Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 haziran burc yorumları burçlar, 22 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

  22 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler

  Sevgili Koç,
  Son derece temkinli olmanız gereken günler geçireceksiniz. Kafa karışıklığı ve belirsizliklerin getirdiği korkular söz konusu. Cesaretinizi kontrol etmeli risk almaktan kaçınmalısınız. Zira duygusal açıdan sizi bağlayan durumlar olumsuz sonuçlar getirecektir. Şimdilik beklemede kalmanız ve planlarınızı akılcı bir şekilde gözden geçirmenizde fayda var.

  Sevgili Boğa,
  İş hayatının getirdiği grup çalışmaları günün en önemli gelişmesi. İşten kaynaklanan sorumluluklar sizi hareketli kılarken, öncelikleriniz yer değiştirebilir. Aynı zamanda geleceğe yönelik maddi beklentilerinizde akılcı planlar yapmanız gerekecek. Biraz sosyal hayatın getirdiği canlılık içinde yer almalı, sosyal çevrenizin sağlayacağı olanakları kullanmalısınız.

  Sevgili İkizler,
  İş hayatının getirdiği grup çalışmaları günün en önemli gelişmesi. İşten kaynaklanan sorumluluklar sizi hareketli kılarken, öncelikleriniz yer değiştirebilir. Aynı zamanda geleceğe yönelik maddi beklentilerinizde akılcı planlar yapmanız gerekecek. Biraz sosyal hayatın getirdiği canlılık içinde yer almalı, sosyal çevrenizin sağlayacağı olanakları kullanmalısınız.

  Sevgili Yengeç,
  İşe ait hedeflerinizi yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Bu dönem aşırı baskı altında iken yanlış kararlar alabilirsiniz. Kendinizi işlerinize vermeniz ve üstlerle ilgili sorunları en aza indirmenizde yarar var. Tamamlanması gereken işler karşısında yapıcı olmalı, bazı zorunlu sorumlulukları yerine getirmelisiniz. Parasal alanda yaşanan kısıtlamalar ise bir süre daha sizi zorlayacak.

  Sevgili Aslan,
  Yeniliklere ve size ilham verecek önemli gelişmelere yakın olacaksınız. Hayatı çok daha farklı gözlerle görmeniz bazı fırsatların öne çıkabileceğini anlatıyor. Yeni kişilerle olabilecek bağlantıları ise önemsemeli, farklı görüşlere açık durmalısınız. Eğitim çalışmalarınızda destek görebileceğiniz şansları değerlendirmek için fırsatlar bulacaksınız.

  Sevgili Başak,
  Ortaklaşa konular her açıdan sizi yakından etkiliyor. Eşin para durumu size bazı sorunlar getirirken, borç alacak konuları da huzursuzluk yaratacaktır. Kendi kaynaklarınızı akıllıca kullanmak yanında, finansal anlaşmaların getireceği olumlu sonuçlar üzerinde durabilirsiniz. İş odaklı takım çalışmaları ise size hem hareket, hem de yeni kaynaklar getirecek şekilde gelişebilir.

  Sevgili Terazi
  İlişkiler ve ortaklıklar adına hareketli ancak dikkatli olunması gereken şartlar var. Hedeflerinizde karmaşa yaşamanız ve yanlış kararlar almanız söz konusu. Bir dizi değişiklik aradığınız bu dönem yeniliklere açık durmalısınız. Farklı önerilere yakın durmalı ancak sizi çekinceli kılan gelişmeleri daha dikkatli izlemeye özen göstermelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  Birtakım yorgunluklar ve yapılması gereken fedakarlıklar sizi beklemekte. Günlük işlerin artması ile yeni bir planlama yaparak güne başlayabilirsiniz. Süregelen işlerin tamamlanması, ve organize olmanız gereken işler öne alınarak ilerleyebileceksiniz. Yaratıcı yanlarınızı ortaya koyabileceğiniz konular sizi yeterinde motive edecektir.

  Sevgili Yay
  Pek çok konuda özgürlüğünüzü yaşamaktan yanasınız. İçinizden geçen şeyleri yapmak, sevdiklerinizle olan paylaşımlar güne keyif katacaktır. Kendinizle uyumlu olmanız duygusal ilişkilerde akıcı zamanlara işaret etmekte. Aşkın değişik yanlarını yaşamak üzere güzel fırsatlar yaratabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar önem kazanacak.

  Sevgili Oğlak,
  Pek çok konuda sizi sorumlu kılan konular var. Ev hayatınız ve güvenlikle ilgili sorunlar karşısında tedbirli ilerlemeye çalışmanız gerekecek. Planlı hareket etmek için yakınlarla ilişkilerde gerginlikten kaçınmalısınız. Aile içi diyaloglarınız bu dönem özel hayatınızı yakından etkileyecektir. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise temkinli adımlar atmaya itecek.

  Sevgili Kova,
  Üzerinde düşündüğünüz pek çok konu bulunmakta. Ancak yakın çevrenizde elde olmayan nedenlerden dolayı fedakarlıklar söz konusu. Biraz yapıcı olmalı, eğitim çalışmalarınıza odaklanmaya bakmalısınız. Zira hızlı ilerleyeceğiniz olumlu bir dönemdesiniz. Aynı zamanda alacağınız destekler eğitimle ilgili başarılarınızı ilerletebilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Maddi konular ve bütçenizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları iyi yönetebilmek için önemli girişimler söz konusu. Özellikle toprağa ait yatırım planlarınız hızlanabilir. Beklediğiniz parasal destekler ise size ayrı bir güven kaynağı olacak. Yaratıcı konulardan ve yetenekleriniz üzerinden yeni kazançlar elde edebilirsiniz
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerrrrrrr :)
   
22 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Haziran Günlük Burç Yorumları

  22 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ- Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Yakın çevrenizden,alacağınız haberler düşüncelerinizi yenileyebilir. Daha uyumlu ve başkalarının ihtiyaçlarına duyarlı olmanız beklenebilir. Bugün elinizdeki birikimi daha iyi yönetmeye bakın. Bitmekte, olan koşullar yüzünden harcamalarınızı gözden geçirmelisiniz. BOĞA-Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs) Beraberlikler hayatınıza renk ve canlılık...
 2. 22 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Haziran 2010 Salı günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun kızlar :melo::melo: Sevgili Koç, Madde evinizi güçlü tutmak zorundasınız. Harcamalarınız üst sınırda. Bugün her türlü olaya kapalı olmalısınız. Daha iyi pozisyonlar için, kendi koşullarınızı oluşturacaksınız. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde...
 3. 22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  22 Mart 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız bayanlar :tik: Sevgili Koç, Gündeminize değişik konular girmekte. Ortaklıklarda yaşanan karşıtlıklar sürerken, dikkatli olmalısınız. Yeni öneriler karşısında işbirliği geliştirmeniz gerekecek. Aynı zamanda ilişkilerin getirdiği sorumlulukları dengelemenizde yarar var. Ortak çalışmalar ve arkadaşlıklar ise son derece canlı geçiyor. Geleceğe...
 4. 22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 nisan burç yorumları 22 nisan 2011 burç yorumları 22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 22 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 22.04.2011 günlük burç yorumları, 22 nisan koç burcu yorumları, 22 nisan yengeç burcu yorumları, 22 nisan aslan burcu yorumları, 22 nisan yay burcu yorumları, 22 nisan kova burcu yorumları, 22 nisan balık burcu yorumları,22 nisan terazi burcu yorumları, 22...
 5. 22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 22 Mayıs 2011 burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Beraber iş yaptığınız arkadaşınızı daha planlı çalışmaya yöneltin. Çok çalışan akıllı bir kişi olarak, çevrenizden de aynı duyarlılığı beklemelisiniz. Bugün veriminizi daha da artıracak yöntemler bulacaksınız. Azimli gününüz....

Sayfayı Paylaş