23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
23 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 temmuz 2014 burç yorumları


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


burç.jpegKOÇ

Bugün kendi içinizde duygusal bir karmaşa yaşayabilir, hayatınızla ilgili vereceğiniz bazı kararlarda nerede durmanız gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Öte yandan bazı beklenmedik olaylar sizi şaşırtabilir.

BOĞA

Bugün oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanızı karıştırabilecek bazı olaylar yaşayabilir, karar vermekte zorlanabilir. Öte yandan yakın bir arkadaşınız sizden yardım isteyebilir. Ona yardım etmek adına bazı riskler alabileceğiniz bir süreç.

İKİZLER

Bugün işinizle ilgili konularda oldukça dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken kafanız karışabilir. Bu durum işvereninizle aranızda gereksiz gerginliklere neden olabilir. Dikkatli olmanız gereken bir gün.

YENGEÇ

Gün boyunca sevdiğiniz kişiyle iletişim içerisinde olabilir. Gereksiz bir konuda tartışabilirsiniz. Olayları akışına bırakmakta fayda var. Öte yandan ağır iş temposu sizi yorabilir, bıkkın bir ruh halinde olabilirsiniz.

ASLAN

Bugün gereksiz bir duygusal dalgalanma yaşayabilir, ne yapmanız gerektiği konusunda kararsızlıklara düşebilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz maddi yardımlar konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Bugün yaşadığınız bazı olaylardan dolayı dışarıdan gelebilecek etkilere oldukça açık olabilirsiniz. Kendi düşündükleriniz ve yakınlarınızdan aldığınız fikirler arasında kalabilirsiniz. Kendi içinizde kararsızlık ve çatışmalar yaşadığınız bir süreçtesiniz.

TERAZİ

Bugün rutin işlerinizi büyük bir dikkatle halledeceksiniz. Kendinizi yormadan pek çok işin üstesinden geleceksiniz. Öte yandan sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişiden alacağınız davet sizi mutlu edecek.

AKREP

Bugün aşk konusunda beklemediğiniz tarzda bazı olumlu gelişmeler olabilir. Ailenizde sizinle ilgili konuların çok sık konuşulmasından rahatsız olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla akşamüstü buluşabilir, stres atabilirsiniz.

YAY

Bugün özel hayatınızı ilgilendiren bazı hassas konularda partneriniz tarafından yanlış anlamanız olası. Bu durum moralinizi bozabilir. Öte yandan bir süredir üzerinde durduğunuz kişisel gelişim konularında emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

OĞLAK

Enerjinizi ve yeteneklerinizi daha olumlu harcama isteği duyabilirsiniz. Ancak gereksiz detaylardan uzak durmalısınız. Çevrenizle olan iletişiminizde eleştirel tavırlardan uzak durmalısınız.

KOVA

Maddi konularda endişeler taşıdığınız bir gün. Kazancınız arttırmak adına ne yapacağınız, nasıl yapacağınızla ilgili karmaşalar yaşıyor olabilirsiniz. Öte yandan ilişkinizde partnerinizin üzerinize fazla geldiğini düşünebilirsiniz.

BALIK

Olumsuz duygularınızı kamçılayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçinize kapanmak, hiçbir şey yapmamak isteyebilirsiniz. Ancak bu duygularınız geçici olacaktır. Kafanızı meşgul edecek uğraşlar bulmalısınız.
 
Üst