Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  23 Mayıs 2012 Burç Yorumları Melişlere Özel...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bugün biraz içinize kapanmış durumdasınız. Paranızı fazlasıyla düşüncesiz harcamış olmak sizi üzüyor.Bazı hayalkırıklıklarını fazlasıyla büyütüyorsunuz. Gösteriş merakından ve kendinizi başkalarına çok fazla beğendirmek amacıyla uğraşmaktan vazgeçmelisiniz. Bırakın herkes sizi olduğunuz gibi tanısın. Çok daha rahat edeceksiniz. İşteki çabalarınızın karşılığını da maddi olarak bol bol alacaksınız ama işinizde sağladığınız bu güzel şartların sarhoşluğuyla emrinizde çalışan insanları gücünüzle ezmeye çalışma eğilimindesiniz.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün zekanızla pırıl pırıl parlayacağınız gibi, çok akılcı kararlar alabilecek ve projelerinizi açığa çıkarabilecek bir gününüzdesiniz.Duygularınız ve hırslarınız çok güçlü ama bunlar çok da güzel cevap görüyor. Ani veya hiç beklenmedik karşılaşmalarda çok güzel anlar yaşanıyor, keyfiniz artıyor. Öte yandan işte de çok hırslı ve tutkulu bir haldesiniz. Bu haliniz de karşılığını görüyor, akılcı fikirleriniz saygıyla karşılanıyor. Sizi seven kişiler de yükselmenizde yardımcı olacaklar.


  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün daha önce başlattığınız çalışmaları sürdürmek için enerji yüklü olacaksınız.Bu çalışmalar sırasında çevrenizde oluşabilecek olumsuz fikirlere başarıyla set çekebilirsiniz. Kafanızdakileri uygulamak için sabırsızlık duyabilirsiniz, ancak önemli olan işin gerçekleşmesi. Bu nedenle geç olsun, temiz olsun felsefesini kendinize uygulayın ve moralinizi yüksek tutmaya özen gösterin. Bugün duygusallığınızın üzerinizde olacağı bir gününüzdesiniz.. Ama yine de çok fazla karmaşık olaylarla karşılaşmayacaksınız.


  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün, yeni planlar ve projeler geliştirmek için oldukça uygun bir gününüzdesiniz. Hareketlerinizde kararlı bir tutum takınırsanız hedefe doğru başarıyla ilerleyebilirsiniz. Bu da sizin moralinizi yükseltecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ama dikkatli olun, gereksiz çıkışlar yaparak, enerjinizi boşuna harcamayın.Duygusal hayatınızda olumlu beklentiler ve hoş gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Aşk arzularınız ve sevgi duygunuz yükselişte.


  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün duygularınızı kontrol altına almanız güç olabilir.Gün içinde karşılaşabileceğiniz bir gelişmeye canınız sıkılabilir.. Ancak, olaylara farklı bir yönden bakarak değerlendirirseniz duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. Katı bir tutum içine girmekten kaçının. Aklınızı karıştıran konuları fazla büyütebilir ve karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Karamsarlık ve kuruntulardan uzak kalmanız gerekiyor. Karar verirken acele etmeyin yoksa hiç de beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz.


  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün oldukça hareketli bir gün geçirmeniz olasıdır. Biranda tüm olayların size odaklandığını görebilirsiniz.Böyle bir durumda, başkalarının söylediklerini değil, sadece kendi düşüncelerinizi uygulayın ve içinizden gelen sesi dinleyin. Önünüze yeni çıkan fırsatları daha çekici bulup o yöne doğru ilerlemeniz mümkündür. Eğer bu yönde kararlı bir şekilde ilerlerseniz, istediklerinizi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Bugün geleceğe ilişkin yeni planlar yapabileceğiniz ve kendinizi çok daha umut ve enerji dolu hissedeceğiniz bir gününüzdesiniz.Bu konuda çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınızdan alacağınız yakın destek sizin daha da olumlu düşünmenize neden olacak. Meslek yaşamınızda çok yoğun bir tempoda çalışacaksınız. Sorumluluğunuzun artmasıyla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları gündeme gelebilir. Çalıştığınız ortamda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, değişik düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün içinde bulunduğunuz koşulları yeniden değerlendirip, geleceğe yönelik farklı beklentiler içine girebilirsiniz.Ancak bu durum üzerinizde çok büyük bir gerilim yaratmayacak. Sakin ve kendinizden emin bir tavırla gelişmeleri takip edebilirsiniz.. Parasal konulara yönelik sıkıntılar duyabilirsiniz. Harcamalarınıza herzaman olduğundan daha fazla özen göstermeli yeni kişisel gelir kaynakları bularak bütçenizi dengelemelisiniz. Bu yeni kaynak arayışında dostlarınızın tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Bugünlerde biraz bencil olabilirsiniz.


  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün gergin ve sıkıntılı bir tutum içine girebilir, özel hayatınızda ya da işinizde çevrenizin size karşı düşmanca davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz.Mümkün olduğunca sağlam durmaya çalışmalı ve tüm sorunlarınızı ileriye bırakmadan anında çözmeye çalışmalısınız. Çok fazla tutumlu değilsiniz. Sadece maddi konularda değil her konuda savurgan olabilirsiniz. Sizi seven insanları, sosyal ilişkilerinizi ve tüm enerjinizi harcama eğilimindesiniz. Bu nedenle biraz daha dikkat diyorum.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Ruhsal durumunuz ve uğraştığınız konulara göre birçok farklı olayla karşılaşabileceğiniz gündesiniz.Çevrenizde dost bildiğiniz ama aslında düşman olan bazı kimseler bulunabilir. Bu kişilerin perde arkasından yaptığı çalışmalar size gerçekten de zarar verebilir. Tartışmaya açık konulardan uzak durmaya özen göstermelisiniz, çünkü sinirleriniz üzerinizde olduğu için kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün sosyal ilişkilerinizde hissedilir bir hareketlenme yaşayabilirsiniz.Hiç de tahmin etmediğiniz bir yerde, beğendiğiniz kimseyle karşılaşmanız olasıdır. Bu tesadüften faydalanarak aranızda bir yakınlaşmanın başlamasını sağlayabilirsiniz.Duygusal ilişkiler, arkadaşlıklar ya da aile içi ilişkiler gibi ikili ilişkilerde son derece başarılı ve olumlusunuz. Zihinsel olarak son derece canlı ve enerji dolusunuz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bugün çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz, hareketli bir gündesiniz. Yıldızların üzerinizdeki etkisi , iyimserliğinizi artırırken, maddi konularda atılımlar yapmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahipsiniz. Yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 24 Mayıs 2012
23 Mayıs 2012 Burç Yorumları Melişlere Özel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  BALIK Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Içinde bulunduğunuz durumdan çok ilerisini düşünüyorsunuz. Fazla kuralcı ve katısınız. Hayatınızda biraz da hayallere yer verin. Sağlık problemlerinizle boğuşuyorsunuz. Dostlarınızdan yardım ve destek isteyin. Onlar buna yürekten hazır. Uzaktaki sevdiğiniz size ulaşmaya çalışıyor. Ona fırsat tanıyın. Güzel günler sizin elinizde....
 2. 23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :pasi::pasi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Güzel günün güzelliklerine fazla kapılmamalı, sevgilinizi kıskandırmamalısınız. İş yaşamınızdaki kronik sorun...
 3. 23 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs burç yorumları 23 mayıs günlük burç yorumları 23 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 23 Mayıs 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak ve aile fertleri arasında ortak çalışmalar gündeme gelecek. Yaşamı farklı noktalardan...
 4. 19 Mayıs 2012 Burç Yorumları.. melişlerime

  19 Mayıs 2012 Burç Yorumları.. melişlerime

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacak ve güzel bir performans...
 5. 22 Mayıs 2012 Burç Yorumları Meleklere Özel....

  22 Mayıs 2012 Burç Yorumları Meleklere Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Duygusal açıdan bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Olayların üzerinde çok fazla...

Sayfayı Paylaş