Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  22 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bakmayan Kaçırır....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Kızgınlık hissedebilirsiniz, bu doğrultuda ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Karşınızdaki insanın hissi durumunu çabuk kavrayabiliyorsunuz ve bugün hissi yönden güçlü sayılırsınız, kolay yaşama arzusundasınız ve genelde moraliniz yerinde ve neşelisiniz. Kızgınlık sizi belirlememeli ve buna izin vermemelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Yeni kimselerle tanışmalar veya ilginç bağlantılar kurma fırsatları yakalayabilirsiniz. Yazışmalardaki hareketliliği hissedeceksiniz. Bu gün anlayış ve idrak yönünden bir hayli güçlüsünüz. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Size verebilecekleri zarar fazla değildir. Ancak yine de tedbirli davranmanın önemi büyük.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Alışveriş ve bu tür konularda bugün yoğunluğu hissedeceksiniz. Yeni ve ticari yönden kazançlı olabileceğiniz bağlantılar kurma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili bazı şuuraltı gerginlikleri yaşayabilirsiniz. Çeşitli kuruntulara kapılmak, sizi huzursuz bir yapı içine sokacaktır. Aile içinde, özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün olayları toparlamakta zorlanıyor ve dağınık davranıyorsunuz.Sinirleriniz gerilmiş olabilir ve sinirli çıkışlar yapabilirsiniz, daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Tembellik yapma eğiliminiz bu günde bir hayli fazla olacaktır küçük ama bazı can sıkıcı ve keyif kaçırtıcı muameleler ya da ilişkiler yaşayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Sabırlı olduğunuz ve diğer alanlardaki olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz taktirde, daha başarılı olmanız mümkün olabilir. Çekici bir kişiliğiniz olacaktır. Ancak özellikle yakın çevreniz düşüncesiz davranışlarda bulunabilir. Bu gibi durumlarda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Genel ruh halinizde bir keyifsizlik var ve düşünceleriniz sizi rahatsız edebilir. Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, size yardımcı olabilir. İkili ilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir. Evliyseniz, biraz temkinli olmanız gerekiyor.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Kadınlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ve canınız sıkılabilir, küçük yanlışlıklar yapma eğiliminiz var, dikkatli olun. Sizin aleyhinize konuşan insanlar olabilir veya siz birilerinin arkasından konuşuyor olabilirsiniz ve bu gün içinde çevrenizdeki konuşmalarda yalan hakim olacaktır. Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bazı konularda sinirli davranışlarınızın zararını görebilirsiniz. İlişkilerinizin zedelenmesini önlemek, tamamen sizin kontrolünüze bağlı. Yaşayacağınız stres vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir. Mesleğinizin size sempatik gelmemesi ya da çevrenizdeki kişilerin baskısıyla pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bazı sırlarınız sizi sevmeyen kimselere taşınabilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi devamlı olarak kontrol altında tutmaya çalışmanız ani patlamalara da sebep olabilir .
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Sakin ve mantıklı tutumunuzu korumanız ve biraz gayret göstermeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bazı konularda hislerinizi zorlamanız, sizi ve davranışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir, beraber olduğunuz kişiye karşı davranışlarınızdaki kaprisli tutumlar, yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir.
  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Kontrat ve muameleler için iyi zamandasınız, gerekirse bu gün çevrenizde iyi bir haberleşme ağı kurabilirsiniz. Bekar ve yalnız bir oğlaksanız, bu gün içinde aşktan yana olan şansınız artacaktır. Zaten çalışma isteksizliği gelecek. Ara sıra coşacak olan duygularınız sizi etkileyecek. Ancak “gerçekten istediğim bu mu?” diye kendinize sormalısınız.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Siz bir kova kadınıysanız, bu tutumlar sizi çekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı. İsterseniz boş verir ve hiç birşey olmamış gibi hareket edersiniz ki, bu tutumunuz olayların büyümesini önleyecektir.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Düşüncelerinizi gerçekleştirmek için iyi fırsatlarınız olacak, ruhsal yönden dostlarınızdan teşvik görüyorsunuz ve girişim yapma hevesiniz bir hayli yoğun olacaktır. İşlerin çabuk hallolmasını istiyorsunuz ve bunu gerçekleştireceksiniz.


   
  Son düzenleme: 25 Haziran 2012
22 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bakmayan Kaçırır.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi...
 2. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 3. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 4. 29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Çelişkiler içindesiniz. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek...
 5. 22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...

Sayfayı Paylaş