Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 Kasım 2010 Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Sevgili Koç,
  Çevreyle olan iletişiminizde her zamankinden daha uyumlu ve yapıcı bir tutum içerisine girebilir, üretken çalışmalara girişebilirsiniz. Ayrıca eşiniz ya da ortağınızla olan birliktelikte güvenilirliğiniz ön plana çıkabilir, sizi daha başka aşamalara getirebilir.


  Sevgili Boğa,
  Gezme ile ilgili bir konuda maddi konular açılabilir, daha hesaplı davranmanız istenilebilir. Ayrıca diyet konusunda biraz daha sabretmeniz gerekebilir zira daha fazla kısıtlamalara maruz kalacağınız ve zorlanabileceğiniz günler de geliyor.


  Sevgili İkizler,
  Çevrede olup biteni merak içerisinde izlediğiniz, perdenin arkasında yaşananları bilmek istediğiniz bir gün olabilir. Çocuklarınız konusunda azim gösterip, sabretmeniz gereken olaylar yaşayabilir, ancak enerjinizi bu konulara yönlendirerek rahata çıkabilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,
  Aileniz konusunda alacağınız sorumluluklar sayesinde kendinizi daha güçlü ve değerli biri olarak görebilirsiniz. Ancak bu yükler sizi zamanla yorabilir ve istemediğiniz bir aşamaya taşıyabilir. Burada en önemli olan şey dengeyi sağlayabilmekte.

  Sevgili Aslan,
  Arkadaşlarınızla olan ilişkiniz her zamankinden daha olumlu olabilir, yeni öğrendiğiniz haber ve gelişmeleri onlara aktararak mutlu hissedebilirsiniz. İnsanlarla olan iletişiminiz konusunda ise yaratıcı fikirler ortaya atabilir, anlaşmazlıklardan sıyrılabilirsiniz.

  Sevgili Başak,
  İşiniz hakkında meraklı bir tavır takınabilir, sizi ilgilendirmeyen detayları bile öğrenmek için çaba sarf edebilirsiniz. Birikimleriniz ile ilgili konular su yüzüne çıkabilir, daha fazla kazanç için sabretmeniz gerekebilir, ancak neticesi olumsuz olarak da sonuçlanabilir.

  Sevgili Terazi
  Günlük sıradan işlerinizi hallederken kullandığınız yöntem ve şekilleri rafa kaldırabilir, kendinize yepyeni bir çalışma şekli yaratabilirsiniz. Ancak sonucu beklediğiniz kadar iyi olmayabilir, sizi daha bıkkın bir ruh haline sokabilir.

  Sevgili Akrep,
  Başkalarından gelecek maddi yardımları bekler durumda olabilirsiniz. Ancak sonucu henüz belirsiz olabilir. Öte yandan ruhsal açıdan ilerleme kaydedebilmek adına bazı özverilerde bulunarak hareket etmeniz gerekebilir. Ancak sonuçlar beklediğiniz gibi de olmayabilir.


  Sevgili Yay
  Profesyonel olarak yaptığınız özel bir çalışmada merakınız başınıza işler açabilir. Merakınıza söz geçirmeniz sizin faydanıza olacaktır. Dostlar ile bir araya gelinebilinir, karşılıklı güven ve bu güvenin doğurduğu manevi kazançlar dile getirilebilinir.


  Sevgili Oğlak,
  Ofis ortamında nedeni belirsiz bir gerginlikle güne başlayabilirsiniz. Sıkı bir çalışma, disiplin ve fedakârlık gerektiren bir proje önünüze gelebilir, en başta sevinseniz de işin ağır olduğu daha sonradan ortaya çıkarak sizi üzebilir.


  Sevgili Kova,
  Tiyatral ya da gösterişli bir faaliyete katılabilir, bu sayede sizin için çok kıymetli olabilecek biri ile karşılaşabilir, tanışabilirsiniz. Eğitim konusunda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve sebebi de attığınız emin adımlar ve sabır olabilir.


  Sevgili Balık,
  Ev ve aile içerisinde verdiğiniz yeni bir karardan dolayı gerginlikler söz konusu olabilir. Gizli ve mistik konulara ilgi duyabilir, bir yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak merakınız aşırıya kaçtığı takdirde can sıkıcı olayları kolayca ortaya çıkarabilir.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

 3. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  teşekkürler pasipasipasim :D
   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü bakalım bizi neler bekliyor burcumuzdaki gelişmeler neler :tik: koc İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir....
 2. 22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  2011 mart ayı burç yorumları mart 2011 burç yorumları Haftanın ilk gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Sosyal yönünüzün bu dönemde ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Hayal gücünüz sizi ve beraber olduğunuz kimseyi oldukça şaşırtabilir. Detaylara fazla takılmanız yüzünden...
 3. 22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs burç yorumları 22 mayıs günlük burç Bakalım kızlar 22 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu Günlük Yorumu Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat...
 4. 22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Perşembe Günlük Burç Yorumunuz Güzel Melekler :deli::deli: Koç Sevgili Koç, son birkaç yıldır yoğun çalışıyordunuz. İş yerinizde çalışanların bir kısmı işten çıkartılmış ve size düşen iş yoğunluğu ikiye katlanmış olabilir. Bu sayede daha verimli ve üretken çalışmayı öğrendiniz fakat aynı zamanda çok da yoruldunuz. Artık bundan sonra çalışmalarınızın meyvelerini almaya...
 5. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...

Sayfayı Paylaş