı için bu teklifi büyük bir sevinç içinde kabul edebilirsiniz. Bugün, ortaklık kurma konularında yüksek enerjili bir gün. Kişisel ve özel ilişkilerinizle alakalı bütünlük isteğinizin de yoğun olacağı gün içinde, ciddi ilişkinizi evlilikle noktalamak isteğiniz güçlüdür. Bazı durumların aydınlığa kavuşması adına onunla bir araya gelerek planlarınızdan söz edebilir ve onun fikrine başvurabilirsiniz.

  Başak burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar gün boyu karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, bazı kişilerin uzaktan uzağa sizi sinirlendirmesine neden olabilir. Bu kimi zaman ailenizden biridir, bazen eski bir sevgili veyahut iş yerinde sizi çekemeyen bir arkadaşınız. İnsanların küçük alışkanlıkları bile sizi kızdırmaya yeter de artar bile. Lütfen böyle anlarda gevşeyiniz ve bu durumun sizi ele geçirmesine izin vermeyiniz. Ne olsa da bu durum geçicidir. Ancak duygusal karışıklığa neden olabilecek sözler söylenebilir veya bu kişilerle aranızda bir takım olaylar geçebilir.
  Siz yine de onların yaptıklarına kulak asmayınız. Bunun yerine kendi yolunuzda ilerleyin ve insanlarla iyi temaslar kurmaya bakın. Özellikle kadınlarla olan ilişkilerde ve meselelerde çok dikkatli olun. Onları kızdırabilirsiniz. Olayları, kendinizi onların yerine koyarak ve her zamanki gibi akılcı bir şekilde analiz etmeye çalışınız. Bu yaklaşıma sahipseniz gününüzü gayet olumlu şekilde geçirebilirsiniz. Özellikle yükseleniniz Balık, yengeç, Terazi ve Akrep ise sakin ve ılımlı şekilde sorunları çözmeniz daha kolaydır.

  Terazi burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, gün boyu Balık burcunda ilerleyecek Ay, mesleki konularda gerek otorite konumundaki kişilerle ve gerekse işiniz gereği bütünleşmekten yana davranmanızı sağlayabilir. Etrafınızdaki insanları dinlemeniz, onların ne istediğini tam olarak kavramaya çalışmanız yeri geldiğinde fedakarlık göstermeniz gayet yararlı olabilir. Sizler herhangi bir işi, daha çabuk çözüme kavuşturduğunuz için, size ihtiyaç duyabilecek kişilere destek olmanız halinde onların takdirini kazanmanız kolay olacaktır.
  Karmaşık konular üzerinde en doğru tespitleri yapabileceğiniz gün içinde, bazı işlerin yavaşça ilerlemesi canınız sıksa da, bütünü görmekten yana davranabilirseniz olabilecek sonuçları tahmin etmeniz de kolay olabilir. Sevgi, şefkat hisleriyle içinde, karşınızda bulunan kim olursa olsun söylenenleri iyi dinlemeniz halinde, gözden kaçırdığınız bazı detayları başkaları vasıtasıyla öğrenmeniz kolay olabilir.

  Akrep burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler, gün boyu Balık burcunda seyredecek Ay etkisi altında, ilişkinizi ilgilendiren konularda siz ve partneriniz arasındaki en önemli sorun, aranızdaki davranış, eğilim, bakış açısı farklılıklarıdır. Onun bakış açısı üzerinde hiçbir denetim kurulmaması, bildiği yolda gitmesine izin verilmesi ve özgürlüğünün kısıtlanmamasıdır. Siz onu dinlemeye, gücünüz yettiği oranda yardımcı olmaya çalıştığınız halde, partneriniz tam tersine sorunları konuşmaktan, duygularını sizinle paylaşmaktan kaçınabilir.
  Bu durumda siz doğal olarak aşırı bir merak içinde olan biteni anlamaya çalışırken, o gayet rahat, sanki bir şey yokmuş gibi günlük uğraşıları yerine getirebilir ve hatta sizi fazla panik olmakla suçlayabilir. Halbuki siz onun bu özgürlüğüne dokunmak veya illa gelecek adına bir şeyler yapmasını beklemek gibi bir niyetiniz yoktur. Ona bu konularda saygı duymaktasınızdır. Sizin isteğiniz sadece paylaşım içinde olmaktır. Bunlar olmadığı için, bugünkü etkiler altında kimi zaman kendinizi kötü hissedebilir hatta saf insan pozisyonuna sokulduğunuzu düşünebilirsiniz.

  Yay burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, duyarlı Ay gün boyu Balık burcunda ilerleyecek. Günün diğer enerjileri de göz önüne alırsak, parasal konularda bazı belirsiz durumların yarattığı sıkıntılar ön planda olsa da, inancınızın yüksekliği sizi karamsar düşünmekten uzaklaştırdığı gibi daha güzel bir yaşam için umutlarınızı çoğaltıcı bir enerji yayabilir. Maddi konularda, bağımlılıklarınız ön plana gelebilir ve isteklerinizi elde etmek adına fazlasıyla iyimser davranabilirsiniz.
  İlişkinizle ilgili konularda ise bugün sizin tepkileriniz ne kadar haklı olsa da, aranızdaki enerji akımı düzgün değildir. Siz iyi niyetli davransanız da o bunu farklı algılayabilir. Bu durumda benim size önerim, onu kendi haline bırakmanız, sorgulamamanız, hatta aradığında veya birlikte olduğunuzda bir sorun yokmuş gibi davranmanızdır. Normal tavırlar göstermeye, kendinizden ve işlerinizden bahsetmeye çalışın. Ona ait bir şey sormayın, bırakın kendisi anlatsın. Davranışlarından şikayetçi olmayın, bırakın o size sorsun. Kısaca bugün anlayışlı olacak taraf sizsiniz. Etkiye tepkiyle karşılık vermeyin, sabırlı olun.

  Oğlak burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, Ay- Balık enerjisi altında, özgürlüğünüzü sınırsızca yaşamaktan yana ve kendinizce programladığınız şekilde bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde çalışma hayatınızla ilgili konularda karmaşadan, uyumsuzluktan uzak durmaya çalışsanız da bazı noktalarla bizzat ilgilenmeniz gerekebilir. Sorunların üzerinizde hakimiyet kurmasını istemiyorsanız, elinizden geldiğince etrafınızdaki insanlara ve aile fertlerine karşı daha ilgili davranmanız faydalı olabilir.
  Balık burcunda ilerleyen Ay bilinçaltınızda size baskı oluşturan, sıkıntı yaratan konulardan uzak durmanızı sağladığı gibi, daha ılımlı davranmanız halinde olumlu kararlar almanızı da destekleyici olabilir. Bazı konularda belirsizliklerin aydınlanması bu enerji altında zor olacağından, çözümsüz kaldığınız durumlarda gerginliğe düşmek yerine olayları kendi akışı içinde değerlendirmeniz daha doğru olabilir.

  Kova burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, gün boyu Balık burcunda ilerleyecek Ay, sakinleşmenize, üzerinizdeki gerginlikleri atmanıza ve şefkat, sevgi, ilgi hisleri içinde hareket etmenize vesile olabilir. Bu enerjinin etkisi altında romantik hisleriniz güçlenebilir, olayları daha sakin bir şekilde karşılayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla inancınız ve fikirleriniz üzerine karşılıklı olarak dayanışmada bulunabilir, kimseye dayatmada bulunmadan, tartışmaya girmeden sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.
  Ancak bu iyimserlik para harcamanıza veya gereksiz bazı masraflara girmenize neden olacağından daha dikkatli olmanız faydalıdır. Çünkü bu etki altında farkında bile olmadan aldığınız herhangi bir şeyin daha sonra amacı dışında kullanılması mümkündür. O nedenle gerek girişimde bulunacağınız işlerde gerekse her türlü alışverişte dikkatli olmak gerekebilir. Duygu dünyanızla alakalı meselelerde değerlerinizi oldukça korumaya yönelik tavırlar gösterebilir, haksızlıklar karşısında mücadele etmek yerine işi oluruna bırakabilirsiniz.

  Balık burcu 22 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar güne, burcunuz üzerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyoruz. Gayet pozitif, aktif ve neşeli bir şekilde başlayabilir ve ayrıntılara girmeden bütünü keşfetmekten yana olabilirsiniz. Partneriniz bu iyimser ve bağımsız havanız karşısında, çevrenizle daha ilgili olduğunuzu, ona karşı ise kayıtsız kaldığınızı belirtebilir. Burada yapılması gereken ne olursa olsun sakin olmak, gönül almaktır. Kaldı ki siz zaten yüreğinin içinde kötülük taşımayan bir kişisinizdir. Günün diğer olabilecek etkilerine bakarsak, oldukça yoğun bir gündeminiz olabilir. Hem fiziksel açıdan koşturup durursunuz hem de konuşmalarınızla bir şeyleri anlatmaya, kendinizi ifade etmeye çalışabilirsiniz. Bu arada dağılmamak için önemli işlerinizi belirli bir yere not almanız yerinde olacaktır.
  Telaşlı davranmadan, düzensizlikten uzak durarak ve başlattığınız işleri mutlaka sonuçlandırarak ilerlerseniz bu olumlu enerjiyi gayet güzel bir şekilde kullanmış olabilirsiniz. Ayrıca bugün giyiminizde mor rengin koyudan açığa doğru uzanan tonlarını kullanırsanız, bu size merhametlik, üretkenlik, kavrama gücü, kibarlık ve asalet kazandıracak, insanların daha fazla dikkatini çekmenizi sağlayacaktır.

   
 2. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  ayy pasikamm iyiki varsın sen olmasan bizz ne yapardıkk .... sana tşkk etmekten başkaa bişeyy gelmioo ....
  tşklerr pasikam ellerine saglıkk....bacımm...
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkur ederizzz :)
   
 4. NaZMeLeK

  NaZMeLeK Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.468
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  özlemler diyarı
  emeğine sağlık pasikammmmmm
   
22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Eylül Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül Günlük Burç Yorumları

  22 eylül burc yorumu 22 eylül burç günlük burç yorumu burc yorumları günlük yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan Haftabaşını son derece yoğun bir tempo içinde karşılayacaksınız. Hem Pazartesi sendromu hem de sizi bekleyen birikim bunalmanıza yol açabilir. Neden yardım istemeyi bu kadar gurur meselesi haline getiriyorsunuz? Şu sıralarda kendinizi çok yalnız, hatta ?unutulmuş? hissediyor...
 2. 22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  2011 mart ayı burç yorumları mart 2011 burç yorumları Haftanın ilk gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Sosyal yönünüzün bu dönemde ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Hayal gücünüz sizi ve beraber olduğunuz kimseyi oldukça şaşırtabilir. Detaylara fazla takılmanız yüzünden...
 3. 22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs burç yorumları 22 mayıs günlük burç Bakalım kızlar 22 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu Günlük Yorumu Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat...
 4. 22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Perşembe Günlük Burç Yorumunuz Güzel Melekler :deli::deli: Koç Sevgili Koç, son birkaç yıldır yoğun çalışıyordunuz. İş yerinizde çalışanların bir kısmı işten çıkartılmış ve size düşen iş yoğunluğu ikiye katlanmış olabilir. Bu sayede daha verimli ve üretken çalışmayı öğrendiniz fakat aynı zamanda çok da yoruldunuz. Artık bundan sonra çalışmalarınızın meyvelerini almaya...
 5. 22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Kasım 2010 Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çevreyle olan iletişiminizde her zamankinden daha uyumlu ve yapıcı bir tutum içerisine girebilir, üretken çalışmalara girişebilirsiniz. Ayrıca eşiniz ya da ortağınızla olan birliktelikte güvenilirliğiniz ön plana çıkabilir, sizi daha başka aşamalara getirebilir. Sevgili Boğa, Gezme ile ilgili bir konuda maddi konular...

Sayfayı Paylaş