Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  23 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 temmuz 2014 burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  KOÇ
  Bugün kendi içinizde duygusal bir karmaşa yaşayabilir, hayatınızla ilgili vereceğiniz bazı kararlarda nerede durmanız gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Öte yandan bazı beklenmedik olaylar sizi şaşırtabilir.

  BOĞA

  Bugün oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanızı karıştırabilecek bazı olaylar yaşayabilir, karar vermekte zorlanabilir. Öte yandan yakın bir arkadaşınız sizden yardım isteyebilir. Ona yardım etmek adına bazı riskler alabileceğiniz bir süreç.

  İKİZLER

  Bugün işinizle ilgili konularda oldukça dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken kafanız karışabilir. Bu durum işvereninizle aranızda gereksiz gerginliklere neden olabilir. Dikkatli olmanız gereken bir gün.

  YENGEÇ

  Gün boyunca sevdiğiniz kişiyle iletişim içerisinde olabilir. Gereksiz bir konuda tartışabilirsiniz. Olayları akışına bırakmakta fayda var. Öte yandan ağır iş temposu sizi yorabilir, bıkkın bir ruh halinde olabilirsiniz.

  ASLAN

  Bugün gereksiz bir duygusal dalgalanma yaşayabilir, ne yapmanız gerektiği konusunda kararsızlıklara düşebilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz maddi yardımlar konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK

  Bugün yaşadığınız bazı olaylardan dolayı dışarıdan gelebilecek etkilere oldukça açık olabilirsiniz. Kendi düşündükleriniz ve yakınlarınızdan aldığınız fikirler arasında kalabilirsiniz. Kendi içinizde kararsızlık ve çatışmalar yaşadığınız bir süreçtesiniz.

  TERAZİ

  Bugün rutin işlerinizi büyük bir dikkatle halledeceksiniz. Kendinizi yormadan pek çok işin üstesinden geleceksiniz. Öte yandan sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişiden alacağınız davet sizi mutlu edecek.

  AKREP

  Bugün aşk konusunda beklemediğiniz tarzda bazı olumlu gelişmeler olabilir. Ailenizde sizinle ilgili konuların çok sık konuşulmasından rahatsız olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla akşamüstü buluşabilir, stres atabilirsiniz.

  YAY

  Bugün özel hayatınızı ilgilendiren bazı hassas konularda partneriniz tarafından yanlış anlamanız olası. Bu durum moralinizi bozabilir. Öte yandan bir süredir üzerinde durduğunuz kişisel gelişim konularında emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

  OĞLAK

  Enerjinizi ve yeteneklerinizi daha olumlu harcama isteği duyabilirsiniz. Ancak gereksiz detaylardan uzak durmalısınız. Çevrenizle olan iletişiminizde eleştirel tavırlardan uzak durmalısınız.

  KOVA

  Maddi konularda endişeler taşıdığınız bir gün. Kazancınız arttırmak adına ne yapacağınız, nasıl yapacağınızla ilgili karmaşalar yaşıyor olabilirsiniz. Öte yandan ilişkinizde partnerinizin üzerinize fazla geldiğini düşünebilirsiniz.

  BALIK

  Olumsuz duygularınızı kamçılayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçinize kapanmak, hiçbir şey yapmamak isteyebilirsiniz. Ancak bu duygularınız geçici olacaktır. Kafanızı meşgul edecek uğraşlar bulmalısınız.


   
23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 23 Temmuz burç yorumlarınız :muz::muz: Koç Sevgili Koç, güneş tutulması doğrudan evinize, anne babanıza ve emlakla ilgili konulara odaklanıyor. Yeni başlayan bu tutulma serisiyle ev yaşamınızda...
 2. 23 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  23 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  23 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 nisan 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için aydınlık bir gün diliyor ve 23 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 3 Nisan 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 23 Nisan 2014...
 3. 2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  2 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 2 temmuz 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşeli bir gün olmasını diliyor ve 2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Sevgili koçlar Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için...
 4. 9 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  9 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  9 temmuz 2014 burç yorumu, günlük burç yorumları, 9 temmuz burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 9 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 09 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş :...
 5. 16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  16 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 16 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşe dolu bir gün olmasını diliyor ve 16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç (21 Mart – 19 Nisan) : Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz. OSHO...

Sayfayı Paylaş