1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 nisan burç yorumları 22 nisan 2011 burç yorumları 22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 22 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 22.04.2011 günlük burç yorumları, 22 nisan koç burcu yorumları, 22 nisan yengeç burcu yorumları, 22 nisan aslan burcu yorumları, 22 nisan yay burcu yorumları, 22 nisan kova burcu yorumları, 22 nisan balık burcu yorumları,22 nisan terazi burcu yorumları, 22 oğlak yay burcu yorumları

  22 Nisan Cuma günlük burç yorumlarınız kızlar

  Sevgili Koç,
  Dost bildiğiniz insanların gerekli desteği sizi güçlendiriyor. Yalnız yaşayan Koç’lar; duygularınızdan emin olmak için beklediğiniz takdirde yanlış yaparsınız. Bugün, çevrenizde olumlu gelişmeleri takip etmelisiniz. Aile içi olaylarınız gündeme gelecektir. Aradığınız huzuru ve özgürce davranışlarınızı ancak evinizde gerçekleştirebilirsiniz.

  Sevgili Boğa,
  Çalışkanlığınızı becerilerinizle süslerken, hırsınız da aşırıya kaçmamaya çalışıyorsunuz. Bugün, hedeflerinizi belirlerken, içsel güvenliğinizi vurgulayan unsurların çok önemli olduğunu siz de biliyorsunuz. Güneş artık burcunuzda ilerlerlerken hedeflediğiniz konularda oldukça başarılısınız..İnatçı yapınız daha da artıyor.

  Sevgili İkizler,
  Önünüze çıkan engelleri istediğiniz gibi aşabilirsiniz. Üstelik sabrınızı deneme şansınız da bulacaksınız. Bugün, konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Hata yapmaya çok açıksınız. Olaylara çok fazla anlam yüklüyorsunuz. Derin bir kavrama yeteneğiniz var fakat yüzeysel davranarak, bu özelliğinizi ortaya çıkarmak istemiyorsunuz.

  Sevgili Yengeç,
  İddialı bir şekilde ortaya attığınız sıra dışı konular var. Yaşamın her noktasında çelişkiler yakanızı bırakmasa da, haklı olduğunuzu zaman gösterecektir. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermemeli, duygusal konularda geleneksel davranışlardan uzaklaşarak düşünceleriniz netleştirmelisiniz.

  Sevgili Aslan,
  Kendinizden emin çıkışlarınızla, zor ve imkansız görünen iş konularında herkesi ikna ediyorsunuz. Bugün, ailenizle birlikte bir takım duygusal ilişkilerinizin yorumunu yapabilirsiniz. Onların fikirlerinin sizin için ne denli önemli olduğunu, partnerinizin de anlamasını istiyorsunuz. Karşılıklı güvene dayanan bir ilişki arzuluyorsunuz.

  Sevgili Başak,
  Sizden bekledikleri konuda hiç vakit geçirmeden, somut fikirlerinizden oluşan anlaşılır bir taslak hazırlayın. Maddi konularda yeni olaylara ihtiyacınız var. Bugün, hayal ettiğiniz konuları gündeme getirmek için; mantıklı kişilerin desteğine önem vermenize rağmen, bazı konularda oldukça çekimser davranıyorsunuz.

  Sevgili Terazi
  Dengeli yapınız yüzünden; her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Bugün, hayallerinizle bazı gerçekler arasında gerekli köprüyü kurma çabaları içindesiniz. Çocukları olanlar için, onların sağlığı ile ilgili bir takım problemler gündeme gelebilir. Onların sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

  Sevgili Akrep,
  Karşıt evinizdeki Güneş’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Ortaklıklar konusunda partnerinizin fikirleri ön planda olacak ve birlikte alacağınız kararlar gündeme gelecek. İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. Enerjinizin yüksek olması nedeniyle olaylara öfke dolu yaklaşabilirsiniz. Sabırlı olursanız; başarı sizin olacak, unutmayın.

  Sevgili Yay
  Olayları düşünürken kendinizden başka hiç kimseye hak vermek istemiyorsunuz. Bugün, derin ve anlamlı düşünceler içindesiniz. Karşı cinsle ilgili bazı tereddütleriniz var ve onunla bu konuyu konuşarak açıklık getirmelisiniz. Her şeyi çok farklı boyutlarda algıladığınız için, sizi anlamaları zor. Boğaz enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Oğlak,
  İş yerinizdeki kuralsız davranışlar nedeniyle kendinizi çok fazla zorlamayın. Çünkü, bu konu üzerinde durdukça, takıntı derecesinde olaya konsantre oluyorsunuz. İstemeden müdahalede bulunup, tatsız sonuçlara neden olabilirsiniz. Olayı, kısa süreliğine de olsa, zamana yaymanız sizin açınızdan daha uygun olacak.

  Sevgili Kova,
  Duygusuz olmadığınız kesin, fakat olaylara fazla mantık çerçevesinde bakmanız da hatalı.alnız kaldığınız zaman, eski olayları düşünmeden edemiyorsunuz. Kızdığınız tek şey yine kendiniz. Sağlığınızla ilgili fazla probleminiz yok. Sadece akut gelişen rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Ayaklarınızın sağlığına özen göstermelisiniz.

  Sevgili Balık,
  Duygularınızın sizi yanıltabileceği bir gün. Çevrenizi dinlemeden karar vermemelisiniz. Üstlerinizle takışmak istemiyorsanız, ani gelişen olaylardan kendinizi sakınmalısınız. Bugün, özellikle dikkatli olmalısınız. Kendinize güvenmek zorundasınız. Olaylar her geçen gün şekil değiştirerek karşınıza çıkıyor.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
22 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, bugün her zamankinden daha idealist bir tutum içinde olabilir ve olaylara farklı yaklaşabilirsiniz. Ay’ın konumu büyük düşüneceğinize ve sınırları aşacağınıza işaret ediyor, hayaller ve idealler ön plana çıkıyor. Toplum yararına bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bir organizasyon ya da dernek aracılığıyla yardıma...
 2. 22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  22 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  22 Mart 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız bayanlar :tik: Sevgili Koç, Gündeminize değişik konular girmekte. Ortaklıklarda yaşanan karşıtlıklar sürerken, dikkatli olmalısınız. Yeni öneriler karşısında işbirliği geliştirmeniz gerekecek. Aynı zamanda ilişkilerin getirdiği sorumlulukları dengelemenizde yarar var. Ortak çalışmalar ve arkadaşlıklar ise son derece canlı geçiyor. Geleceğe...
 3. 20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 nisan 2011 burç yorumları 20 Nisan 2011 günlük burç yorumları, 20.04.2011 günlük burç yorumları, 20 nisan koç burcu yorumları, 20 nisan yengeç burcu yorumları, 20 nisan aslan burcu yorumları, 20 nisan yay burcu yorumları, 20 nisan kova burcu yorumları, 20 nisan balık burcu yorumları 20 Nisan Çarşamba gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlamak isteyen melekler için :tik: Koç: Sizin...
 4. 22 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  22 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 22 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, mutlu ve keyifli bir pazartesi geçirmenizi diliyor ve 22 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Bugün uzun zamandır görmediğiniz bir kişi ile uzun bir sohbete girebilir ve kariyer hayatınızla ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz....
 5. 22 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 nisan 2014 günlük burç yorumları Keyifli ve güzel bir hafta geçirmenizi diliyor, 22 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 22 Nisan 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 22 Nisan...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş