gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 Mart 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız bayanlar :tik:
  Sevgili Koç,
  Gündeminize değişik konular girmekte. Ortaklıklarda yaşanan karşıtlıklar sürerken, dikkatli olmalısınız. Yeni öneriler karşısında işbirliği geliştirmeniz gerekecek. Aynı zamanda ilişkilerin getirdiği sorumlulukları dengelemenizde yarar var. Ortak çalışmalar ve arkadaşlıklar ise son derece canlı geçiyor. Geleceğe yönelik planlarınıza iyimserlik hakim olacak.

  Sevgili Boğa,
  Sizin için yoğun bir gün başlıyor. Elinizdeki işleri tamamlamak ve artan sorumlulukları ele almak durumundasınız. Detaylı konuların üzerinizde baskı kurması ile zaman kaybı yaşanabilir. Organize olmaya bakmalı, işte tembellikten kaçınmalısınız. Zira eksiklerinizi tamamlamak ve yeteneklerinizi geliştirmek durumundasınız. Sağlınıza karşı özenli olmalısınız.

  Sevgili İkizler,
  Hayatın keyifli yanları size hoş zamanlar getirecek. Kendinizi serbest bırakmalı, kısıtlamaları aşmaya çalışmalısınız. Yaratıcı yanlarınızı geliştirebileceğiniz olanaklarla çok şey başarabilirsiniz. Yeni fikirler ve ilham alacağınız konular üretebilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise oldukça keyifli süreçler var. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz gelişmelerle mutlu olacaksınız.


  Sevgili Yengeç, Devam eden sorumluluklar sizi yapıcı olmaya itiyor. Eve ait işler ve ailevi konularda çaba göstermeniz gelişmeler var. Kendinizi çok iyi organize etmeli, önceliklerinizi belirlemelisiniz. En çok güvenlikle ilgili meseleler özel bir uğraş gerektirebilir. Elinizdeki kaynaklar konusunda ise yatırım odaklı planlar yapmalısınız. Özel hayatınızda uyum sağlamaktan yanasınız.

  Sevgili Aslan,
  Yakın çevrenizde bolca hareket ve iletişim öne çıkıyor. Zihinsel alanda yüklü olan gündeminizi iyi planlamalı, çalışmalarınıza önem vermelisiniz. Eğitim hayatınıza ilişkin sorunlar ise akılcı bir şekilde ilerleyebilir. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar üzerinde ayrıca durmanız gerekecek. Kardeşlerle ilgili sorumluluklar sizi karamsar kılmamalı.

  Sevgili Başak,
  Maddi konulara daha akılcı yaklaşma gereği duyacaksınız. Son dönemde kısıtlı olan bütçenizi toparlama çabanız olumlu sonuçlar getirecektir. Çalışma kapasitenizi zorlayarak yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak parasal destek beklentinizi en aza indirmeniz gerekecek. Ani para çıkışlarına karşı önlemci olmalı, harcamalarınızı kontrollü yapmalısınız.

  Sevgili Terazi
  Ay burcunuzda ilerlemekte ve sizi dikkat çekici kılmakta. Artık kişisel konularınızın üzerinde kararlı biçimde durabilirsiniz. Yeni başlangıçlarınız ise size çok farklı sorumluluklar getirecektir. İş hayatında artan tempoya rağmen yaratıcı yanlarınızla istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olumlu yenilenmeler size farklı kapılar açacaktır.

  Sevgili Akrep,
  Kendinizi yıpratabileceğiniz şartları aşmaya çalışıyorsunuz. Gereksiz endişeler ve ilişkilerden kaynaklanan sorunları bir kenara itmekte kararlı olmalısınız. Akışta kalmanız gereken konuları zorlamak size zarar getirebilir. İş hayatına odaklı olduğunuz bu dönemi olumlu geçirmelisiniz. Bazı fedakarlıkları zorunlu olarak yerine getirmeniz gerekecek.

  Sevgili Yay
  Hayatınıza istediğiniz tonda hareket girmekte. Hafta sonundan bu yana arkadaşlarla beraberlikler size keyif vermiş olmalı. Ancak sosyal alanda yaşanan paylaşımlar sürmekte. Bu alanda ciddi biçimde sorumluluk altına girmeniz gerekecek. Başkalarının önerilerine açık durmalı, sosyal olanaklarınızı genişletmeye bakmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Mesleki konular ve amaçlarınız gündeminizi doldurmakta. Süregelen sorumluluklar devam ederken, çok şey başarabilirsiniz. Üstlerin verdiği destek beklentilerinizi hayata geçirebileceğinizi gösteriyor. Başarılarınızı öne çıkarmanız, hızlı ilerlemeniz mümkün. Ev ve iş arasında kalmanızın getirdiği gerginlikleri sabırla aşmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Kova,
  Yabancıları içine alan meşguliyetler sizi yormakta. Ancak yenilenme içinde olduğunuz bu dönem başarılı geçebilir. Eğitsel çalışmalarda yeni bir yön arayışı içinde olmanız söz konusu. Kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar üzerinde durmalısınız. Yeni haberler ya da kişiler bir çok konuda önünüzü açacaktır. Özellikle akademik çalışmalarda yeni sorumluluklar öne çıkıyor.

  Sevgili Balık,
  Duygusal paylaşımlar ve ortak para konuları üzerinde duracaksınız. Sizin dışınızda gelişen her konu dikkat gerektirmekte. Eşle olan para konuları ve ortak harcamalar önem kazanabilir. Eşin duygusal durumu ise ayrı bir problem olarak karşınıza çıkmakta. Aynı zamanda borç alacak konularınızı yeniden tanzim etmeniz gereken şartlar var.


   
 2. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.270
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  0
  Sevgili Terazi
  Ay burcunuzda ilerlemekte ve sizi dikkat çekici kılmakta. Artık kişisel konularınızın üzerinde kararlı biçimde durabilirsiniz. Yeni başlangıçlarınız ise size çok farklı sorumluluklar getirecektir. İş hayatında artan tempoya rağmen yaratıcı yanlarınızla istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olumlu yenilenmeler size farklı kapılar açacaktır.
  benm açmdan oldkça düşündrcü bi gün:):)
   
 3. benimm ben

  benimm ben Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2010
  Mesajlar:
  857
  Beğenilen Mesajlar:
  22
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Benim yerim Onun yanı.. :)
  teşekkürler ;)
   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.849
  Beğenilen Mesajlar:
  185
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Maddi konulara daha akılcı yaklaşma gereği duyacaksınız. Son dönemde kısıtlı olan bütçenizi toparlama çabanız olumlu sonuçlar getirecektir. Çalışma kapasitenizi zorlayarak yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak parasal destek beklentinizi en aza indirmeniz gerekecek. Ani para çıkışlarına karşı önlemci olmalı, harcamalarınızı kontrollü yapmalısınız


  tşklerr pasikamm :)
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerr ve bir gün daha biter :)
   
22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Mart Günlük Burç Yorumları

  22 Mart Günlük Burç Yorumları

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
 2. 22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  2011 mart ayı burç yorumları mart 2011 burç yorumları Haftanın ilk gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Sosyal yönünüzün bu dönemde ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Hayal gücünüz sizi ve beraber olduğunuz kimseyi oldukça şaşırtabilir. Detaylara fazla takılmanız yüzünden...
 3. 22 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 haziran burc yorumları burçlar, 22 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 22 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Son derece temkinli olmanız gereken günler geçireceksiniz. Kafa karışıklığı ve belirsizliklerin getirdiği korkular söz konusu. Cesaretinizi kontrol etmeli risk almaktan kaçınmalısınız. Zira...
 4. 22 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 22 ağustos burçları 22 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Haftanın ilk günü 22 Ağustos Pazartesi gününe günlük burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler KOÇ BURCU ( 21 Mart - 20 Nisan ) Yoğun bir gün. Ancak yeni tanışacağınız kişilere çekingen tavırlar sergilemeniz size zarar verebilir. BOĞA BURCU ( 21 Nisan - 21...
 5. 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel Cuma gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyor, 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... KOÇ burcu 22 Mart 2013 yorumu Sevdiğiniz insana veya kişilere yardım ederken, kendinizi de garanti altına almayı unutmayın....

Sayfayı Paylaş