Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 23 Ağustos burç yorumlarınız :deli::deli:

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  İşiniz çok Başak burcundaki gezegenler düşüncelerinizi sabırsız ve hızlı biçimde ortaya koyduğunuz bir dönemde olduğunuzu göstermekte. Yakın çevreniz, detaylar ve sorumluluklar hayatınıza yeni yükler getiriyor olabilir. Cumartesi günü önceliklerinizi gözden geçirmelisiniz. Tamamlanması gereken işler ve sizi duygusal açıdan yoran durumlar ortaya çıkabilir. Daha sabırlı olmanız gerekiyor olabilir. Pazar günü de oldukça meşgulsünüz ve ortaklaşa konularda çok şey başarabilirsiniz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Yaratıcı olabilirsiniz Elinizdeki kaynakları kullanmaya çalıştığınız ve parasal işleri önemsediğiniz bir dönemdesiniz. Cumartesi günü çocuklarla ilgili uğraşlar, sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz olanaklar var. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceksiniz. Elle tutulur sonuçlar elde edebilirsiniz. Pazar günü daha fazla çaba ve iş ortaya çıkabilir. Kişisel açıdan önemsediğiniz bir konu çok daha fazla bir yük olabilir. Elinizden geleni yapacak ve pratik olmaya çalışacaksınız. Zamanınızı daha iyi kullanmaya bakın.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Eve odaklanacaksınız Enerjik,hareketli ve mücadeleci bir dönemdesiniz. Gündeminiz yoğun olabilir. Pek çok şey elinizde. Cumartesi duygusal alanda kontrollü olmaya bakın. Çok çaba sarfedebilir, yakın çevrenizle, evle, yakınlarla ilgilenebilirsiniz. Ancak kişisel çatışmalara girmemelisiniz. Pazar daha güzel ve akıcı geçecek. Hayatın yaratıcı yönleri, spor, hobiler ya da sevdiğiniz uğraşlar öne çıkıyor. Keyifli ve sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz olanaklar var. Çocuklarla da ilgilenebilirsiniz.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Çevreniz hareketli Bugünlerde mücadele gerektiren konular yüzünden kendinizi huzursuz hissedebiliyorsunuz. Cumartesi günü yeni bir plan yapmak ve hedeflerinizi gözden geçirmeniz için güzel olabilir. Yakın çevreniz, kardeşlerle ilgili konular hemen ilgilenilmeyi gerektiriyor olabilir. Zihnen sakin değilsiniz. Yakınlarla ilgilenme gereği var. Pazar günü ise ailevi konular ister istemez öne çıkıyor olabilir. Kendinizi akışa bırakmak ve inatçılıktan uzak durmak iyi olacak.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Kazançlar artabilir Hayatınıza hareket ve yenilik isteğinin katıldığı günlerdesiniz. Ortaklaşa konular, grup çalışmaları, arkadaşlıklar sayesinde ilerleyebilirsiniz. Elinizdeki maddi imkanları daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Cumartesi günü aniden yapabileceğiniz alışverişler yüzünden gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Evle ilgili konularda çok uğraşcaksınız. Pazar günü yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, düşüncelerinizi ortaya koyabileceğiniz olumlu fırsatlar olacak. Kardeşlerle de ilgilenebilirsiniz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Dikkat çekiyorsunuz Başarılı olmak için büyük çaba sarfettiğiniz ve hırslarınızı ortaya koyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak aşırı tepkisel ve sinirli olabileceğiniz koşullar da var. Özellikle Cumartesi günü ilişkilerinizde temkinli olmalısınız. Haklı olsanız dahi, sorunlarınızı sakin yollarla çözmeye çalışın. Kişisel girişimlerde başarılı olabilir, dikkat çekebilirsiniz. Pazar günü aradığınız desteği daha iyi bulabileceksiniz. Ortaklaşa konular üzerinde duracaksınız. Ancak harcamalarda daha kontrollü olmak da fayda var.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Esnek davranın Bu dönemde gezegenler hayatınıza yeni ufuklar katabileceğinizi ve başkalarının görüşlerinden etkilenebileceğinizi anlatmakta. Cumartesi günü bağlayıcı nedenler ve duygusal açıdan fedakarlık gösterilmesi gereken durumlar ortaya çıkabilir. Paniğe kapılmamalı ve bu arada sizi öfkelendiren, huzursuz eden koşullar yüzünden kendinizi yıpratmamalısınız. Akışta kalabilmek en iyisi. Pazar günü harekete geçecek ve pek çok alanda daha cesur ve rahat adımlar atabileceksiniz. Kişisel girişimler, yeni başlangıçlar gündeme gelecek, dikkat çekebileceksiniz

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Ciddi planlar var Bu dönemde sizi oyalayan, hayata bakış açınızı değiştiren koşullar var ve huzur bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Cumartesiyi daha iyi değerlendirebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz bir grubun ya da arkadaşların desteğini alabilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni hedefler içinde olmaya bakın. Ortaklaşa sizi bağlayan durumlar etkin kalmaya devam ediyor. Pazar günü içinizdeki sese kulak vermeye bakın. Fedakarlık gösterebilirsiniz. Pek çok şeyi kontrol edemediğinizi görebilirsiniz.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Sorumluluklar artıyor Bugünlerde temponuz yüksek ve pek çok alanda yeni kararlar içindesiniz. Şartlar sizi karar almaya ve öne çıkmaya zorluyor. Özellikle Cumartesi yapılması gereken işler ağır basıyor ve duyarlılığınızı göstermeniz gereken koşullar var. Eve ait durumlar, anne babanızla ilgili koşullar bağlayıcı olabilir. Aşırı tepkiler vermekten uzak durmalısınız. Pazar günü oldukça yaratıcı olabilirsiniz. Arkadaşlardan destek ve ortaklaşa işlerden elde edebileceğiniz avantajlar söz konusu.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Bakış açınızı yenileyin Başak burcundaki gezegenler fazlasıyla yorulduğunuz, fiziksel açıdan aktif olduğunuz bir dönemde olduğunuzu göstermekte. Cumartesi günü kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Esnek olmak, başkalarının neler dediğine dikkat etmek yol gösterici olabilir. Yabancılarla ilgili uğraşlar, yolculuklar da gündeme gelebilir. Pazar günü belirli bir konuya ve amaçlarınıza çok daha odaklısınız. Yapılması gereken işler olacağı için kendinizi zora koşabilirsiniz. Kararlılık başarı getirecek.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Ortaklıklar önemli Başak burcundaki Merkür hayatınıza ortaklaşa konular üzerinde daha fazla düşünebileceğinizi gösteriyor. Bugünlerde risk almaya çok daha eğilimlisiniz. Cumartesi günü bazı uğraşlar ve özellikle ortaklaşa işlerde, ailevi konularda sizi duygusal açıdan bağlayan konular ortaya çıkabilir. Parasal konularda ani duygusal nedenlerle hareket etmemeli, daha soğukkanlı olmalısınız. Pazar günü keyfiniz yerine gelmekte. Kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Daha akılcı olun Yapıcı ve dengeli olmaya özen gösterdiğiniz ve çok uğraş verdiğiniz bir dönemdesiniz. Yapılması gereken işler listenizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Cumartesi günü sakin ve soğukkanlı olmaya bakmalısınız. İkili ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar yüzünden ciddi kararlar almanız beklenebilir. Sert davranışlardan kaçınmalı ve karşınızdakinin aşırı duyarlı oluşuna da dikkat etmelisiniz. Pazar günü ortaklaşa konular üzerinde yeniden durabilirsiniz. Başkalarından destek görebileceksiniz.

   
23 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın ilk günü 23 Ağustos 2010 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız melişler :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ (21 mart – 20 nisan) Aşkı kişisel bir sorun haline getirecek ve ilişkinize farklı boyut kazandıracaksınız. Sevdiğiniz hakikaten üzgün. Gururunuza karşı koyamıyorsunuz. Söylenenlere kulak vermelisiniz. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs) “Aşk mı bir daha asla” diyorsunuz. Ancak davetkar...
 2. 23 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 23 ağustos burçları 23 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 23 Ağustos Salı gününe günlük burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler Sevgili Koç, Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın sizin üzerinde etkileri çok büyük.Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara...
 3. 23 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 23 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir Cumartesi geçirmenizi dileyerek bugünün burç yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 23 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Ortaklaşa para konularını iş alanlarınıza aktarabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda güçlü ilişkiler kuracaksınız. Risk...
 4. 23 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 23 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 23 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. KOÇ Ailevi sorunlar yaşıyorsunuz. Gezegeniniz bugün sizi yanlış kararlar vermeye yöneltecek. Bunun için sağlıklı düşünemeyeceğinizi hissettiğiniz konulardan uzak durmaya bakın. İş...
 5. 23 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  23 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  23 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir haftasonu diliyor ve 23 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 23 Ağustos 2014 Cumartesi KOÇ Burcu Yorumu Bugün, arkadaşlık ilişkilerinizde duygusal problemler yaşayabilirsiniz. Hayal...

Sayfayı Paylaş