Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Aralık Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  23 aralık burçlar 23 aralık burç burc yorumları burcu burçlar Günlük burcunuzu okumak isteyen melekler için 23 Aralık burç yorumları :tik:

  Koç
  Sevgili Koç, kalabalık ortamlarda geçen birkaç günden sonra bugün biraz yalnız kalmak ve işlerinizi sakin bir ortamda yapmak isteyebilirsiniz. Otorite konumundaki güçlü insanlarla iyi ilişkiler içinde olabilir ve perde arkasından destek alabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde karamsarlığa kapılabilirsiniz.

  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay bugün arkadaşlık evinizde geziniyor. Sorumluluklarınızdan başınızı kaldırıp arkadaşlara ve sosyal olmaya zaman ayırabilirsiniz. Öğle yakınlarında ani bir program yapılabilir veya bir arkadaşınız sizi aniden arayabilir ya da çıkıp gelebilir. Böyle bir ortamda disiplinli olmak ve işlere konsantre olmak zor gelecek.  İkizler Sevgili İkizler, Balık burcundaki Ay’ın etkisiyle gün boyu sorumluluklara konsantre olmanız gerekecek. Ancak aşk hayatınız ya da çocuklarla ilgili konuları olduğundan kötü algılayabilirsiniz. Ortak maddi konularda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Hisseli gelirler ve komisyon gibi kazançlar sizi rahatlatacak.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, sizin gibi su burcu olan Balık’taki Ay’ın enerjisi size iyi gelecek ve kendinizi kapana kısılmış gibi hissetmeyeceksiniz. Durumlara geniş bir açıdan bakabildiğiniz için daha iyimser olacak ve küçük detaylarda boğulmayacaksınız. İş ya da özel yaşamdaki partneriniz itici gücünüz olacak ve sizi harekete geçirecek.

  Aslan
  Sevgili Aslan, bugün dikkatiniz ortak maddi paylaşımlarda ve ilişkilerdeki güç dengesinde. Evle ya da anne babanızla ilgili içinizi rahatlatacak bir durum söz konusu olabilir. İş ortamınızda da destekleneceksiniz. Ancak yakın akrabalar ve okulla ilgili konularda karamsar olabilir ve kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz.

  Başak
  Sevgili Başak, Ay bugün Balık burcunda ve sizin partnerlik eviniz aydınlatıyor. Bugün ortaklıklar vurgulanıyor. İlişkinizde gün içinde farklı duygulara göre dalgalanmalar olabilir. Aşk hayatınız ve çocuklarla olan ilişkiniz hareketlerinizi yönlendirecek. Maddi konular ve aylık geliriniz hareketlerinizi kısıtlamanıza neden olabilir.

  Terazi
  Sevgili Terazi, günlük işlerle ve detaylarla dolu bir gün sizi bekliyor. Günlük programınızda değişiklik olabilir. Yaşadığınız geçici karamsarlık, işlere konsantre olmanızı zorlaştırabilir. Evinizde halinizden çok memnun olabilir ve dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Anne ya da baba gibi bir aile üyesinden destek alacaksınız.

  Akrep
  Sevgili Akrep, aşk evinizdeki Ay’ın enerjisi sevgilinizin şaşırtıcı bir davranışına tanık olmanıza neden olabilir. En azından sizi canlandıracak ve harekete geçmenizi sağlayacak. Akşam daha dengeli ve huzurlu bir ortam içinde olabilirsiniz. Maddi konular, alışveriş, alacaklar ve ödemeler gün boyu odak noktanız olacak.

  Yay
  Sevgili Yay, bugün düşünceleriniz eve ve aileye odaklanıyor. Anne babanızla olan ilişkinizde öğleden sonra ani bir dalgalanma yaşayabilirsiniz. Evle ilgili sorunlara alışılmış değil de, sıra dışı çözümler bulmanız gerekecek. Maddi konularda güçlü birinden destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili geçici bir karamsarlığa kapılabilirsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Beklemediğiniz bir haber ya da bir toplantı yüzünden hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ya da kulüp, dernek gibi bir topluluktan güzel haberler alabilirsiniz. Ancak kariyerinizde bir engel ya da öğrenmeye başladığınız yeni bir konu yüzünden zorlanabilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, Balık burcundaki Ay’ın etkisiyle maddi konular gün boyunca en önemli önceliğiniz olacak. Öğleden sonra maddi konularda hoşlanmayacağınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz, dikkatli olun. Mümkünse para harcamayın ve maddi konularda ani kararlar almayın. Güçlü birisi perde arkasından destek olacak.

  Balık
  Sevgili Balık, burcunuzdaki Ay duygularınızı derinleştiriyor ama sizi daha değişken yapıyor. Yakın çevreniz duygusal iniş çıkışlarınızı yakalamakta ve sizi anlamakta zorlanabilir. Her zamankinden daha sabırsız ve sinirli olabilirsiniz. Bir arkadaşınızın üzerinizde güçlü bir etkisi olacak ve sizi destekleyecek.   
 2. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler Sevgili İkizler, Balık burcundaki Ay’ın etkisiyle gün boyu sorumluluklara konsantre olmanız gerekecek. Ancak aşk hayatınız ya da çocuklarla ilgili konuları olduğundan kötü algılayabilirsiniz. Ortak maddi konularda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Hisseli gelirler ve komisyon gibi kazançlar sizi rahatlatacak.
  tşkler
   
23 Aralık Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Temmuz Burç Yorumları

  23 Temmuz Burç Yorumları

  23 temmuz burç yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün amaçsız da olsa, sokaklarda olma ihtiyacınız çok yüksek. Sanki bir yerlere çağrılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. İçinizin sesini dinlemekten çekinmeyin. Gittiğiniz yerde ya çok hoş bir şey bulacaksınız, ya da birisine rastlayacaksınız. Duygusal paylaşımlardan çok, entellektüel paylaşımlara yatkınsınız. Sevgilinizle bu tür konularda...
 2. 23 Aralık Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç (21 Mart-20 Nisan) Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel. Başarınızı devam ettirebilirseniz, gelecekte daha da güzel günler sizi bekliyor. Yeter ki azimli ve çalışkan olun. Sevdiğinizle...
 3. 20 Aralık Burç Yorumları

  20 Aralık Burç Yorumları

  aralık burc yorumları 20 aralık burç yorumları Hafanın son günü burç yorumlarınızı okumak isteyenlere özel 20 Aralık Günlük Burç Yorumları :tik: Koç (21 Mart - 20 Nisan) Duygularınızı kontrol etmek için gayret gösterin. Aniden gösterdiğiniz tepkilerden daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalısınız. Spor yapın ya da açık havada yürüyüşlere çıkın. Veya...
 4. 22 Aralık Burç Yorumları

  22 Aralık Burç Yorumları

  22 aralık burç yorumları Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 22 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, Güneş, Oğlak burcuna yani sizin onuncu evinize geçiyor. Onuncu ev yıldız haritasının tepe noktasında yer...
 5. 23 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık burç yorumları karşınızda kızlar :tik: 23 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu: Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman, zaman karamsarlık...

Sayfayı Paylaş