Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  23 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  23 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 nisan 2014 günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için aydınlık bir gün diliyor ve 23 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  3 Nisan 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Boğa Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Boğalar günlük enerjiniz Ay Terazi burcu seyriyle başlıyor. Bugün işlerinizin doğru ve düzgün yürümesi için, çevrenizdeki insanlarla anlaşabilmek için uzlaşı içinde olmanız gerekiyor. Belki bazı şeyler canınızı sıkacak veya size ters gelecek fakat bütün bu durumlarda sabırlı olmanız şart. Bırakın kim ne yaparsa yapsın siz her zamanki gibi olaylar karşısında olgun yaklaşımlarda bulunun, gerekirse duymamazlıktan veya görmemezlikten gelin. Öğleye doğru başlayan etkiler altında ise, hayatın güzel yanlarını keşfedebilmek ve yeniden tadına varabilmek için iletişim gücünüzü devrede tutmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizde olan bitenleri mantıklı bir şekilde gözden geçirebilir, gerçekçi adımlar atmaya özen gösterebilir, kendinizi en iyi şekilde ifade etmek adına istekli olabilirsiniz. Girişimleriniz açısından bu güce oldukça ihtiyacınız var. Her ne kadar temkinli ve sakin gibi görünseniz de aslında içinizde öyle bir ateş var ki, öyle bir enerji dolusunuz ki herşeyin bir sırası var diyerek gününüzü beklemektesiniz. Kafanızın içinde bir çok şeyi artık net olarak oturtmuş durumdasınız. Konuşurken her kelimeyi bilinçli bir şekilde sarfetmekte ve ne kimseye taviz vermek ne de kimsenin sizi üzmesine kırmasına izin vermek niyetinde değilsiniz. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.
  İş Yaşamı : Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.
  Para Durumu : Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.
  Dikkat : Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri İkizler Burcu 21 Mayıs-21 Haziran
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba ikizler Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili İkizler bugün aşk konusunda karmaşa ve huzursuzluktan kaçmak isteğiniz yoğun. Zarif, çekici, samimi ve duyarlı insanlarla bir arada olmak isteyebilir ve bulunduğunuz ortama ayak uydurabilirsiniz. Derin ve duygusal anlamda bağ kurmaktan ziyade isteklerinizi ve çekiciliğinizi dış ortamlarda göstererek beğeni ve takdir toplamak niyetindesiniz. Çünkü bugün sevgi, ilgi, sempati ve uyum arayışınız diğer günlere göre çok daha ön planda. Burada amacınız çekişmelerden uzak kalmak ve hayatın tadına varmak. Öğleye doğru etkisi hissedilmeye başlayacak etkiler altında ise, çevrenizle olan iletişiminizde eskiye oranla daha bir ciddiyet içinde olabilirsiniz veya içinde bulunduğunuz şartlar gereği böyle olmak zorunluluğunuz vardır. Belki katı ve tutucu bir şekilde gözden geçirmeler yapmaktasınız. Çünkü üzerinizdeki sorumluluk hakikaten çok fazla. Bir yandan aile büyükleriniz diğer yandan meslek hayatınız açısından çevrenizdeki insanlarla uzlaşı içinde olmak durumundasınız. Kendinizi ispat etmek ve göstermek adına ciddi ciddi düşünme zamanı. Çünkü yaşam hızla akıyor ve yapılması gereken bir çok iş var. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
  İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
  Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
  Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Yengeç günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yengeçler güne, Terazi burcunda ilerleyen Ay enerjisiyle adım atmaktasınız. Bu etki altında ev hayatında uzlaşı içinde hareket etmek durumunuz var. Çünkü burada olabilecek bir huzursuzluk gün boyu kendinizi rahatsız hissetmenize yol açabilir. Herkesin ortak görüşünü almak ve uyum içinde işbirliğinde bulunarak yuvanızın huzurunu sağlamak gerekiyor. Kimi zaman hoşunuza gitmeyen durumlar olsa da, en azından dirlik ve düzenliği sağlamak adına şefkatli ve ilgili tavırlar içinde olmak gerekliliğiniz var. Günlük etkiler altında ilişkiniz ve yakın çevrenizle olan temasınızda öncelikle dikkat ettiğiniz nokta güvenliğiniz. İnandığınız değerleri savunmak ve gerekirse mücadelesini vermekten yanasınız. Belki sabit fikirli davranıyor olabilirsiniz ama size göre yolunuz son derece doğru. Çevrenizdeki insanlar tarafından hayal kırıklığına uğramamak için bu tavrınızı korumaktan yana olabilirsiniz. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
  İş Yaşamı : İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
  Para Durumu : Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
  Dikkat : Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Aslan Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Aslanlar bugün yakın çevrenizle olan ilişkinizde uyum ve huzuru yakalamak adına derinlemesine düşünmekten ziyade yüzeysel bir hareket tarzını tercih edebilirsiniz. Kısaca politik davranmak daha fazla işinize gelebilir. Çünkü bu durumda hiçbir şeyin sizi mutsuz etmesi mümkün olmayacaktır. Hem belirli bir mesafe koymuş olacaksınız hem de kimseyle yakın bir temas içinde olmadan günü geçirebileceksiniz. Bugünkü enerjiler altında iletişim konusunda zorlandığınız en önemli alan meslek hayatınız. Çünkü öyle bir pozisyon içindesiniz ki, yeni bir atılım için hem şartlar tam olarak elverişli değil hem de çok temkinli olmak zorundasınız. Doğal cesaretiniz her zaman devrede olsa bile, herşeyi tam olarak kafanızın içinde oturtmadan ileriye doğru bir hamle yapmak zor gibi gözüküyor. Çok yönlü bir şekilde hareket edemediğiniz için şu anki pozisyonu ne olursa olsun korumaktan yanasınız. Fakat bu durumun da açıkçası size bir faydası olmadığının bilincindesiniz. Bir şeyler yapmak ve bir şekilde kalıcı bir çözüm bulmak gerekiyor. Yani öyle bir şey olmalı ki birkaç ay sonra yine bugünkü durumun aynısını yaşamamalısınız. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
  İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
  Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
  Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Başak Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Başaklar günlük enerjiler altında parasal konularda ilerlemenin yolu, dengeli hareket etmek ve ortaklaşa konular üzerinde yoğunlaşmaktır. Size her ne kadar uymasa da, huzurunuzun sağlanması adına hiç kimseyle tartışmaya girmeden yapılacakları uygun bir şekilde düzenlemek gerekliliğiniz var. Öğleden sonra ise farklı alanlarda farklı enerjilerin etkisi altındasınız. Bunları birlikte gözden geçirelim. Öncelikle dikkat etmeniz gereken konu kendinize güveniniz olan konularda, fikirlerinizi ifade etmekten kaçınmamanızdır. Siz her zaman pratik hareket edebilen, çalışkan insanlarsınız. Kimseye boyun eğmek veya geleneksel metotlar içinde yeteneklerinizi köreltmek zorunda değilsiniz. İçinde bulunduğunuz sistem sizi her ne kadar belirli kalıplar içine sokmaya çalışsanız da, modern hayatın gereği olan yenilikleri kendi yaşamınıza uygulamak zorundasınız. Bu her konuda böyle olmalı. ilişkiler, otorite konumundaki insanlar veya diğerleri hep sizi kendi isteklerine göre şekillendirmeye çalışacaklardır. Çünkü onlar sizden olabildiğince istifade etmeye çalışırlar. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.
  İş Yaşamı : Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.
  Para Durumu : Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.
  Dikkat : Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Terazi Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Teraziler dün belirttiğim gibi burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında, dış dünyadaki isteklerinizi belirli bir nezaket sınırı içinde huzur ve güvenlik adına kurgulamanın günüdür. Fiziksel görünümünüze doğal olarak yansıyan çekiciliğiniz sizi etrafınızdaki insanlardan farklı kılmakta. Bugün ne giyseniz, ne tavır içinde olsanız veya ne söylerseniz söyleyin, çevrenizdeki kişilerin dikkatini kolayca çekebilecek durumdasınız. Bundan yararlanmalı ve günlük işlerinizi rahat bir şekilde yoluna koymalısınız. Gün içinde üç ayrı alanda mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Bunlardan birincisi ailevi ilişkilerdir. Otorite konumunda bulunan kişiler sizin yeni bir dönüşümde bulunmanız adına baskılayıcı unsur olarak çalışabilirler. İzlediğiniz yol veya kafanızın içindeki fikirler konusunda onlarla çatışmanız mümkündür. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Terazi Burcu günlük yorumlarımızın sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Gönlünüzde ki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.
  İş Yaşamı : Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.
  Para Durumu : Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.
  Dikkat : Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Akrep Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Akrepler bugün geri planda sessiz ve sakin bir biçimde yaşamınız ve ilişkiniz üzerine düşünebilir, huzurlu bir ortama ihtiyaç duyabilirsiniz. Tek ihtiyacınız rahat bırakılmak ve anlayış görmek. Herkesin kendine göre bir hayatı ve seçimleri varsa, sizin de kendinize göre çizdiğiniz bir yol var. Buna saygı duyulmasını beklemek hakkınız. Gün içindeki enerjileri şöyle bir gözden geçirirsek, sağlam ve tutarlı bir ilişki yaşamak için her iki tarafın da kendince özveride bulunması gerekiyor. Her ikinizin de, kendi düşüncesinde inat etmesi halinde, işin içinden çıkılması ne yazık ki mümkün değil. Hele bu aralar iletişim konusu son derece önemli. Çünkü bildiğiniz gibi dün itibariyle Merkür gezegeni beraberlik evinizdeki seyrine başlamış durumda. Böyle olunca o fikirleri konusunda ısrar etmeye yatkın olacak siz de kendi yaşamınızla alakalı konularda diretmekten yana tavır alacaksınız. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
  İş Yaşamı : İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
  Para Durumu : Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
  Dikkat : Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Yay Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yaylar Ay gezegeninin Terazi burcu seyriyle güne adım atmaktasınız. Bu enerji size ruhsal anlamda aradığınız huzur ve dinginliği, özgür hareket edebilmeyi sağlayacağı için en azından bilinçaltınızda biriken sıkıntıların önüne geçilmiş olacaktır. Gün içindeki enerjilerin iletişim açısından dikkatli olunması gereken en önemli konusu, iş çevrenizdeki verimlilik mevzusudur. Şartlar gereği özellikle bu aralar görevinizi yaparken, belirli bir çerçeve içinde kalmaya zorlanabilirsiniz. Geleneksel kurallar veya sınanmış yöntemlerle hareket etmeniz, detaylarla boğuşurken sabırlı olmanız ve çevrenizdeki insanlarla gayet iyi bir şekilde anlaşmanız gerekiyor. Bu durumu göz önüne alırsak, ne kadar yenilikçi düşünürseniz düşünün veya ne kadar bağımsız hareket etmek isterseniz isteyin belirli bir yöntem ve kurallar içinde hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
  İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
  Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
  Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Oğlak Burcu 22 Aralık-19 Ocak
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Oğlaklar gün içindeki enerjilerinizi önce ruhsal hayatınız açısından ele alırsak, mesleki konulardaki keyifsizliği en başta sayabiliriz. Böyle garip bir isteksizlik, mecburiyetlerin yarattığı sıkıntı ve diğer yandan herkesle iyi geçinmek için çaba sarfetmek zorunda kalışınız kolay olmayacaktır. En başta bu konuda önlem almanız gerekebilir. Gelelim günün diğer enerjilerine. Dün bahsettiğim kendinizi ifade gücünüz olarak hakikaten güzel bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Kimileri bu enerjiyle baş edemese bile bir oğlak için boğa burcundaki Merkür her zaman aradığı güven ortamını bulması adına olumlu olabilir. Kafanızın içindeki fikirleri hiç kimseden çekinmeden dış dünyaya sunmanız artık kolaydır. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.
  İş Yaşamı : Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.
  Para Durumu : Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.
  Dikkat : Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Kova Burcu 20 Ocak-19 Şubat
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Kova Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Kovalar günlük etkiler altında, kendi çevreniz dışındaki insanlarla kontak kurmanızı sağlayan enerjiler altındasınız. Yeni insanlar tanımak, tanışmak ihtiyacınız yoğun olabilir. Farklı tatlar farklı yüzler görmek, içinizden geldiğince özgür hareket ederek hiç kimseye bağlı kalmadan hayatın güzelliklerinin keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz. Çünkü üzerinizdeki yükün ağırlığı altında bunalmaktasınız. Bir yandan kafanızın içindeki değişim ve yenilenme isteğinin getirdiği farklı şeyler yapma güdüsü, diğer yandan eskimiş herşeyden uzak kalmak telaşı sizi olduğunuz yerden uzaklara doğru çekiyor gibi. Kabınıza sığmak, kurallarla çerçevelenmek veya birileri tarafından engellenmeye çalışmak sizi çıldırtabilir. Bu sizin yaşamınız ve hiçbir programa dahil olmadan yaşamak istiyorsunuz. Çünkü ne zaman maddeler halinde bir şeyi yapmak isteseniz hep önünüze birileri set çekiyor, onun için spontan bir akışa doğru sürüklenmek niyetindesiniz. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Gönlünüzde ki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.
  İş Yaşamı : Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.
  Para Durumu : Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.
  Dikkat : Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

  23 Nisan 2014 Çarşamba

  23 Nisan 2014 Çarşamba burç tahminleri Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart
  Günlük Burç Yorumu : 23 Nisan 2014 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 23 Nisan 2014 Çarşamba Balık Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Balıklar bugün başkalarıyla ortak olarak hareket etmeniz gereken konularda zinde ve huzurlu olmak adına, herşeyden önce kendi düşüncelerinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Gerek konuşma tarzınızda ve gerekse düşünce yapınızda kendinizi garanti altına almak isteğiniz ön plandadır. Böylece zor durumlarla baş edebilecek gücü kendi içinizde oluşturabilirsiniz. Bu sizi başkalarının etkisi altında kalmadan hareket etmeniz için de teşvik edici olacaktır. Olaylara gerçekçi bir şekilde bakarak, yavaş ama emin adımlarla ilerlemeye çalışırsanız göreceksiniz ki hem ilişkinizde gücü ele geçiren taraf siz olmuşsunuz hem de bugüne dek sabrettiğiniz konularda ne kadar haklı olduğunuzu göstereceksiniz. 23 Nisan 2014 Çarşamba gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
  Aşk Yaşamı : Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
  İş Yaşamı : İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
  Para Durumu : Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
  Dikkat : Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.
   
23 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  2 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  2 nisan günlük burç yorumları, 2 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyiflerince bir gün geçirmelerini diliyor ve 2 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu - (21 Mart – 20 Nisan) **Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir....
 2. 9 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  9 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  9 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 9 nisan 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 9 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 9 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu...
 3. 16 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  16 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  16 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 16 nisan 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyor, 16 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 16 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...
 4. 30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 nisan günlük burç yorumları, 30 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir gün diliyor ve 30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 30 Nisan 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve...
 5. 23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  23 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Bugün kendi içinizde duygusal bir karmaşa yaşayabilir, hayatınızla ilgili vereceğiniz bazı kararlarda nerede durmanız gerektiği konusunda...

Sayfayı Paylaş