Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 eylül burc yorumu 22 eylül burç günlük burç yorumu burc yorumları günlük yorumları Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Haftabaşını son derece yoğun bir tempo içinde karşılayacaksınız. Hem Pazartesi sendromu hem de sizi bekleyen birikim bunalmanıza yol açabilir. Neden yardım istemeyi bu kadar gurur meselesi haline getiriyorsunuz?
  Şu sıralarda kendinizi çok yalnız, hatta ?unutulmuş? hissediyor olabilirsiniz. Ama tamamen boş bir duygu bu. Sizi çok seven birileri var.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Şanslı gününüzdesiniz. Yüksek bir enerji seviyesiyle güne başlayacak ve kendinizi tüm gün boyunca çok pozitif hissedeceksiniz. Bu olumlu ruh halinizden başkalarının da faydalanması için insanlarla birarada olmaya çalışmalısınız.

  Bu akşam katılacağınız eğlencede yeni birisiyle tanışabilir ve aniden duygusal bir yoğunluk yaşamaya başlayabilirsiniz. Dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebileceğiniz bir gündesiniz.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Evinizle ya da yaşadığınız ortamla alakalı bir takım değişiklik planlarıyla bağlantılı olarak alış-veriş merkezlerini dolaşabilir, neler alabileceğinize, neler yapabileceğinize karar verebilirsiniz. Aradıklarınızı bulmak hiç de zor değil.
  Ailenizle beraber olmanız gerektiği için suçluluk duymamalısınız. Partnerinizin size olan sevgisi ve inancı, sizi kolaylıkla anlamasına yetecektir.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yoğun bir iletişim trafiği yaşamanız söz konusu. Her türlü komünikasyon aracını kullanarak iletmek istediğiniz mesajları, hedeflere yönlendirebilirsiniz. Ancak telefonların hiç susmaması bunalmanıza yol açabilecek.
  Oturduğunuz yerde, komşu sayılabilecek birisiyle karşılaşmanız ve ondan çok etkilenmeniz söz konusu bugün. Neden şimdiye kadar onu hiç fark etmediniz acaba?

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Finansal konularda da gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Unutulmuş veya tamamlanmamış işlerle de karşılaşabilirsiniz. Aşk anlayışınızda gün içinde yaşayacağınız sürpriz olaylar neticesinde bilinçaltınız tetiklenecek ve şimdiye kadar farketmediğiniz duygularınızı keşfedeceksiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Kişisel özelliklerinize bu kadar güvenmeniz son derece hoş. Ancak yine de gerçekçilik konusunda zaman zaman kendinizi kontrol etmeli ve objektivitenizden emin olmalısınız.
  Bazen ilişkinizde fazlaca bencil davranışlar sergilediğinizi kabul etmelisiniz. Bu haliniz doğal olarak partnerinizin rahatsızlığına yol açıyor.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Oldukça yoğun duygusallıklar yaşayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Rasyonalitenizi tamamıyla kaybetme olasılığınız, yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Dikkatli olmalısınız.
  Birlikte olduğunuz insana her türlü alanda güvenebilirsiniz. Size olan sevgisi ve bağlılığı, yükünüzü paylaşmakta hiç tereddüt etmemesini sağlayacaktır.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Kendinizi fazla zorladığınızın farkına varmanız gerekiyor. Her şeyi kuralına uygun yapacağım derken, hayatınızı daralttığınızın, her yana engeller koyduğunuzun bilincinde değilsiniz.
  İçinizdeki yalnızlık duygusunun tek nedeni sizsiniz. Karşınızdaki insana, size yakınlaşması için hiç şans vermiyorsunuz ki.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Gayet pozitif bir ruh haliyle haftaya başlayacaksınız. İçinizden taşan neşeyi sakın kontrol altına almaya çalışmayın. Tam tersine etrafınızdaki insanlarla paylaşmaya, onlara da pozitivite aşılamaya çalışın.
  Birlikte olacağınız insanın sizin için ilk önce bir dost olmasını istiyorsunuz. Beraberliklerde arkadaşlık kavramını bulmak, bilirsiniz her zaman kolay değildir.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Kendinizden çok memnun kalacağınız bir gündesiniz. Düşünsel yanınız, fikirleriniz ve ürettikleriniz etrafınızdaki insanların da dikkatini çekecek ve takdirlerini toplayacaksınız.
  İlişkinizde daha güçlü bağlar oluşturma arzunuz varsa, biraz daha yapıcı davranmayı prensip haline getirmelisiniz. Belki entellektüel yaklaşımlar bu alanda yardımcı olabilir.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Çok aktif bir gün olmamasına rağmen, yine de kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz. Ufak tefek problemleri büyütmeme alışkanlığınızın ne kadar doğru ve hayatınızı koruyucu etkisi olduğunu bir kez daha görebilirsiniz.
  Birlikte olduğunuz insana, ona olan duygularınızı sembolize eden ufak bir hediye almalısınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  İnsan ilişkilerinde çok iyi sonuçlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Konuşmalarınızla ve davranışlarınızla olumlu tepkiler alabilir, insanları istediğiniz yönde ikna edebilirsiniz.
  İlişkinizde yeni bir devrenin başlaması mümkün. Yapıcı yaklaşımlarınızın, iyi niyetinizin ve sevginizin karşılığını görmeye başlayacaksınız artık.   
22 Eylül Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
 2. 22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 nisan burç yorumları 22 nisan 2011 burç yorumları 22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 22 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 22.04.2011 günlük burç yorumları, 22 nisan koç burcu yorumları, 22 nisan yengeç burcu yorumları, 22 nisan aslan burcu yorumları, 22 nisan yay burcu yorumları, 22 nisan kova burcu yorumları, 22 nisan balık burcu yorumları,22 nisan terazi burcu yorumları, 22...
 3. 22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 22 Mayıs 2011 burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Beraber iş yaptığınız arkadaşınızı daha planlı çalışmaya yöneltin. Çok çalışan akıllı bir kişi olarak, çevrenizden de aynı duyarlılığı beklemelisiniz. Bugün veriminizi daha da artıracak yöntemler bulacaksınız. Azimli gününüz....
 4. 22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...
 5. 22 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  22 eylül burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 eylül 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir pazar günü geçirmeniz dileğiyle 22 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 22 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda...

Sayfayı Paylaş