Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bu gün yumuşak başlı görünmeniz size küçük menfaatler kazandırabilir.Ayrıca beklemediğiniz misafirler gelebilir ve hediyeler alabilirsiniz öte yandan bu gün yaptıklarınız takdir görecektir, resmi makamlarla ve patronlarınızla ya sizden büyüklerle iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Yararlanın. Eğer birinden kaçma durumuna girerseniz bunu başaramayacak, ve zor durumlarla karşılaşacaksınız.


  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bu gün duygusal ihtiyaçlarınıza fazlasıyla yöneleceğinizden davranışlarınızda lakayıtlık ve ihmalcilik gözlenebilir, sizi ziyaret eden misafirlerinizden rahatsız olabilirsiniz veya size yük olabilirler. İşvereninizle veya eğitmenlerinizle ya da eşinizle anlaşmazlık yaşıyabilirsiniz, ılımlı olun. Gereksiz masraflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz. Size karlı bir iş teklif edebilirler. Ama bu işin kazancı ilk bakışta görüldüğü kadar çok olmayabilir.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Kendinizi kontrol etme isteğiniz yoğun ve bunda da başarılı olacaksınız. İhtiyatlı olmanız ve görev bilinciniz önemli işlerinizi halletmenize yardımcı olacaktır, çevrenize, en önemlisi de kendinize yabancılaşma eğilimindesiniz ama problemler sandığınız gibi zor ve ağır olmayacak fakat küçük zorluklarla karşılaşacaksınız.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz


  Kendinize güven eksikliğinizden kaynaklanan bir yalnızlık korkunuz var. Bu gün sağlığınız zayıf, bu yüzden dikkat etmelisiniz. Ruhsal yaşamınızda heyecan görülüyor, sezgilerinizle hareket etmek arzusundasınız veya bilinçsizce sezgilerinizle hareket ediyorsunuz, dost ve arkadaşlarınızdan gelebilecek sürprizlere hazırlıklı olun. Yolculuk ve benzeri şeyler için sizin düşündüğünüz zaman pek verimli olmayabilirler.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos


  Bazı ilişkilerden uzaklaşmanız ve bağımsızlığınızı kanıtlamanız gerekebilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden bu durumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. Hissi ilişkilerinizde bu dönem, kendinizi sıkabilirsiniz. Kendinizi çok fazla şartlamadan önce diğer kimselerin ne düşündüklerini anlamaya çalışmalısınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Size para gerekiyor ama aksine beklemediğiniz kimseler misafir olarak gelebilirler. Eğer iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli ve daha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Hoşunuza gidecek olan bazı haberler alabilir ve yeni hazırlıklar içine girebilirsiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni bir sorun almamaya özen gösterin. Sosyal ilişkilerinizde daha başka hedefler belirlemeniz ve normalin üstünde arkadaşlıklar kurmak istemeniz mümkündür. Ancak bu konuda fazla bir ilerleme elde edemeyebilirsiniz. İş çevrenizdeki gelişmeler sizi telaşlandırabilir fakat aslında endişelenecek önemli bir durum yok.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Hislerinizi iyi anlatabildiğiniz ve aktarabildiğiniz bu dönem hoş kimselerle tanışmanıza ve özellikle de sevdiğinizle iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Şansınızın aşk ve sevgi konularında size daha çok destek vermesi iyi bir fırsat olabilir. İnsanların laf olsun diye de konuşabileceklerini hesaba katmalı ve ona göre değelendirme yapmalısınız. Kafanızı dinlemeniz, sakin ortamlarda bulunmanız ve fazla ciddi konularla ilgilenmemeniz gerekiyor.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Aile ilişkilerinizin düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir. Küçük ve heyecanlı kaçamaklar yapabilirsiniz. Kalbiniz boşsa, yeni bir ilişkiyi gündeme getirin. Ancak duygularınızla hareket etmeniz ve bu ilişkinin temelinde arzuların yatması, bunun kısa süreli olmasına sebep olabilir. Karşı cinsten birisinin bir süreden beri sizinle kontak kurmaya çalıştığını öğrenebilirsiniz.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  İstek ve arzularınız bu dönemde yoğunlaşacak. Böylece kendinize verdiğiniz önemin artması ile hırçınlaşabilir ve düzgün giden planlarınızı bu davranışlarınız yüzünden bozabilirsiniz. Kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca gecikmenize de neden olacaktır. Fizik planda henüz birşey gerçekleşmemesine rağmen çok büyük hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. İnsanlarda, onlarda aslında olmayan vasıflar görerek kendinizi aldatmanız mümkündür.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmalar yapabilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan kurtulmanıza yardım edebilir. Sizi seven kimseler sevgilerini ve sizi düşündüklerini belli edecek davranışlar sergileyebilirler. Sizi rahatlatacak önemli bir gelişme olacak. Sabırlı olmanız gerekiyor.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Genelde huzurlu bir gün gibi bugün ama genelde filozofik düşünce ve fikirlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızda sizi sevindirecek bir haber olabilir. Fizik planda henüz birşey gerçekleşmemesine rağmen çok büyük hayaller kurmaya başlayabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 25 Ağustos 2012
 2. tatlı bela

  tatlı bela Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  311
  Beğenilen Mesajlar:
  303
  Ödül Puanları:
  0
  paylaşımın için teşekkürler lavişim
   
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan...
 2. 25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur. Önemli bir konuda...
 3. 3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak...
 4. 10 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Neler Bekliyor Görün....

  10 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Neler Bekliyor Görün....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz...
 5. 30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu ara gizli kapaklı işlerden uzak...

Sayfayı Paylaş