Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...
  Koç
  Sevgili Koç, Ay İkizler burcunda yani sizin iletişim ve düşünce evinizde olduğundan bugünü oldukça hareketli ve geçirebilirsiniz. Zihinsel olarak da çok yoğun olduğunuzdan aynı anda pek çok konuya birden odaklanabilirsiniz. Yüz yüze ya da telefon veya İnternet aracılığıyla başkalarıyla sürekli bağlantı içinde olmanız gerekebilir.

  Boğa
  Sevgili Boğa, para evinizdeki Ay’ın enerjisi maddi zevkleri ön plana çıkaracak. Boğa burcu olarak zaten keyfine düşkün birisinizdir ve bir şeye sahip olmaktan büyük zevk alırsınız. Arkadaş ya da bir grubun motivasyonu ya da beraber yapacağınız sosyal bir program nedeniyle aniden para harcayabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya çalışın.


  İkizler

  Sevgili İkizler, Ay bugün burcunuzda ve yoğun enerjisi sizi yerinde duramayan biri yapabilir. Burcunuzdaki Ay, duygusal yönünüzü ön plana çıkaracak ve bastırmanıza izin vermeyecek. Değişken ruh haliniz sizi iyi tanıyanları bile yorabilir. Kariyerinizde özgüveniniz yüksek olabilir ama aşır uçlara gitmemeye çalışın.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, bugün Ay yıldız haritanızın en sakin bölgesinde olduğundan kabuğunuza çekilmek ve aileniz dışında dış dünya ile mümkün olduğunca az ilişki kurmak isteyebilirsiniz. Bu moralsiz ve üzgün olduğunuz anlamına gelmiyor, sadece kendi iç dünyanızda daha huzurlusu olacaksınız. Kalabalıklar rahatsız edebilir.

  Aslan
  Sevgili Aslan, bugün hava burcu olan İkizler burcundaki Ay, sizin ateş elementinizi canlandıracak ve yıldız haritanızın en sosyal bölgesini harekete geçirecek. Çeşitli nedenlerle kalabalık ortamlarda bulunabilir ve bu arada kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Ancak maddi konularda iyimser olabilir ve çok para harcayabilirsiniz.

  Başak
  Sevgili Başak, Ay kariyer ve sorumluluk evinizi aydınlatıyor. İş ortağınız ya da beraber iş yaptığınız kişilerle farklı görüşlerde olabilirsiniz. Bunu anlaşmazlık olarak algılamayın, farklı görüşler durumlara daha geniş bir perspektiften bakmanıza yardımcı olabilir. Bugün bol sorumluluk alarak görev duygunuzu tatmin edebilirsiniz.

  Terazi
  Sevgili Terazi, bugün sizin gibi hava burcunda olan Ay’ın enerjisi kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam getiriyor. Özgürce hareket edecek ve ufak detaylara takılmayacaksınız. Günlük iş programınızda beklemediğiniz değişiklikler olabilir. İş ortamınızdaki ilişkileri düzeltebilir ve aranızdaki sorunları çözebilirsiniz.

  Akrep
  Sevgili Akrep, Ay’ın konumundan dolayı kendinizi çok rahat hissetmeyebilir ve içe dönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ciddi düşünceleriniz olabilir ve daha çok kariyerinize odaklanabilirsiniz. Sevgiliniz ya da varsa çocuğunuzun heyecanlı tavırları ya da beklentinizin dışına çıkması çabuk tepki vermenize neden olabilir.

  Yay
  Sevgili Yay, Ay bugün partnerlik evinizde olduğundan inisiyatifi eşiniz, iş ortağınız ya da uzun zamandır beraber olduğunuz kişiye bırakın. Böylesi sizin için kesinlikle daha iyi olacak. Eve ait konularda büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ancak aşırı derece iyimser olmaktan büyük riskler almaktan kaçının.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, yoğun bir gün sizi bekliyor. Günlük işler ön planda. Bugün yapmanız gereken pek çok detaylı iş ve görev söz konusu olacak. Ani kararlar verme eğilimindesiniz, aynı şekilde telaşlı araba kullanabilirsiniz. Sakin olun ve sabrınızı devreye sokun. Maddi konularda daha tutarlı bir yaklaşım içinde olacaksınız.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün Ay’ın konumu sizi neşelendirecek canlı bir atmosfer yaratıyor. Keyfiniz yerinde olacak. Ancak parayla ilgili ani bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu zevk için sonradan pişman olacağınız pahalı bir şey satın almak şeklinde de olabilir. Partneriniz ayaklarınızı yere sağlam basmanıza yardımcı olacak.

  Balık
  Sevgili Balık, Ay bugün yuva sektörünüzde. Son birkaç gündür hareketliydiniz ama bugün düşünceleriniz aileye yönelmiş durumda. Burcunuzdaki gezegenler ayrıcalık veriyor. Hem kendi isteklerinize öncelik verebilir, hem de diğer yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirebilirsiniz. Birinden birini seçmeniz gerekmiyor.   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Sevgili Başak, Ay kariyer ve sorumluluk evinizi aydınlatıyor. İş ortağınız ya da beraber iş yaptığınız kişilerle farklı görüşlerde olabilirsiniz. Bunu anlaşmazlık olarak algılamayın, farklı görüşler durumlara daha geniş bir perspektiften bakmanıza yardımcı olabilir. Bugün bol sorumluluk alarak görev duygunuzu tatmin edebilirsiniz.
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  eğlenceli bir gündü :D
   
23 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Şubat Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, iş evinizde dolaşmaya devam eden Ay öğlene kadar günlük işleri ön plana çıkarıyor ancak Ay'ın, Uranüs ile etkileşime girmesi iş ortamınızda istikrarsız davranabileceğinize işaret ediyor. Bazı endişelerinizle motive olabilir ve anlık tepkilerle hareket edebilirsiniz. İş programınızda ani değişiklikler veya iş yapma yönteminizde yenilikler olabilir. Boğa Sevgili Boğa,...
 2. 23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :pasi::pasi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Güzel günün güzelliklerine fazla kapılmamalı, sevgilinizi kıskandırmamalısınız. İş yaşamınızdaki kronik sorun...
 3. 23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın ilk günü 23 Ağustos 2010 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız melişler :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ (21 mart – 20 nisan) Aşkı kişisel bir sorun haline getirecek ve ilişkinize farklı boyut kazandıracaksınız. Sevdiğiniz hakikaten üzgün. Gururunuza karşı koyamıyorsunuz. Söylenenlere kulak vermelisiniz. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs) “Aşk mı bir daha asla” diyorsunuz. Ancak davetkar...
 4. 23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım yıldızlar 23 Şubat 2011 Çarşamba günü bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum...
 5. 23 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 23 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir Cumartesi geçirmenizi dileyerek bugünün burç yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 23 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Ortaklaşa para konularını iş alanlarınıza aktarabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda güçlü ilişkiler kuracaksınız. Risk...

Sayfayı Paylaş