Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  22 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 22 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz iyi bir haftasonu geçirmenizi dileyerek 22 Şubat günlük burç yorumunuzu sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  AKREP BURCU: (24 EKİM-22 KASIM)

  Ev ortamınızda hoşunuza gitmeyecek sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Otorite konusunda sıkıntı yaşadığınız bu günlerde kolay caymayan özelliğiniz ile bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Mücadeleci ve hırslı tavırlarınız iş ortamınızda sıkıntı oluşturabilir. Fazla diklenmeden günü bitirmeye çalışın. Sezgileriniz size ilişkilerinizde, karşı tarafın çıkar ilişkisine girdiğini söyleyebilir. Sezgilerinizi dinleyin.

  ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ-23 AĞUSTOS)

  Bugünlerde açılan iştahınız sizi zorlayabilir. Tansiyona dikkat! Zor elde edilebilecek bir ilişkinin içine girebilirsiniz. İnsanlara sorumluluklarını hatırlatmak zorunda kalmaya başladıysanız eğer, bu duruma takılmayın. Kaliteli bir ilişki sizi bekliyor olabilir. Biraz kendinizi düşünmeye ve kendi hobilerinizi gerçekleştirmeye başlayın.


  BALIK BURCU: (20 ŞUBAT- 20 MART)

  Ofis tarzı işlerle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Biraz hareketsiz dönem olabilir. Sevdiklerinizin aşk hayatından sizi üzen haberler alabilirsiniz. Baş ağrılarınız artabilir. Duyusal açıdan biraz fazla tutku yaşadığınız için yıpranıyor olabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizdekileri dinlendirin.Rutin işlerinizdeki aksaklıklara kafa yormaya çalışabilirsiniz.


  BAŞAK BURCU: (24 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

  Duygusal hayatınızda sizinle yakınlaşmak isteyen birileri olabilir ama siz bu çabayı pek de görmek istemiyor olabilirsiniz. Geçmişin hesaplaşmasıyla meşgul olan zihniniz buna izin vermeyebilir. Bu yakınlaşmayı değerlendirmeye almaktan çekinmeyin. Birkaç gün sizi yorabilecek bir yanlış anlamaya maruz kalabilirsiniz, hemen alevlenmeyin. Bekleyin. Parasal durumlarınızda olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz.


  BOĞA BURCU: (21 NİSAN-20 MAYIS)

  Hayati bir önem arz eden karardan vazgeçmek üzere olabilirsiniz. Zihninizi boşaltıp kararınızı tekrar masaya yatırın. Farklı bir şehre taşınma durumunuz çıkabilir. Kalabalık ortamlara kendi isteğiniz dışında girerek tartışma ortamında bulabilirsiniz kendinizi. Sizi doğrudan ilgilendirmeyen konular olabilir.Duygusal hayatınızda ani bir karar verebilirsiniz.Ailenizin kararlarını göz ardı etmemeye çalışın.


  İKİZLER BURCU: (21 MAYIS-21 HAZİRAN)

  Günlük hayatınızda daha yeni tanıdığınız birinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğrenebilirsiniz ve bu sizi çok şaşırtabilir. Bu şaşkınlığınız bir müddet daha sürebilir çünkü bu olumlu düşünceler size çok güzel fırsatlar çıkmasına neden olabilir. Eğitim ve kişisel gelişim konuları gündeminizi fazlaca meşgul edebilir.Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan plan yapmaya başlamış olabilirsiniz. Bu samimi ve dürüst tavrınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

  KOÇ BURCU: (21 MART-20 NİSAN)

  Ertelediğiniz problemler su yüzüne çıkabilir. Bu aralar bencilliğiniz hat safhada olabilir. İdeallerinize odaklanmak istiyorsunuz fakat, ertelenen problemler buna pek de fırsat vermeyecek gibi. Ama siz hırslı yapınızla bunun da üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Renkli geçen ilişkinizi kıskançlığınızla karartabilirsiniz. Dikkatli olun. Para olaylarını bir müddet kendinizden uzak tutmaya çalışın.

  KOVA BURCU: (21 OCAK-19 ŞUBAT)

  Ailenizle ilgili bir hayli dedikodu gelebilir kulağınıza. Hiç umursamayın, çünkü ailenizde sürpriz gelişmeler olabilir. Mutluluğunuz bir hayli artabilir. Sağlığınız ile ilgili ufak tefek sorunlar çıkabilir. İş ortaklığı gibi yeni bir gelişme çıkabilir. Ani karar vermeden hareket ederek, olumlu sonuçlar alabilir ya da bu konuyu ertelemeye karar verebilirsiniz. Düşünceli halleriniz iyi giden ilişkinizde yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Çevrenize açıklama yapmak zorunda kalabilirsiniz.


  OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 20 OCAK)

  Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz ama bu içinde bulunduğunuz iş ile alakalı olmayabilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz bir iş aniden karşınıza çıkabilir. Duygusal hayatınızda aldatıldığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizin de bunda olumsuz etkileri olabilir.Kimseye takılmadan partnerinizle konuşmayı tercih edersiniz ortada ters giden bir şeyler olmadığını göreceksiniz. Kendinize bakmayı ihmal etmeye başlamış olabilirsiniz ve bu yüzden cilt problemleri yaşayabilirsiniz.


  TERAZİ BURCU: (24 EYLÜL-23 EKİM)

  İki farklı yerden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Ama gelirinizle birlikte evinizle ilgili farklı bir harcama ortaya çıkabilir. Yakınlarınızı işle ilgili yoğunluktan dolayı ihmal etmeye başlamış olabilirsiniz. Özellikle aile hayatınıza olumsuz etkileri olabilir. Yeni bir mülk edinme planınız olabilir ama hesapta olmayan harcamalarınız buna mani olabilir. Sosyal hayatınıza ağırlık vermeye karar verdiğiniz anda ailenizle daha hoş vakit geçirerek bu sıkıntıyı aşabilirsiniz.


  YAY BURCU: (23 KASIM-21 ARALIK)

  Herkesle iyi geçinme ya da herkesten ilgi görmek gibi bir derdiniz olabilir ama bu etrafınızdakileri sizden soğutabilir. Kendiniz gibi olmaya devam edin ve çok da fazla sitem etmeyin çevrenizdekilere. Telefon görüşmelerinizde beklenmedik haberler alabilirsiniz. Koşullar bir ara değişecek gibi olsa da bu haberler sizi hiç ummadığınız yere doğru götürebilir.


  YENGEÇ BURCU: (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

  Bu aralar özel hayatınıza kendinizi kapatmayı istiyorsunuz ama karşı tarafın hiç böyle bir niyeti yok. Karşı taraftan beklemedik süprizler alarak, kafanızda biriktirdiğiniz soru işaretlerinin gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz. Yine de temkinli davranmaya devam edin. Kariyer planlarınız bir anda değişebilir ve hiç ummadığınız bir alana doğru kayabilirsiniz. Bu da özel hayatınızdaki insanın talepleri doğrultusunda değişebilir.


   
22 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Şubat günlük Burç Yorumları

  22 Şubat günlük Burç Yorumları

  22 şubat burcu 22 şubat burç burç yorumları yorumu Koç Sevgili Koç, bugün her zamankinden daha idealist bir tutum içinde olabilir ve olaylara farklı yaklaşabilirsiniz. Ay'ın konumu büyük düşüneceğinize ve sınırları aşacağınıza işaret ediyor, hayaller ve idealler ön plana çıkıyor. Toplum yararına bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bir organizasyon ya da dernek aracılığıyla yardıma...
 2. 22 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü bakalım bizi neler bekliyor burcumuzdaki gelişmeler neler :tik: koc İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir....
 3. 22 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, bugün her zamankinden daha idealist bir tutum içinde olabilir ve olaylara farklı yaklaşabilirsiniz. Ay’ın konumu büyük düşüneceğinize ve sınırları aşacağınıza işaret ediyor, hayaller ve idealler ön plana çıkıyor. Toplum yararına bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bir organizasyon ya da dernek aracılığıyla yardıma...
 4. 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel Cuma gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyor, 22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... KOÇ burcu 22 Mart 2013 yorumu Sevdiğiniz insana veya kişilere yardım ederken, kendinizi de garanti altına almayı unutmayın....
 5. 22 Şubat 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  22 Şubat 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  22 şubat 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 şubat günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz için mutluluk dolu bir haftasonu diliyor, 22 Şubat 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. 22 Şubat 2014 Koç Burcu Yorumları Sevgili koçlar Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz...

Sayfayı Paylaş