Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :raila::raila:
  Koç burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, saat 20:04 itibariyle, Balık(Ay)-Başak(Güneş) burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay etkisi altında, çalışma hayatınızın gündelik temposu içinde yapılan işleri, düzenlemeleri, kısaca mecburiyetlerinizi, belli bir sistem içine oturtmanız gereken bugün etrafınızdaki insanlarla ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız son derece önemlidir. Ne kendinizi ve sağlığınızı tehdit edercesine, herşeyi kılıkırk yararcasına hareket etmeli ne de herşey neden mükemmel ve yolunda gitmiyor diye endişelenmemelisiniz. Siz elinizden geleni yapıyor fakat dış faktörler nedeniyle bazı şeyler umduğunuz gibi gitmiyorsa öncelikle detayların içinde boğulmak yerine duruma daha bütünsel olarak bakmaya çalışmanız faydalı olabilir. Üzerinde çalıştığınız herhangi bir mevzuda çıkabilecek sorunları etrafınızdaki insanlarla çatışarak çözmeniz mümkün değildir. Bazen herşey zamanla yerine oturur ve işler hale gelir. Bunun için kendinize bu denli yüklenmenize gerek yoktur.
  Dolunay zamanları olayların genel olarak hep tersini görmeye eğilimli olduğumuz süreçlerdir. Bardağın dolu tarafının keyfini çıkarmak ve aldığınız lezzetle diğer yarısını doldurmaya çalışmak varken kendinizi ve çevrenizdekileri tedirgin edesiniz ki. Bazılarınız daha da farklı tepkilerde bulunabilir. Kendinden geçercesine çalışır, hatta son günüymüş gibi herşeyi dakik ve sistemli yapmaya çalışır. Fakat bu durum sağlığının bozulmasına neden olduğu halde farkında bile değildir. Böyle bir durumda neden böyle hastalandım diyebilir misiniz? veyahut sizin gibi çalışmıyorlar diye başkalarını suçlayabilir miyiz. Yapılması gereken herşeyi belli bir dengede ve belli bir ılımlılıkta tutmaktır. İşlerimizi düzgün yapmak ama dinlenmeyi de bilmek. Aşırı fedakarlıkta bulunup kurban durumuna düşmemek, eleştirel davranıp kimseyi üzmemek ve ne olursa olsun kendimize dikkat etmek. Sonuçta bu hayat bize bir kereliğine verilmiştir. Her şey bir gün mutlaka yoluna girer ama sağlığımız bozulursa bir daha geri gelmesi mümkün olmaz.


  Boğa burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, saat 20:04 itibariyle Balık-Başak burç ekseni üzerinde meydana gelecek Dolunay tüm gün boyu etkilidir. Astrolojik olarak bilinçli isteklerimizle bilinçaltımızdaki çatışmanın simgesi olan Dolunay zamanlarında dengeyi sağlamak adına dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bu dolunayın sizler açısından anlamı aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve her türlü yaratıcı faaliyetleriniz kısaca hayatı daha güzel hissetmenizi sağlayan konularda abartılı tavırlar içinde olmamanız, düzgün bir ilişki yaşamadığınızı düşünerek kendinize yüklenmemenizdir. Tabi ki insan sevilmek ve sevmek ister. Buna layık olacak birinin hayatına girmesini diler. Zenginlik ve lüks içinde yaşamak için gereğinden fazla didinir, çabalar hatta kıyasıya mücadele eder. Yaşadığı ilişkinin uzun ömürlü olmasını ister. Lakin bu beklentileri yerine gelmiyor diye, kendini umutsuz, hayattan zevk almayan, şanssız biri olarak görmesi ne derece doğrudur.
  Eğer aşkta sorunlarınız varsa, daha önce hakikaten zorlu ilişkiler nedeniyle hayal kırıklığı yaşadıysanız bundan sonrasında da hep böyle olacak diyebilir misiniz. Tabi ki hayır. Veyahutta çocuğunuz sizin gibi değil diye, onu suçlayabilir misiniz. Üzerinde baskı kurarak hayatını yönlendirebilir misiniz. Sonuçta bir anne baba olarak elinizden geleni yaparsınız. Fakat bu onun hayatıdır. Sevgiliniz sizi, sizin istediğiniz gibi sevmiyor diye, onu sevmekten vazgeçebilir misiniz? bu sizce ne derece doğrudur. Hayatı sadece eğlence ve zevk olarak görmek, fiziksel bedenini tatmin etmek adına uçlara kaymak veya tam tersine herşeyi kategorize ederek, disipline sokarak, iyi, doğru, güzel insan tanımına uymak için sürekli dikkat etmek sizce doğru olabilir mi? Gördüğünüz gibi bugün kendimizle yüzleşme günümüz. Yaşadığımız aşkı, çocuklarımıza olan ilgimizi, kendimizi öne çıkarmak adına yaptıklarımızı, eleştirilerimizi, mutluluklarımızı gözden geçirerek düzenlemelerde bulunma günümüz. Şimdi tarafsızca kendinizi ele alınız. Bunu tarafsızca yaptığınızda hedeflerinize daha kolay ulaştığınızı görebilirsiniz.


  İkizler burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili İkizler, saat 20:04 itibariyle, Başak-Balık burç aksı üzerinde meydana gelecek Dolunay, çalışma şartları, iş verimliliği, iş ortamı ve iş ilişkilerinde aşırı duyarlı, değişken, kaprisli ve oldukça kırılgan tepkilerde bulunmanıza neden olabilecek bu etki altında tarafsız bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmanız şarttır. İnsan kendi geleceğini garanti altında görmediği zaman ve elindekiler de yeterli olmadığında doğal olarak rahatsız ve keyifsiz bir şekilde çalışır. Bu dolunayın iş yaşamınızla ilgili mevzularda hayal kırıklıklarını ön plana çıkartıcı etkisi, eviniz sınırları içinde ve ailevi ilişkilerde eleştirel bir tutum içinde hareket etmeniz anlamına gelir ki, sizin ve aileniz için oldukça zorlayıcıdır. Bir de bu tarihlerde yöneticiniz Merkürün geri hareketten önceki gölgeli günlerinde olduğumuzu hesaba katarsak, baskılar altında alınacak önemli bir karar daha sonra hakikaten pişmanlık yaratıcı olabilir.
  Bu Dolunay iş hayatınızla ilgili mevzularda, kendinizi kurban gibi hissetmeniz anlamına da gelebilir. Daha açık konuşmak gerekirse, böyle olduğunuzu düşünmenize sebep olur. Tabi ki bu durumda aşırı duyarlı tepkiler vermeniz, pireyi deve yapmanız gayet kolaydır. İster istemez kendinizi karmaşa içinde yönelimini kaybetmiş ve hangi şekilde karar vermenin daha doğru olacağını bir türlü saptayamayan bir kişi gibi görebilirsiniz. Dolunay astrolojik olarak, bir olayın, bir döngünün veya bir durumun sonuçlarını anlamanızı sağlayan projektör ışığı gibidirler. Böyle durumlarda yanlışlıklar da, güzellikler de en çarpıcı haliyle ortadadır. Eğer iş yerinizle alakalı sorunlarınız varsa veya işsizlik gibi bir durum yaşıyorsanız, durumu gereğinden fazla abartmanız mümkündür. Bir yandan işinizi veya mevcut durumunuzu sürdürmekten yana iken, diğer taraftan tam tersine herşeyi bırakıp kaçmak veya ne olacaksa olsun buraya kadar demeniz mümkündür. Oysaki biraz önce belirttiğim gibi tarafsızlık ilkesi altında ve mantıklı şekilde düşünmeniz farklı çıkış yolları bulmanızı sağlayabilir. Lütfen sakin olunuz.


  Yengeç burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, saat 20:04 itibariyle Balık-Başak burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay, başta, mesleki ihtisaslaşma, inancınız, yüksek eğitiminiz konularında etkili olup, farklı dünyaların kapılarını aralamanız, yeni bir konumda hayatınızı tekrar düzenleyebilmeniz adına yapılması gerekenlerin işaretidir. Bütün bunların oluşabilmesi için, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta geçmişte yaşanılanların etkisi altında kalmadan, hayata bakış açınızı yeniden düzenlemenizdir. Bugüne dek kendi yakın çevreniz üzerinde fikirlerinizi nasıl kabul ettirmeye çalıştıysanız, başarılı girişimlerde bulunarak kendinizi ifade etmeye çalıştıysanız, bundan böyle değişik bir ortamlarda, diğer insanlarla bütünlük içinde hareket etmeye çalışmanız önemlidir.
  Kendinize anlamlı bir yaşam kurabilmeniz ve yeni bir pencereden hayata bakabilmeniz için öncelikle kendinizi gözden geçirmeniz, gerçekçi ve tarafsız bir bakış açısıyla hareket etmeniz gerekiyor. İnancınız bu yolda size rehber olacağından, kendinize olan güven duygunuzu ayakta tutarak ayarlamalarda bulunabilirsiniz. Kimileriniz eğitim, seyahat, medya, iletişim, haberleşme alanlarında güç kazanabilirsiniz. Hayata farklı bir perspektiften bakabilir, ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. İşte bütün bunları yapabilmek için, öncelikle kendinizi, amaçlarınızı, çevrenizi, bugüne dek edindiğiniz tecrübeleri tarafsız bir şekilde gözden geçirmek ve daha geniş alanlarda söz sahibi olmak adına çaba sarfetmektir. Yok eğer, inatla dar kalıplar içinde zaman kaybetmeye devam eder, sonra da kaderi suçlamaya kalkarsanız, ne gelişebilir ne de büyüyebilirsiniz. Karar sizin.


  Aslan burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar, saat 20:04 itibariyle Balık burcunda oluşacak Dolunay, başta ilişkinizle alakalı konularda olmak üzere, yeni bir karar aşamasında olduğunuz ve zorlu bir yol ayrımın tam ortasında durduğunuzu hissettiğiniz konular üzerinde etkilidir. Yani sizin beklentilerinizle karşınızdakinin size sunabildikleri arasındaki ayarlamanın muhakkak yapılması gerekiyor. İş veya özel ilişkiniz olsun, bir başka insanla aranızdaki beraberliğin kalitesini belirlemek ve bu kalite çerçevesi içinde tarafsızca gözlemde bulunmak gayet yararlıdır. Kısaca ilişkinizin özünü tam olarak anlamalısınız. Bugün oluşacak Dolunay, maddi ve manevi kazanımlarınızla alakalı konularda da gerçekçi davranmanız gerektiğinin işaretidir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz ve bütçenizi aşabilecek giderlerden uzak durmanız, sistemli ve disiplinli bir şekilde hareket etmeniz gayet önemli.
  Yukarıdaki tüm konularda, gerçekçi davranmanız sizi olabilecek her türlü riskli durumdan koruyabilir. Girişimde bulunmayı düşündüğünüz konularda veya gereksinim duyduğunuz alanlarda başka görüşlere açık olmanız gayet faydalı. Bu sizi vereceğiniz yanlış kararlardan koruyabilir. Yatırımlar, iş yerinizle yapacağınız yeni sözleşmeler, maddi şartlarınız konularında da dikkatli olmanız gerekiyor. Yeteneklerinizi becerilerinizi size parasal anlamda getirisi olabilecek hünerlerinizi gözden geçiriniz. Dolunay güçlü bir etkidir. Lakin bilinçli hareket edilmez, sadece hayatın size bir şeyler sunmasını beklerseniz, zamanı iyi değerlendirmemiş olursunuz. Bütün bunlara dikkat etmeniz halinde, bu kuvvetli ışık altında bir çok eksiği görebilmeniz mümkündür.


  Başak burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar, saat 20:04 itibariyle karşıt burcunuz Balıkta oluşacak Dolunay, gerek siz ve gerek partnerinizin farklı dünya görüşlerinin istek ve beklentilerinin farklılığının ortaya çıkması halidir. Ayrıca ilişkinizin kalitesine göre, güzellikleri olduğu kadar, zorluklarını da daha net görebilmenizi sağlayan güçlü bir yansımadır. Ekilenlerin biçimi anlamına gelen Dolunay zamanlarında dikkat edilmesi gereken husus, daha ılımlı ve mantıklı bir şekilde durumunuzu gözden geçirmek ve çatışarak değil, konuşarak anlaşmaya çalışmaktır. Bu dolunay Balık-Başak burç aksı üzerinde meydana geleceğinden sizler açısından gayet önem taşımakta. Bu tarihte partnerinizin aşırı duyarlı bakış açısı veya ruhsal iniş ve çıkışları nedeniyle zorlanabilirsiniz.
  Tatsızlıklar yaşamamak için herşeyden önce yapılması gereken, geçmişi deşelememek ve sorunları ortaya getirerek hayatı daha da zorlaştırmamaktır. Onun yerine, problem ne ise, onu çerçeve içine alarak halletmeye çalışmak en doğrusudur. Sizin isteklerinizle onun duyguları arasındaki kutuplaşma dolunay zamanlarında daha da yoğunlaştığından sizin de kusur bulmanız, onun daha da yanlış yapmasına sebebiyet verebilir. Kimsenin bay ve bayan mükemmel olmasını bekleyemeyiz. Önemli olan burada iyi niyet ve aranızdaki sevgi duygusudur. Kaldı ki, yöneticiniz Merkürün 20 Ağustosta başlayacak geri hareketini de hesaba katarsak mantıklı olunması gereken bir zamandır. Birbirinize karşı samimi ve ilgi dolu davranmanın, beraberliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenin bundan sonrası adına size olan faydası gayet büyüktür.


  Terazi burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, saat 20:04 itibariyle Balık burcunda meydana gelecek Dolunay, tüm burçların, farklı yaşam alanlarında, dengeleme ve tarafsız bir şekilde kendilerini gözden geçirmeleri anlamına gelmekte. Bu yansıma altında sizler, yaşamınızla ilgili gereksinim duyduğunuz en önemli olguyu saptamak ve bu olguyu çalışma hayatı içinde geliştirerek hedefinize nasıl varmanız gerektiğini tespit edebilirsiniz. Bunun yolu kendinizi tanımaktan geçiyor. Siz nasıl bir dünya kurmak istiyorsunuz ve şu anda önünüzde ne gibi engeller bulunmakta. Bu engelleri sistemli bir şekilde hareket ederek aşabilmeli ve diğer insanlara faydalı olabilecek şekilde iş hayatının içinde yer alabilmelisiniz. Kendinize güven duygunuzu ve inancınızı güçlü tutarak, inatçı tavırlardan uzak durarak dış dünyada başarılı olmayı hedeflemelisiniz.
  Birlik ve beraberlik ruhu içinde, sizinle aynı sistem içinde yer alan kişilerle çalışmaya, bir araya gelmeye özen göstermeniz halinde, daha büyük bir grup içinde yer alabilir, konumunuzda ilerleyebilir ve arzuladığınız hedefe ulaşabilirsiniz. Mesleki konularda çağa uygun tekniklerden yararlanmayı, konumunuzda en iyi noktaya gelmeyi ve günümüz dünyasında geçerli olan alanlarda ihtisas yapmayı hedeflediğiniz takdirde büyük bir bütünün önemli bir parçasını oluşturabilirsiniz. Ne olursa olsun mesleki konularda staj, eğitim, usta öğrenci ilişkisi, kurs gibi geliştirici her türlü eğitimi almaya çalışmalı, pratiğinizi geliştirmelisiniz. Bütün bunlara açık olmanız halinde gelişebilir, büyüyebilir arzu ettiğiniz noktaya en kısa sürede varabilirsiniz. Tam tersi bir durum ise başta sağlığınız olmak üzere iş hayatınızla alakalı konularda kayıp ve sıkıntılar oluşturabilir.


  Akrep burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler, saat 20:04 itibariyle Balık burcunda gerçekleşecek Dolunayı, akıllıca düzenlemelerde bulunarak güce dönüştürmek mümkündür. Bu nasıl olabilir birlikte gözden geçirelim. Başta aşk hayatınız ve yaratıcı ifade gerektiren konularda objektif düşünmeniz ve eşit paylaşımlar içinde hareket etmeye özen göstermeniz gerekiyor. Yani sizin bireysel arzularınız ile karşınızdaki kişinin bakış açısı aynı doğrultuda değilse, gerekli esnekliği göstermek durumundasınız. Yani hayatın keyifli ve güzel yanlarını hissedebilmek için, bilinçli aklınızın isteklerini başka bir insanla bütünleşmek adına dengeye kavuşturmanız gerekmekte.
  Bu etki şu açıdan da değerli. Dış dünyada amaçlarınız konusunda yani yarınlarınız adına bağımsız hareket etmek isterken, çevrenizdeki kişilerin sizi desteklemesini beklerken objektif olmak durumundasınız. Yani içinde bulunduğunuz durumu net olarak görmeniz önemli. Yaşadığınız ilişki sizin gerçeklerinizle örtüşüyor mu? Bu son derece önemli. Sizinle aynı amacı paylaşmayan veya aynı doğrultuda hareket etmeyen bir kişiyle beraberseniz, karşılıklı olarak inatlaşmadan dengeyi kurabilmelisiniz. Aşırı tutkulu davranmak, kendi istekleriniz konusunda inatlaşmak size kayıplar getirebilir. Kaldı ki sizler bunu yapabilecek güce sahipsiniz. Çocuklarınızla alakalı konularda da etkili olacak bu enerji, onları kendi seçimleri konusunda serbest bırakmanız ve tercihlerini desteklemeniz gerektiğinin göstergesidir. Bütün bunlara psikolojik açıdan kendinizi hazırladığınızda yaşanabilecek zorlukların da üstesinden gelebilmeniz mümkündür.


  Yay burcu 24 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Yaylar, saat 20:04 itibariyle Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay otorite konumundaki kişilerle olan iletişiminizi güçlü tutmanızdır. Bu size kariyer yaşamanız açısından önemli faydalar sağlayabilir. Ayrıca iş çevrenizde diğer kişilerle grubun yararına olacak şekilde bilginizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız gerekiyor. Nasıl ev hayatınız ve yuvanız sınırları içinde benlik duygunuzu önemsiyorsanız, iş hayatınızda da diğer kişilerin fikir ve önerilerine açık olmanız lazım. Bir Yay genel olarak kendi bildiği yolda ilerlemekten hoşlanır. Fakat bazen öyle bir noktaya geliriz ki, çevremizdeki insanlarla sıkı bağlar kurmamız ve sıradışı yeniliklere açık olmamız lazımdır. İşte bu Dolunay enerjisi sizin, bulunduğunuz alan içinde yenileşmeniz, eski düşünceler ve kalıplardan uzaklaşarak modernleşmeniz adına son derece önemli.
  Yani artık bildiğiniz yöntemlerden ziyade denenmemiş ve farklı olanı keşfetmeniz gerekiyor. Mesleğinizle ilgili veya ihtisaslaşma alanınızla alakalı her türlü yeniliğe açık olmanız, tekil düşünmekten ziyade çoğunluğa ayak uydurmanız gerekebilir. Yani işin mutfağında pratiğini öğrenmeli, daha sonra da öğrendiklerinizi herkesin yararına olacak şekilde öğretmeye başlamalısınız. Bütün bunları gerçekleştirirken, çevrenizdeki insanlara kendi doğrularınızı dayatmaya çalışmamalı, otoritenizi kullanarak egemenlik sağlamaya uğraşmamalı, inatçı ve dik başlı bir şekilde hareket etmemeli, illa onaylanmayı beklememeli, farklı dünyaların kapılarını çalmaya istekli olmalısınız. Siz hala eski kurallar ve kalıplar içinde ilerlemeye çalışırsanız, yukarıdaki şekilde ayarlamalarda bulunmaz, benim dediğim doğru, ben haklıyım şekilde diretirseniz mesleki açıdan zor bir durumda kalabilirsiniz.


  Oğlak burcu 24 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Oğlaklar, saat 20:04 itibariyle Başak-Balık burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay, isteklerimiz(Güneş)ile duygularımız arasındaki farklılığın en yoğun şekilde ortaya çıktığı zamanlardır. Bu Dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, eğitim hayatınız, çevre değişikliği ve iletişimle ilgili konularında etkili olup, önyargısız ve tarafsız bir biçimde kendinizi gözden geçirmeniz anlamındadır. Eğer gelişmek ve büyümek istiyorsanız, entelektüel açıdan ve sosyal düzeyde başkalarıyla temas içinde olmayı sürdürmeniz, sıradışı fikirlere açık olmanız, çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler kurarak, kendinizi göstermeniz, eşit ve özgür paylaşımlarda bulunmanız lazımdır. Düşüncelerinizde dogmacılık ve katılık, hayata çıkarcı bir şekilde yaklaşım, çevrenizin ne dediğini umursamama, kaderi suçlama, geçmişin etkisi altında kalma, yanlış ilişkiler içinde kurban durumuna düşmemek için kendinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Fikirlerinizle davranışlarınız arasındaki çelişki doğal olarak en başta yakınlarınızla aranızda uçurum oluşturabileceğinden, hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz.
  Yüksek öğrenim konusundaki bireysel kararlılığınız ve özgür iradenizle seçimde bulunmayı ve hayatınıza yön vermeyi istemeniz doğaldır. Çünkü bu sizin yaşamınız. Fakat bunu gerçekleştirmeye çalışırken zamanı boş yere harcar, dağınık bir halde hareket eder, karar verdiğiniz bir konuda daha sonra vazgeçer ve bundan da başkalarını sorumlu tutmaya çalışırsanız doğal olarak aşırı derecede yayılmanın getirdiği dağınıklıkla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Zihinsel ifadeniz ve birlikte yaşamak zorunda olduğunuz kişilerle olan ilişkinizde lütfen sakin ve ılımlı bir şekilde hareket etmeye çalışınız. Olabilecek anlaşmazlıklara karşı şimdiden önlem almaya çalışınız. Böylece Dolunayın zorlu enerjisini güce dönüştürebilirsiniz.


  Kova burcu 24 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, saat 20:04 itibariyle Başak-Balık burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay, isteklerimiz(Güneş)ile duygularımız arasındaki farklılığın en yoğun şekilde ortaya çıktığı zamanlardır. Bu Dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, eğitim hayatınız, çevre değişikliği ve iletişimle ilgili konularında etkili olup, önyargısız ve tarafsız bir biçimde kendinizi gözden geçirmeniz anlamındadır. Eğer gelişmek ve büyümek istiyorsanız, entelektüel açıdan ve sosyal düzeyde başkalarıyla temas içinde olmayı sürdürmeniz, sıradışı fikirlere açık olmanız, çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler kurarak, kendinizi göstermeniz, eşit ve özgür paylaşımlarda bulunmanız lazımdır. Düşüncelerinizde dogmacılık ve katılık, hayata çıkarcı bir şekilde yaklaşım, çevrenizin ne dediğini umursamama, kaderi suçlama, geçmişin etkisi altında kalma, yanlış ilişkiler içinde kurban durumuna düşmemek için kendinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Fikirlerinizle davranışlarınız arasındaki çelişki doğal olarak en başta yakınlarınızla aranızda uçurum oluşturabileceğinden, hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz.
  Yüksek öğrenim konusundaki bireysel kararlılığınız ve özgür iradenizle seçimde bulunmayı ve hayatınıza yön vermeyi istemeniz doğaldır. Çünkü bu sizin yaşamınız. Fakat bunu gerçekleştirmeye çalışırken zamanı boş yere harcar, dağınık bir halde hareket eder, karar verdiğiniz bir konuda daha sonra vazgeçer ve bundan da başkalarını sorumlu tutmaya çalışırsanız doğal olarak aşırı derecede yayılmanın getirdiği dağınıklıkla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Zihinsel ifadeniz ve birlikte yaşamak zorunda olduğunuz kişilerle olan ilişkinizde lütfen sakin ve ılımlı bir şekilde hareket etmeye çalışınız. Olabilecek anlaşmazlıklara karşı şimdiden önlem almaya çalışınız. Böylece Dolunayın zorlu enerjisini güce dönüştürebilirsiniz.


  Balık burcu 24 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Balıklar, saat 20:04 itibariyle burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, sizin isteklerinizle partneriniz arasındaki kutuplaşmanın göstergesidir. Bu nedenle, içinde bulunduğunuz şartların farkında olarak, sakin ve sabırlı bir şekilde hareket etmeniz faydalıdır. Bazılarınız zorlu bir beraberlik yaşıyor olabilir. Sorunlar nedeniyle birbirinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuzdur. Kimileriniz karşılıksız veya henüz adı konmamış bir beraberliğin rüzgarında bir yaprak misali savruluyor olabilir. Bir kısmınız dış etkenler nedeniyle veya partnerinizin içinde bulunduğu durum dolayısıyla bir araya gelmekte zorluk çekiyor olabilirsiniz. Bazılarınız ise, uzun süredir tutarlı bir ilişki yaşamadığı için artık umutları tükenmiş olabilir. Hangi durumda olursanız olun, Dolunay bana göre, ilişki sorunlarını aydınlatıcı evrensel bir projektör ışığı gibidir. Önemli olan bu ışığın anlamını iyi kavramaktır.
  Eğer gerçekçi bir gözle ilişkinizi ve kendinizi ele alırsanız, göreceğiniz her şey bundan sonrasında daha mutlu ve doyumlu bir beraberlik yaşamanız adına etkilidir. Bu Dolunay yaptığınız fedakarlıklara karşılık partnerinizin eleştirel yaklaşımlarının sizi fazlasıyla rahatsız etmesi anlamına gelebileceğinden biraz önce belirttiğim gibi gerçekçi olmakta fayda vardır. Yoğun bir şekilde karşınızdaki adına iyilik güzellikler düşünürken, ilişkinin istediğiniz seyirde gelişmeyişi duygusal açıdan kendinizi mutsuz hissetmenize yol açabilir. Bedensel arzularınız bu beraberlikte tatmin olmuyor, bazen kurban durumuna düştüğünüzü hissediyorsanız lütfen mantıklı hareket ediniz. Kaçış-bağımlılık arası bir ilişki yaşamaktan uzak durunuz.

   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  sabaha sabah kafamı karıştırdın hee pasipasipasi :D teşekkürler canım

   
 3. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  peeeeeh oglak ne diyeyiiiim sana...tsk ederiiim
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler ...:)
   
24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  24 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü bakalım bizi neler bekliyor...Yıldızlar bizim için neler diyor...Günlük burcunu okumadan güne başlayamanlar için 24 Ağustos Günlük Burç Yorumları Melekler Mekanı farkıyla :pasi: :pasi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Koç 21 Mart - 19 Nisan Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri...
 2. 24 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Kızlar 24 ocak pazar günü burç yokumunuzu okumak isterseniz buyrun günlük burç yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Yapıcı adımlar içindesiniz Bugünlerde olumlu beklentilere girmeniz için güzel nedenler var. Hafta sonunda elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirebileceksiniz. Parasal konularda başarılı olabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklenti ve ümitlerinizi...
 3. 24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumada güne başlamak istemiyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, bugün büyük hayaller kurabilir ve hayattaki en büyük hedeflerinizle ilgili derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Düşünce evinizdeki Ay ile Neptün’ün olumlu etkisi düşüncelerinizi açıyor ve hayal gücünüzü genişletiyor. Arkadaşlarınızla ilişkinizde anlayış ve fedakarlık ön planda olacak. Boğa...
 4. 24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç 24. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence...
 5. 24 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 24 ağustos burçları 24 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 24 Ağustos 2011 Çarşamba günlük burç yorumlarınız bu yazımızda melekler Sevgili Koç, Bugünlerde kariye yapmak istiyorsanız, tanrı vergisi sevimli yönlerinizi kullanabilirsiniz. Yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması...

Sayfayı Paylaş