Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel Cuma gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyor, 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...  [​IMG]


  KOÇ burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Sevdiğiniz insana veya kişilere yardım ederken, kendinizi de garanti altına almayı unutmayın. Maddi konularda abartıya kaçmayın. Dış ortamlar ilginizi çekebilir. Kariyerinize etki eden insanlardan destek alacaksınız.

  BOĞA burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Özel hayatınızda iyimserlikle hareket edeceksiniz. Sevdiğiniz insana tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın. Ortaklaşa para alanlarınız devrede olacak. Uzaktaki akrabalarınızdan hayatınıza dair güçlü etkiler alıyorsunuz.

  İKİZLER burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Bugün çalışıyorsanız; iş konusunda tamamlamanız gereken meselelere kafayı takabilir ve bu alanda fazla iyimser davranabilirsiniz. Alışkanlıklarınızda abartıya kaçmayın. Ortaklı işleriniz bu hafta sonu devrede olacak.

  YENGEÇ burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Eğlenceli ortamlarda, aşk hayatınızda veya çocuklarınıza ayıracağınız zamanlarda sosyal çevre etkinliklerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Her işi aynı anda yapamazsınız. İş alanlarınızda farklı tavırlar içine gireceksiniz.

  ASLAN burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Eviniz söz konusu olduğunda kendinizi iyi hissedebilir, aileniz için harekete geçebilirsiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde abartılı iyimserlikten uzak durun. Gün içinde kendinizi özgür hissedecek, hobilerinizle ilgileneceksiniz.

  BAŞAK burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Bugün, iyimser bir havada olabilirsiniz. Akrabalarınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Bu hafta sonu, evinizde veya aile ortamlarınızda özgür ve rahat davranmak isteyebilirsiniz. Kendinize biraz daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor.

  TERAZİ burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Para konularında aşırı iyimser tavırlarla hareket etmekten kaçının. Güzel haberler aldığınızda hemen havaya giriyorsunuz. Bugün, yakın çevrenizle, akrabalarınızla veya kardeşlerinizle kafanıza göre planlar yapıp gezebilirsiniz.

  AKREP burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Bugün, özel hayatınızda iyimser hareketler ön planda olacak. Hayatınızı düzenlerken, sevdiğiniz insandan destek alacaksınız. Parasal konular ön planda olabilir ve rahat tavırlarınızla harcamalarda bulunmaya meyilli olabilirsiniz.

  YAY burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Yerinizde duramayan yapınızla çabuk hareket etmek isteyecek, hayatınızı ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Olayları gözlemleme yeteneğiniz bu aralar yoğun olacağından, ailenizle ve sevdiklerinizle iletişiminiz iyi olacak.

  OĞLAK burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Bulunacağınız sosyal ortamlarda aşırı iyimser duygularla ve keyifle hareket etmeye yatkın olacaksınız. İnsanlarla ve sevdiklerinizle aranıza mesafe koymamaya çalışın. Kalabalıklar içinde yalnız olmak isteğinizden bir an önce kurtulun.

  KOVA burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Bugün, iş alanlarınızda ve aile hayatınızda güzel etkiler altında olacaksınız. Yaşadıklarınızı ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Arkadaş ortamlarınız ve sosyal çevre planlarınız için de güzel ve faydalı bir gün olabilir.

  BALIK burcu 22 Mart 2013 yorumu

  Uzak seyahatlerde ve yakın çevre alanlarınızda iyi etkiler altında olabilirsiniz. Kafanızda uzun zamandır yapmak istediğiniz planlar dolaşabilir. Gün içinde, alışveriş merkezleri gibi yerlerde vaktinizi harcayabilirsiniz.

  Hande Kazanova
  Astroloji Uzmanı
   
 2. ÖzGüL

  ÖzGüL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  17 Nisan 2012
  Mesajlar:
  965
  Beğenilen Mesajlar:
  600
  Ödül Puanları:
  193
  demek kocam bugün işe gidiyom deyip gezmeye gitti.alışveriş merkezlerinde fink atıyor.sormazmıyım akşam ben ona hahaha
   
22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  2011 mart ayı burç yorumları mart 2011 burç yorumları Haftanın ilk gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Sosyal yönünüzün bu dönemde ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Hayal gücünüz sizi ve beraber olduğunuz kimseyi oldukça şaşırtabilir. Detaylara fazla takılmanız yüzünden...
 2. 22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  22 Mart 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız bayanlar :tik: Sevgili Koç, Gündeminize değişik konular girmekte. Ortaklıklarda yaşanan karşıtlıklar sürerken, dikkatli olmalısınız. Yeni öneriler karşısında işbirliği geliştirmeniz gerekecek. Aynı zamanda ilişkilerin getirdiği sorumlulukları dengelemenizde yarar var. Ortak çalışmalar ve arkadaşlıklar ise son derece canlı geçiyor. Geleceğe...
 3. 22 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 22 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz iyi bir haftasonu geçirmenizi dileyerek 22 Şubat günlük burç yorumunuzu sizlerle paylaşıyoruz... AKREP BURCU: (24 EKİM-22 KASIM) Ev ortamınızda hoşunuza gitmeyecek sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Otorite konusunda sıkıntı yaşadığınız bu günlerde kolay caymayan...
 4. 1 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 1 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, haftanın bittiği bu Cuma gününü gönlünüzce geçirmenizi diliyor, 1 Şubat burç yorumlarıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz.. 1 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz....
 5. 8 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 8 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar gününüzü kutluyor, şiddet olmayan bir dünyada yaşamayı dileyerek 8 Mart Cuma günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz... 8 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı bilinçaltı rahatsızlıklara açıksınız. Asabi gerginlikleriniz olabilir ve biraz sakarlaşabilirsiniz. Eğer bazı sağlık sorunlarınız...

Sayfayı Paylaş