Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Ocak 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlar bakalım 23 Ocak Cumartesi günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :dil::dil:
  Koç
  Sevgili Koç, burcunuzda bulunan Ay, sizi ve duygularınızı ön plana çıkarmaya devam ediyor. Haftanın son iş gününe enerji ve dinamizm ile başlayabilir, akşam ise gruplar ve arkadaşlarla ilgili hoş bir etkileşim olduğundan sosyal ortamlarda ve arkadaşlarla olan ilişkinizde mutlu olabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun vadeli düşünüyorsunuz.

  Boğa
  Sevgili Boğa, işlerinizi perde arkasından yapmak ve dış dünyadan izole olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yalnız kaldığınızda kariyerinizle ilgili stratejinizi belirleyebilir ve daha iyi konsantre olabilirsiniz. Otorite figürleriyle yaptığınız görüşmeleri gizli tutmanız ve planlarınızı henüz açıklamamanız sizin yararınıza olacak.


  İkizler

  Sevgili İkizler, Ay yıldız haritanızın en kalabalık bölgesine enerji verdiğinden kalabalık ortamlarda bulunabilir ve çeşitli gruplarla daha fazla beraber olabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınız üzerinde kafa yorabilir, yurt dışı bağlantılı konulara ağırlık verebilirsiniz. Üniversite, medya gibi dokuzuncu evle bağlantılı alanlar ön planda.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, her türlü sorumluluğun ön planda olduğu bir gündesiniz. Eve ait konularda çok gerçekçisiniz. Kariyeriniz ve anne babanızla ilgili yükümlülükleri rahatlıkla yerine getirebileceksiniz. Ortak maddi konular ve sorumluluklarınız çakışmayacak, kariyerinizde atacağınız doğru adımlar karşılığını fazlasıyla getirecek.

  Aslan
  Sevgili Aslan, iş ortağınız veya özel yaşamdaki partnerinizin destek oluyor ama kafanızı karıştırıyor. Partnerinizi net olarak göremiyorsunuz ama belki esin kaynağınız olmaya devam ediyor ve ufkunuzu açıyor. Bugün sizin gibi ateş burcu Koç’ta bulunan Ay’ın enerjisi sizi harekete geçirecek ve detaylar ayak bağı olmayacak.

  Başak
  Sevgili Başak, işinizde uyumlu bir ortam olabilir ve ekip olarak iyi bir performans gösterebilirsiniz. Yaptığınız günlük işleri severek yapabilir ve idealist bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Ödemeler ve ortak maddi konular da gündeminizde olacak, maddi bakımdan rahat bir gündesiniz ancak eski hasarları onarmanız gerekebilir.

  Terazi
  Sevgili Terazi, Ay Koç burcunda yani sizin partnerlik evinizde olduğundan, başkalarıyla ortak hareket etmek ve enerjinizi birleştirmek işlerinizi kolaylaştıracak. Yaratıcılığınızın açık olduğu ve duygusal ilişkinizde uyumlu olduğunuz bir gündesiniz. İnsanlarla daha kolay iletişim kurabilir ve önsezilerinizden yararlanabilirsiniz.

  Akrep
  Sevgili Akrep, evle ilgili konuların ağırlıkta olduğu ve aynı zamanda görev duygunuzun ön planda olduğu bir gündesiniz. Kendinizi geri plana atıp anne ve babanızın ya da ailevi konularla ilgili yükümlülüklere odaklanabilir ya da evinizi güzelleştirebilirsiniz. Diğer rutin işlerin detayları da sizi gün boyu meşgul kılacak.

  Yay
  Sevgili Yay, kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınız gündeminizde olabilir, kısa bir yola gidebilirsiniz. İletişim kökenli projelerle ilgilenebilir ve başkalarıyla bağlantı halinde olabilirsiniz. İletişim kurarken net gerçekler değil, insani duygular ve idealler yönünüzü belirleyecek ve kendinizi ifade etme arzunuz da çok güçlü olacak.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, bugün daha çok evle ya da anne babanızla veya aile işiyle bağlantılı maddi konular ön planda olabilir. Bu konuları rahat halledebilir ve rahat ilerleyebilirsiniz, özellikle de eğer bu konular geçmişle bağlantılı ve yarım kalan konular ise. Aslında her türlü maddi konuda düzeltmeler yapabilir ve hataları bulabilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, hareketli ve canlı bir gün sizi bekliyor. Empati duygunuzla başkalarının duygularını hissedebilirsiniz. Söylenenler yanlış anlaşılabilir ancak duygularınızda yanılmayacaksınız. Kısa bir yola gidebilir ya da toplantı, görüşme ve mesaj trafiğiyle yoğun ve sürekli hareket halinde olabilirsiniz.

  Balık
  Sevgili Balık, Ay bugün yine para evinizde olduğundan maddi dünyanın önceliklerine eğilmeniz gerekecek. Para konularında önsezilerinize güvenebilirsiniz, zaten yüzeyde görünen bazı gerçekler yanıltıcı olabilir. Kendi başınıza kaldığınızda daha verimli çalışabilir ve düşüncelerinizi daha rahat odaklayabilirsiniz.   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Sevgili Aslan, iş ortağınız veya özel yaşamdaki partnerinizin destek oluyor ama kafanızı karıştırıyor. Partnerinizi net olarak göremiyorsunuz ama belki esin kaynağınız olmaya devam ediyor ve ufkunuzu açıyor. Bugün sizin gibi ateş burcu Koç’ta bulunan Ay’ın enerjisi sizi harekete geçirecek ve detaylar ayak bağı olmayacak.

  Başak
  Sevgili Başak, işinizde uyumlu bir ortam olabilir ve ekip olarak iyi bir performans gösterebilirsiniz. Yaptığınız günlük işleri severek yapabilir ve idealist bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Ödemeler ve ortak maddi konular da gündeminizde olacak, maddi bakımdan rahat bir gündesiniz ancak eski hasarları onarmanız gerekebilir.


  tşkler

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idareli bir gün.
   
23 Ocak 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :pasi::pasi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Güzel günün güzelliklerine fazla kapılmamalı, sevgilinizi kıskandırmamalısınız. İş yaşamınızdaki kronik sorun...
 2. 23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 23 Haziran günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız hoppahoppa Koç 23. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Geçmişe ait sorunlar, yaşanıp bitmiş olaylar, üzüntüler gibi konuların üzerine gitmeye devam ediyor olabilirsiniz. Endişeli ve kuşku dolu yaklaşımlarınız yüzünden günlük...
 3. 23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın ilk günü 23 Ağustos 2010 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız melişler :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ (21 mart – 20 nisan) Aşkı kişisel bir sorun haline getirecek ve ilişkinize farklı boyut kazandıracaksınız. Sevdiğiniz hakikaten üzgün. Gururunuza karşı koyamıyorsunuz. Söylenenlere kulak vermelisiniz. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs) “Aşk mı bir daha asla” diyorsunuz. Ancak davetkar...
 4. 23 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Eylül 2010 Perşembe günlük burç yorumlarınız bayanlar :m.c::m.c: Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de...
 5. 23 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler hoppahoppahoppa Sevgili Koç, Mantıklı olduğunuz kadar çevrenizdeki olaylara hemen uyum sağlamanız, özellikle bunu düşüncelerinizde uygulamanız etrafınızdaki insanlardan olumlu eleştiriler almanızı sağlıyor. Meslek hayatınızda ise çalışmalarınız esnasında fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir. Sevgili...

Sayfayı Paylaş