gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  23 Mayıs Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :pasi::pasi:
  KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan
  Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Güzel günün güzelliklerine fazla kapılmamalı, sevgilinizi kıskandırmamalısınız. İş yaşamınızdaki kronik sorun sizi günden güne adeta eritiyor. İradeniz dışında ortaya çıkıp, biçimlenen bu sorun, yine sizin iradeniz dışında, ama zamanla çözülecek.


  BOĞA BURCU 21 Nisan – 20 Mayıs
  Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular yaşayabilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız var. Yeni hissedeceğiniz duyguları yaşarken, bu tutuculuktan yavaş yavaş kurtulduğunuzu görebilirsiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya gelen kariyeriniz, kendi başınıza bir şeyler yapma niyetinizi yakında bir karar haline dönüştürebilir.


  İKİZLER BURCU 21 Mayıs – 21 Haziran

  İş yaşantınızda kat ettiğiniz merhaleler sizi gururlandırıyor. Pratik bir zekanız, isabetli öngörüleriniz var. Bu özelliklerinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Size olumsuz anlamda biraz taraflı davranan yetkiliniz, sizi bir derece ukala görüyor olabilir. Karşılıklı olarak kişilik yapılarınızın yarattığı çekişmeler, aşk yaşamınızı esas olarak renklendiriyor.

  YENGEÇ BURCU 22 Haziran – 22 Temmuz
  İş durumunuz bugünlerde bir durgunluk döneminde. Kimsede bununla ilgili bir kaygı gözlenmiyor. Ama bu durgunluğun geçici olduğuna duyulan inanç, yakında bazı tedirginliklere dönüşebilecek. Yakında küçük bir para haberiniz var. Aşk yaşamınızda iki taraflı olarak yersiz kıskançlıklar görünüyor. Ama geçici oyunlar izlenimi veriyorsunuz.


  ASLAN BURCU 23 Temmuz – 23 Ağustos
  Sevgilinizin yakın arkadaşlarınızdan hafta sonuyla ilgili davet alabilirsiniz. Ama aranızdaki küçük gerginlik, bu davete gitmemenize neden olabilir. Onunla yaşadığınız küçük atışmaların sonradan gerginlik şeklinde sürdürülmesine taraftar görünmüyorsunuz. İş ortamınızdaki dostluklar bazı akşamlar eve geç gelmenize neden olabiliyor.


  BAŞAK BURCU 24 Ağustos – 23 Eylül
  Bugün kafanız bazı para konularıyla meşgul. Geçici ama ağır bir para sıkıntısı içindesiniz. Aşk hayatınızdaki monotonluk bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Partnerinizle bir dert ortaklığı içine girmişsiniz. Bu çoğu zaman, sevgili olduğunuzu unutturuyor size. Ama çok fazla beklemeden refah çıtanızı epeyce yükselteceksiniz.


  TERAZİ BURCU 24 Eylül – 23 Ekim
  Akşama toplu bir yemeğin içinde olacaksınız. Eğlenceli bir geceye hazır olun. Son günlerdeki unutkanlığınız had safhaya ulaştı. Bu yüzden bazen potlar kırıyorsunuz. Aşk yaşamınız hareketli. Bu kadarına layık değilim, dediğiniz ilişkinizin tadını çıkartmalısınız. Akşamki tanışmalarınızdan, gelecekte hayatınızda önemli yer edecek biri çıkabilir.


  AKREP BURCU 24 Ekim – 22 Kasım
  Yaptığınız bir hareketten duyduğunuz pişmanlık, konuyla ilgili kişinin peşinde dolanmanıza neden olabilir. Sandığınız kadar kolay bağışlanmayabilirsiniz. Aşk ilişkiniz herkesi imrendiriyor. Coşkuyu, kızgınlığı, kuşkuları en uçlarda yaşıyorsunuz. Ama beraberliğinizde önümüzdeki günlerde bambaşka bir nedenle uzun bir ayrılık görünüyor.


  YAY BURCU 23 Kasım – 22 Aralık
  Ortaya çıkmasını hiç istemediğiniz bir şeyleriniz var. Bunları gizli problemler olarak yaşamaya kararlı gibisiniz. Aile ilişkilerinizdeki problemler önümüzdeki günler sürpriz gelişmelerle ortadan kalkabilir. İş hayatınız sizin için ayrı bir önem taşıyor. İşinize duyduğunuz sevgi kadar, işyerinizde sizi mutlu eden sıcak ikili ilişkinizin de bunda payı olabilir.


  OĞLAK BURCU 23 Aralık – 20 Ocak
  Problemin boyutu ne olursa olsun, yine de soğukkanlılığınızı koruyabiliyorsunuz. Bu da, sizi birçok probleminizin karşısında oldukça avantajlı bir duruma sokuyor. İş yaşamınızdaki başarılarınızın en büyük dayanağı olarak bu özelliğiniz görülebilir. İçinizdeki yaşama coşkusu, sizde ayrıcalıklı bir taraf olduğu izlenimi veriyor.


  KOVA BURCU 21 Ocak – 19 Şubat
  Yıldızınızın barışmadığı biriyle kaçınılmaz bir ilişki içindesiniz. Konumlarınız nedeniyle onun daha yaptırımcı olduğu eşitsiz bir ilişki bu. Aşk yaşantınız hareketli. Önümüzdeki günler içinde sevgilinizle özel bir kutlamanız var. İş hayatınızda genel olarak doyum içindesiniz. İşinizle ilgili kısa bir yolculuğunuz olacak. Bu, kariyeriniz açısından önem taşıyabilir.


  BALIK BURCU 20 Şubat – 20 Mart
  Aşk yaşamınız önümüzdeki günler biraz sarsıntı geçirebilir. Geçenlerde yaptığınız hoş sürprizin etkisi hala sürüyor gibi. İlişkinizi daha dengeli sürdürmeyi denemelisiniz. İş hayatınızın günlük sorunları bugünlerde gözünüze olduğundan büyük görünüyor. İşyerinizdeki söylentilere önem veriyor, ilişkilerinizi bu söylentilere göre şekle sokuyorsunuz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  offf evet doğru ya :(
   
23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  BALIK Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Içinde bulunduğunuz durumdan çok ilerisini düşünüyorsunuz. Fazla kuralcı ve katısınız. Hayatınızda biraz da hayallere yer verin. Sağlık problemlerinizle boğuşuyorsunuz. Dostlarınızdan yardım ve destek isteyin. Onlar buna yürekten hazır. Uzaktaki sevdiğiniz size ulaşmaya çalışıyor. Ona fırsat tanıyın. Güzel günler sizin elinizde....
 2. 23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 23 Haziran günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız hoppahoppa Koç 23. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Geçmişe ait sorunlar, yaşanıp bitmiş olaylar, üzüntüler gibi konuların üzerine gitmeye devam ediyor olabilirsiniz. Endişeli ve kuşku dolu yaklaşımlarınız yüzünden günlük...
 3. 23 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs burç yorumları 23 mayıs günlük burç yorumları 23 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 23 Mayıs 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak ve aile fertleri arasında ortak çalışmalar gündeme gelecek. Yaşamı farklı noktalardan...
 4. 23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs günlük burç yorumu 23 mayıs 2013 günlük burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ – Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, isteklerinizde ani iniş çıkışlar yaşıyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi dengelemek zorundasınız. Toplumsal özelliklerinizi...
 5. 23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir gün diliyor ve 23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Burcu Yorumu Bu gün ve yarın hatalara ve belki de küçük kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Bu gün sosyal yaşamınız oldukça...

Sayfayı Paylaş