Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 mayıs günlük burç yorumu


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyruz...  < Konu Resmi..>  Sevgili Koç,

  İşleriniz açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız da düşüncelerle dolabilir. Çalışma ortamındaki huzur ve uyum ise, sizi stresten koruyup verimli olmanızı sağlayabilir.

  Sevgili Boğa,

  Bugün, yapmak istedikleriniz ile yapmak zorunda olduklarınız arasında kalabilirsiniz. Kendiniz için yaptığınız planları, sorumluluklarınızla ilgilenebilmek için ertelemek zorunda kalmanız mümkündür.

  Sevgili İkizler,

  Eviniz veya aileniz ile ilgili bir programda aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu aksaklıkları gidermek için daha pratik ve mantıklı yaklaşımlar benimsemeniz gerekebilir.

  Sevgili Yengeç,

  Gününüzü bir hayal aleminde geçirebilirsiniz. Mantığınızın arka plana kayması mümkündür. Bilhassa ortak kullanılan maddi kaynaklarla ilgili planlar yapmaya başlarsanız, gerçekçi olmaya çalışın.

  Sevgili Aslan,

  Bugün maddi konularla ilgili olarak mantıklı bir davranış şekli benimseyin. Bonkör yönünüzü kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Aşırı harcamalar, çevrenizle tartışmanıza yol açabilir.

  Sevgili Başak,

  Yoğunlaşan duygularınız, konsantre olmakta sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Günlük işlerinize odaklanmak yerine, gelecekle alaklı iyimser, büyük planlar yapmaya koyulmanız mümkündür.

  Sevgili Terazi,

  Bugün, normale göre daha içedönük bir karakter sergileyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten kaçınmanız ve yalnız kalmak istemeniz mümkündür. İç dünyanızda yaşamak istiyor olabilirsiniz.

  Sevgili Akrep,

  Sosyal hayatınızın canlanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalıklar arasında bulunmak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Moraliniz oldukça düzelebilir ve problemlerle ilgili olarak iyimser bir tavır takınabilirsiniz.

  Sevgili Yay,

  Görev ve sorumluluklarla ilgili düşünceler zihninizi doldurabilir. Karamsarlıktan uzak kalıp büyük ölçekli düşünmeye çalışırsanız, günün etkilerini en iyi biçimde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

  Sevgili Oğlak,

  Bugün, gelecekle ilgili planlara odaklanabilirsiniz. Bu planlarla ilgilenirken de, her zamankine oranla çok daha iyimser olmanız mümkündür. Ancak; bu iyimserliğin hayalperestliğe dönmesini engelleyin.

  Sevgili Kova,

  Bugün, sosyal ortamlardaki uyum ve ifade açıklığı ana temalar olabilir. Yine de, savurganlığa karşı dikkatli olmamanız, olumlu havaya rağmen, bazı gerilimleri ve tartışmaları da doğurabilir.

  Sevgili Balık,

  Yakın ilişkilerinizle ilgili olumlu etkiler alabilirsiniz. Bakış açınız son derece iyimser olabilir. Partneriniz, eşiniz, arkadaşlarınız veya ortağınızla olan ilişkileriniz, oldukça uyumlu bir havada seyredebilirler.
   
22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumlar 9 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs ayının bu güneşli gününde tüm hayallerinize kavuşmanızı diliyor ve 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 9 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz bu fırsatları en iyi şekilde...
 2. 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve mutlu bir gün diliyor, 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 01 Mayıs 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 3. 8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 8 mayıs perşembe günlük burç yorumları, 8 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe Aşk ve eğlence adına son derece hareketli bir gün geçirebilirsiniz....
 4. 15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  15 mayıs günlük burç yorumları, 15 mayıs 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 15 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da...
 5. 29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  29 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 mayıs perşembe günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Aşk hayatınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün. Duygusal olmanızın yanısıra isteklerinizde ısrarcı davranmanız sizi...

Sayfayı Paylaş