Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  23 mayıs günlük burç yorumu 23 mayıs 2013 günlük burç yorum  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  [​IMG]


  KOÇ – Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, isteklerinizde ani iniş çıkışlar yaşıyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi dengelemek zorundasınız. Toplumsal özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri.

  BOĞA – Duygusal yönlerinizi gizleme ihtiyacı içindesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizi endişelendirmesin. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek, sizi zorda bırakan konuları paylaşmalısınız.

  İKİZLER – Duygularınızda hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Ay’ın konumu, çocuksu heyecanlarınızı körükleyebilir. Çılgınlıklar söz konusu. Aklınıza gelen her şeyi paylaşma ihtiyacı içindesiniz.

  YENGEÇ – Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde derin kavramlar arıyorsunuz. Gelişigüzel olayların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için, sınırlarınızı dar bir çerçevede tutmak istiyorsunuz.

  ASLAN – Yatırımlarınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün. İlişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

  BAŞAK - Öfkenizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz.

  TERAZİ – Çevresel ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün. İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostunuz sizinle görüşmek için, bağlantı kurmak isteyecek. Güzel konuşmalar yapacaksınız.

  AKREP – Aşkta her zaman başa güreşmeyi sevdiğiniz için, bugün karşınıza çıkan engelleri aşma konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Güçlü dostlarınız sayesinde, yarıda kalmış işlerinizi tamamlayacaksınız.

  YAY – Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz de fark ediyor. Birçok fırsatın gündem kazanacağı bir gün. Yaşam kalitenizi arttıracak olayları irdelemek zorundasınız. Bilinçaltınız oldukça yoğun.

  OĞLAK – Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizi yeniden irdeleme şansına sahip olacaksınız. Olaylara derin bir şekilde yorum getirmek istiyor ve partnerinizden destek bekliyorsunuz.

  KOVA – Doğallığa karşı değilsiniz fakat, farklı beklentileriniz var. Bugün, sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde, isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz.

  BALIK – Zihinsel aktivitelerinizi hızla yaşama geçirmek istediğiniz bir gün. İyi niyetli davranışınızın altında, çevrenize yardım etme isteği yatıyor. Her zamanki gibi yanlış anlaşılmaktan çekiniyorsunuz.
   
23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :pasi::pasi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Güzel günün güzelliklerine fazla kapılmamalı, sevgilinizi kıskandırmamalısınız. İş yaşamınızdaki kronik sorun...
 2. 2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs'ın bu ilk gününde harika bir gün geçirmenizi diliyor ve 2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 02 Mayıs 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan ) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki...
 3. 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumlar 9 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs ayının bu güneşli gününde tüm hayallerinize kavuşmanızı diliyor ve 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 9 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz bu fırsatları en iyi şekilde...
 4. 16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  16 mayıs günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün yaşamanız dileğiyle 16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... BOĞA İletişim gerektiren konular, önemli yazışmalar sizi oldukça oyalıyor. Kendinizi iyi organize etmeli somut düşünceler üretmelisiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz çalışmalar...
 5. 30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  30 mayıs 2013 burç yorumları günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle 30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Koç İş hayatındaki saygınlığının arttığı bir dönemdesin. Kendine koyduğun hedeflere sistemli çalıştığın takdirde ulaşıyorsun. Dikkatini dağıtan konulara fazla yoğunlaşman ise dengeni...

Sayfayı Paylaş