Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  23 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  23 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 haziran 2014 günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiziçin harika bir gün geçirmenizi temenni ediyor, 23 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>


  Koç Burcu: Arkadaşlarınız yenilikçi projeler için kesinlikle doğru kişi olduğunuzu düşünecek. Cesaretiniz ve girişiminiz ilham verici. Bazı değişimlere uğrayan inançlarınız sizi ayakta tutuyor. Hizmetlerinizi fazla uzatmaya ya da güven veren doğanız nedeniyle sizden faydalanılmasına dikkat edin. Ortağınızın yüksek beklentileri var ve bu bir harcama kaynağı olabilir. Çok fazla bilgi incelediğinizden zihniniz çok fazla aktif olabilir. Fikirler bulanıklaşabilir. Endişe veya aşırı heyecanlanmaya eğiliminiz olabilir ve düşünceleriniz değişken olabilir. Fikirlerinizi kağıda dökmek faydalı olabilir. Evde önemli yükümlülükler bulunuyor.

  Boğa Burcu: 2014 yılı önemli bir geçiş süreci. Yeni bir yöne geçmeden önce hazırlıklar gerekebilir. Bu süre içerisinde yaşamınızı yansıtmak ve gizli bir plana son dokunuşlarla ilgili ayrıntılı planlar yapmak üzere fazladan yalnızlığa ihtiyacınız olabilir. Kendinize karşı anlayış kazanmak önemlidir. Kişisel bir deneyim, yeni statünüze veya kariyerinize katkıda bulunabilir ve son derece yaratıcı ve rekabete dayanıklı olabilirsiniz. Planlarınızı açıklamaya hazır olmadan önce dışarı sızdırılan sırlara karşı dikkatli olun. Bir arkadaş bir sürpriz kaynağı olabilir. Bir komşunuz veya bir kardeşinizle ilgili olarak kaygılanabilirsiniz.

  İkizler Burcu: Bundan daha fazla bir zihinsel uyarı ve çevrenizde fikirlerinizi tartışabileceğiniz kişi göremezsiniz. Hedefleriniz, arzularınız ve istekleriniz yeni öğeler edinebilir. Yeni bir birleşme oluşturabilir veya benzer zihinlere sahip kişilerle bir grup projesine dahil olabilirsiniz. Bu, sırayla eğitim, promosyon, pazarlama ve seyahat olabilir. Dikkat edilmesi gereken yasal prosedürler olabilir. Kariyer alanında sürprizler gizli. Mesleki ilişkilerde yan ödemeler değişebilir. Kalan borçları toplamak için uygun bir zaman. Romantik potansiyel yüksek ve ilk bakışta aşk mümkün. Bu, karşılaştığınız veya seyahatlerinizdeki biri olabilir.

  Yengeç Burcu: Statünüz ve itibarınız dahil kariyer alanınız yeni enerji ve potansiyelin alıcısı. Çevrenizi ve duyarlılıklarını kuvvetli bir şekilde teşhis ederek, güçlüklerle yüzleşmek ve ne zaman bir uzlaşma yapılacağına ve bunun uygun olup olmayacağına karar vermek üzere bu seçenekleri dikkatli bir biçimde inceleyeceksiniz. Hırsınız mali destek gerektirebilir. Borçlar, vergiler, sigorta ve mirası çevreleyen çok fazla faaliyet var. Daha büyük bir eve taşınabilir veya ailenizin büyüdüğünü hissedebilirsiniz. Beklenmedik bir seyahat veya uzak bir akraba ya da bir arkadaşın ziyareti olasıdır. İşinizde program değişiklikleri var.

  Aslan Burcu: Bir şeyleri kutlamak veya özel bir öneme sahip bir tören olabilir. Felsefe, din, kanun ve yüksek eğitim alanlarında yeni enerjiler bulunuyor. Çok sayıda seyahat etme şansı ve ortaklıkları çevreleyen çok fazla faaliyet var. Belki de yasal bir konuyla meşgul olacaksınız. İş veya ruhsal yönden önemli konularda kolayca konuşabileceğiniz mükemmel eşi bulabilirsiniz. Son derece yaratıcı bir ortak ve müşterek mali konuları kapsayan olağandışı gelişmeler var. Evrak işlerinde artış, çok önemli haberleşmeler ve dikkatlice incelemek isteyeceğiniz bir yasal sözleşme var.

  Başak Burcu: Yaşamın daha derin gizemlerine karşı ilgilisiniz. Artık maddenin sınırını aşan bilinç seviyelerini incelemek için fırsatınız var. İrade konusunda daha önce keşfetmediğiniz bir yeteneğiniz çekiciliğinizi arttıracak. Doğal uzmanı olduğunuz, ortak finans, vergi, sigorta ve yan ödemelere dair dikkat etme sorumluluğunuzdaki bütün parasal konuları çevreleyen endişeler var. Aktif günlük bir rutinle evde değişimler yaşıyorsunuz. Bir arkadaş, özel bir sorumluluk alıyor veya önemli bir konuda akıl hocası olacak. Bir eş (sevgili, ortak) sizi şaşırtabilir.

  Terazi Burcu: Kendinizi önceliklerinize bölünmüş, aynı anda hem kendi isteklerinizi gerçekleştirme, hem de bir başka kişiyi mutlu etmenin zor olduğunu hissedebilirsiniz. Her şey çok iyi giderken, kendinize karşı bir süre hoşgörülü olmayı hak ettiğinizi hissediyor olsanız da tek başınıza gitmek istemediğiniz size hatırlatılır. İşiniz sizin için biçilmiş bir kaftan. Amaçlarınıza göre hareket ederek, sizi meşgul etmesi garanti olan ödüllerin semeresini alacaksınız. Hala her şeyin işe yaraması için bir yol bulabilir ve aynı zamanda eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. İşin kendisi heyecan vericidir.

  Akrep Burcu: Kazancınızı iyileştirmek için bir planınız var. Bu, evden interneti kullanarak çalışabileceğiniz öncülük eden yeni bir hizmet olabilir. Dikkatlice incelemeye ihtiyacınız olacak evrak işleri içerebilir. Yetki almayla ilgili davalar veya gecikmeler olabilir. Olayların karışmasına eğilimli olarak evde çok fazla faaliyet olabilir. Bu nedenle çevreyi hoş ve sakinleştirici tutmak için kendi yolunuzda gitmek isteyebilirsiniz. Çocuklar bir sürpriz kaynağı olabilir. Ani bir romantik cazibe yaşayacaksınız.

  Yay Burcu: Eğlenceli bir projenin veya bir diğer öncülük eden projelerinizden birinin gerçekleme şansı var. Yazma veya öğretme konusunda oldukça yaratıcı bir iletişim kurabilme yeteneğiniz var. Bu yetenek çevrenizde beğeni uyandıracak. Kimisi arkadaşların iyilikleri, dinamik bir yaşam tarzı ve mutluluk nedenleri ile aktif bir dönem. Ayrıca bir iç dönüşüm geçireceksiniz. Bu yüzden evdeki bazı sürprizlerle baş etmeniz ve mali kısıtlamalarla yüzleşmiş olabilecek bir eşe anlayış göstermeniz gerekebilir.

  Oğlak Burcu: Ev ve aile yaşantınızı çevreleyen yeni öğeler ve büyük bir faaliyet var. Gayrimenkul konularıyla meşgul olabilir, satabilir yada para yatırabilirsiniz. Para kazanma yolunuzda çok fazla yaratıcı potansiyele sahipsiniz. Ayrıca, harcamalarınız aşırıya kaçabilir, para gizemli şekillerde gelebilir veya elinizden çıkabilir. Ortaklıklarda göz önünde bulundurulması gereken ciddi sözler olabilir ve uzlaşmalara gerek duyulabilir. Bir yetki veya unvan alabilirsiniz.

  Kova Burcu: İletişim ve ulaştırma alanları güçlendirici enerjiler alacak. Bu konularda değişimler söz konusu. Yaratıcı enerjiniz şaşırtıcı düzeyde. Sizin için işe yarama şansı yüksek olan yeni bir projeyle karşılaşacaksınız. İşinizle ciddi bir şekilde ilgilenmenize karşın, konu kazancınız olduğunda önceden tahmin edilemeyen bir öğe olabilir. Yasal meseleler ve birtakım yazılı sözleşmelerle meşgul olabilirsiniz. Bir arkadaştan veya bir organizasyondan kopabilirsiniz veya ilişki olduğundan daha derin bir anlama ulaşabilir. Ani harekete eğilimlisiniz, bu yüzden tedbirli olun ve “Acele işe şeytan karışır” sözünü hatırlayın.

  Balık Burcu: Bu önemli bir dönüm noktası. Kazanç bölümünüzde ve yaşamda neyin değerli olduğuna öncelik vermede yeni başlangıçlar, ayrıca dünyaya bakış açınızda bazı olağandışı nitelikler var. Olağanüstü bir doğallığa ve manyetik bir cazibeye sahip olabilir veya görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Statünüz, kariyeriniz ve itibarınızda değişime uğrayabilir. Muhtemelen, diğerlerinin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için çeşitli projeye katılabilirsiniz. Tek başınıza vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz – gerçek kendinizi keşfetmek için mükemmel. Spekülasyonlar konusunda tedbirli davranın.
   
23 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 23 Haziran günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız hoppahoppa Koç 23. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Geçmişe ait sorunlar, yaşanıp bitmiş olaylar, üzüntüler gibi konuların üzerine gitmeye devam ediyor olabilirsiniz. Endişeli ve kuşku dolu yaklaşımlarınız yüzünden günlük...
 2. 23 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 23 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 23 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Başarınızın gölgelenmesini istemiyorsanız ortaklıklar ve iş konusunda dengelerinizi korumaya çalışmalısınız. Yatırımcı bir kafa yapısıyla maddesel kazançları sorguladığınız bir gün....
 3. 2 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  2 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 2 haziran günlük burç yorumu, 2 haziran 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta diliyor ve 2 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfada paylaşıyoruz... 2 Haziran 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Ay burcunuzda ilerliyor. Bugün, alışılmışın dışında hareket edeceksiniz. Hızlı düşünüyor ve kararlarınızı...
 4. 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  16 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 16 haziran 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 16 hazira 2014 pazartesi günü itibarıyla günlük burç yorumlarını aşağıda paylaşıyoruz.. 16 Haziran 2014 Koç Burcu Yorumu Uzun soluklu projelerinize yönelmenizde, başarmak için metodlarınızı uyarlamanızda fayda var. Tuhaf hareketler nedeniyle önünüzü...
 5. 30 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  30 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  30 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 30 haziran 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle 30 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 30 Haziran 2014 Koç Burcu Yorumu Yaşadığınız yer, aile ilişkileriniz ve aynı zamanda yakın çevrenizle ilgili meseleler ön planda...

Sayfayı Paylaş