23 yaşındayım doktor tüp bebek dedi güvenmeli miyim

kbrşahin

Yeni Üye
Üye
23 yaşındayım doktor tüp bebek dedi güvenmeli miyim
doktora gittim 2 ay önce alttan muayene oldum çocuk için hersey normal dedi eşinde test versin dedi oda biz memlekette olunca gidemedik 2 ay sonra gittim eşimde test verdi bana dedi ki daha önce muayene oldun mu evet dedim sizde oldum ondan öncede defa oldum sizde bana hersey normal esinde test versin dediniz dedim bana dedi ki mumkun değil böyle demem ben masada kaldım amh testime baktı dedi yumurtalıklarının rezervi çok düşük menepoza gireceksin 23 yaşında tüp bebek yapmazsan ve o gün gelen bütün hastalara aynı seyi syledi güvenemedim para için mi tüp bebek için mı diyo diye sizce güvenmeli miyim mantıklı mı defa muayene oldum ayrı ayrı adettimde hep normal hersey buda normal dedi sonra böyle dedi

doktora gittim 2 ay önce alttan muayene oldum çocuk için hersey normal dedi eşinde test versin dedi oda biz memlekette olunca gidemedik 2 ay sonra gittim eşimde test verdi bana dedi ki daha önce muayene oldun mu evet dedim sizde oldum ondan öncede defa oldum sizde bana hersey normal esinde test versin dediniz dedim bana dedi ki mumkun değil böyle demem ben masada kaldım amh testime baktı dedi yumurtalıklarının rezervi çok düşük menepoza gireceksin 23 yaşında tüp bebek yapmazsan ve o gün gelen bütün hastalara aynı seyi syledi güvenemedim para için mi tüp bebek için mı diyo diye sizce güvenmeli miyim mantıklı mı defa muayene oldum ayrı ayrı adettimde hep normal hersey buda normal dedi sonra böyle dedi
tek doktorla kalmayın başka bir kadın doğumcuya da görünün bence

Merhaba, amh testi sonucuna göre yumurta rezerviniz düşük çıkmış. Bu durumda normal yolla gebeliği beklemek zaman kaybına yolaçar. Şayet erken menopoz söz konusu ise bunun belirtilerini mutlaka yaşamışsınızdır. Sıcak basmaları , terleme, adet düzensizliği , asabiyet vs gibi. Sizde bu septomlar görüldü mü ? Ayrıca tek test sonucuna göre net olarak menopoza gireceğiniz söylenemez . İlaveten erken menopoz 20 li yaşlarda bile görülebilir. Size tavsiyem bu durumda mutlaka başka bir hekimin görüşünü almanız.

Geri