Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Karşınızda 23 Mart Günlük burç yorumlarınız kızlar :dp178::dp178::dp178:

  Sevgili Koç,
  Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor.

  Sevgili Boğa,
  Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Bugün, kendinizi iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Konulara nazik yaklaşımlar içinde bulunma isteğiniz, zıt havalarla ters dönebilir.


  Sevgili İkizler, Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili sorunlar söz konusu. Gün içinde karşılaşacağınız problemler moraliniz bozmasın. Güç birliği içinde olacağınız kişilerden alacağınız destek sayesinde kendiniz çok daha güçlü hissedeceksiniz. Aklınıza takılan konularda araştırmacı bir tutum izleyeceksiniz. Ayaklarınızla ilgili problemler olabilir.

  Sevgili Yengeç,
  Sosyal ortamlarda bulunmaktan zevk alacağınız bir gün içindesiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunlar başınız ağrıtmasını istemiyorsanız, size söylenen sözlere aldırmamalısınız. Bugün, kurnaz yönlerinizi gizleyerek, kendinizi hoş ve sevimli göstermek isteyebilirsiniz. Fakat mükemmeliyetçi yapınız sayesinde başarıyı kolay yakalıyorsunuz.

  Sevgili Aslan,
  Aile içinde yaşanan olaylara karışı sert bir tutum izleyebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili konulara kayıtsız kalmak istemiyor ve bir o kadar da sinirleniyorsunuz. Bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Evinizde mekan çalışmaları gerektiren işlerde, inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Fakat yine de, başarının size yaklaştığını göreceksiniz.

  Sevgili Başak,
  İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Çevrenizde sizden yaşı daha büyük kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedecek ve kendinizi rahatlatacaksınız.Beslenme konusunda dikkatli olmalı ve dengeli olmalısınız.

  Sevgili Terazi
  Ay, para evinizde ilerlerken, harcama konusunda açılmanıza neden oluyor. Yapmayı planladığınız işleriniz için, yeni yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Birlikte olduğunuz kişilerin davranış biçimlerinden değişik anlamlar çıkarmanız, gününüzün zorlu geçmesine neden olabilir. Alınganlık göstereceğiniz ortamlardan uzak kalmanızda fayda var. Arkadaşlarınıza fikirsel anlamada yardımlarda bulunacaksınız.

  Sevgili Yay
  Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerini kolay hissetmeniz, huzursuz olmanıza neden oluyor. Daha esnek olmalısınız. Bugün, davranış biçiminizde aykırılık mevcut. Arkadaşlarınıza kırıcı davranmak yerine, onları hissetmek size çok şey kazandıracaktır. Siz kendi doğrularınızla yaşamayı seviyorsunuz.

  Sevgili Oğlak,
  Arkadaş çevrenizde, yenilikler ilginize çekmesine rağmen, alışkanlıklarınız konusunda çekimser davranıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda, akıllıca kararlarınızla farklı kulvarlarda dikkat çekiyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Bugün çalışmalarınızı gizli tutmak isteyeceksiniz. Güçlü bağların pekişeceği bir dönem.

  Sevgili Kova,
  Bugün kariyerinize uygun kişilerle birlikte olacak ve fikirlerinizde çevrenizde takdir göreceksiniz. Yaratıcılık konusunda farklılığınızı çevrenize hissettirebileceksiniz. Bugün, değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli ve kişisel başarınızı arttırmayı denemelisiniz.

  Sevgili Balık,
  Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir. İkinizde farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok. Bugün, ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hadi bakalım hayırlısı :D
   
 3. benimm ben

  benimm ben Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2010
  Mesajlar:
  827
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Benim yerim Onun yanı.. :)
  teşekkürlerr ;)
   
 4. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  "Fakat mükemmeliyetçi yapınız sayesinde başarıyı kolay yakalıyorsunuz."

  işte bu yaa bu benimm kahretsin hep mükemmel hep mükemmel :D:D:D:D
   
 5. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.105
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  evet haklılar galiba.. sorumlulklar beni beklio;)
   
23 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Mart Günlük Burç Yorumları

  23 Mart Günlük Burç Yorumları

  Koç Burcu(21 Mart - 21 Nisan)Akşam saatlerinde bir kutlamaya davet edilebilirsiniz. Kutlamanın nedeni o kadar önemli bir şey değil, ama bu davetin tadını en iyi siz çıkaracaksınız. Birkaç sürpriz birden sizi bekliyor. Bir hayli hareketli bir gün geçireceksiniz gibi gözüküyor. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Nedenini bilmediğiniz mutluluğunuz gün boyu sürebilir. Her...
 2. 23 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 23 Mart günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 23 Mart burç yorumlarınız :ehi: Sevgili Koç, Bugün birlikte olduğunuz kişi sizi büyük bir hayal kırıklığına uğratabilir ve bu da sizin üzerinizde olumsuz etki yaratabilir. Sosyal hayatınızda...
 3. 23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım yıldızlar 23 Şubat 2011 Çarşamba günü bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum...
 4. 23 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs burç yorumları 23 mayıs günlük burç yorumları 23 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 23 Mayıs 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak ve aile fertleri arasında ortak çalışmalar gündeme gelecek. Yaşamı farklı noktalardan...
 5. 23 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 23 ağustos burçları 23 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 23 Ağustos Salı gününe günlük burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler Sevgili Koç, Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın sizin üzerinde etkileri çok büyük.Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara...

Sayfayı Paylaş