1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın ve ayın son cuma günü 24 Eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar hoppahoppa

  Koç burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar haftanın son iş gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Günün etkili enerjileri altında bazı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Hayati konularda yani uzun vadeli düşünülen alanlarda hemen büyümek ve kudretli olmak adına gereksiz riskler almamak gerekebilir. Merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır.
  Kararlarınızı iyi bir strateji ile uygulayarak, öncelikle kendinizi kendinize ispat etmeye ve daha sonra da dış dünyada kim olduğunuzu sözel olarak göstermeye çalışınız. Bunu yaparken de, sabırsız davranmayınız, değişimde bulunmanın en önemli koşulunun, öncelikle doğru tespitlerde bulunmaktan geçtiğini unutmayınız.

  Boğa burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, haftanın son iş gününe Ay-Koç burcu etkinliği altında adım atıyoruz. Bu enerji, girdiğiniz her ortamda odak merkezi olmanızı sağlayan güçlü iletişiminizle kendiniz dışındaki hiç kimsenin fikrini beğenmeyebilirsiniz. Bu dönemde gece hayatı, spekülasyon, borsa, şans oyunları, aşk hayatınız, çocuklarınız veya çocuk sahibi olmayı düşünmeniz, tiyatro, sanatsal konular, aşk oyunları, organizasyonlar gibi konularda zihinsel ve sözel olarak en başta yer almak isteğiniz yoğundur.
  Yalnız yine bir uyarıda bulunayım. Bu süreç içinde sizin dışınızdaki fikirleri dinlemeyi, illa haklı olduğunuz konusunda inat etmemeyi, karar alırken mantıklı düşünmeyi ve emreder tarzda hareket etmemeyi unutmayınız. Kendi güvenli sınırlarınızın içinde sınırsızca dolaşabilirsiniz. Ama bilmediğiniz yerlerde ve tecrübeniz olmayan işlerde sırf değişiklik yaşama adına zor durumda kalmanıza neden olacak bir şey yapmayın.


  İkizler burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler bugün, kafanızın içindeki planlarınızı hayata geçirmenizi sağlayan taze enerjilere sahipsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, bu gücü yerinde kullanmanız olmalıdır. Tek başınıza hareket etmemek için egonuzu devre dışı bırakmalısınız. Ekip halinde hareket etmeniz halinde, bu yolda zafer kazanabilirsiniz.
  En öncelikle yapmanız gereken doğru yer, doğru zaman ve doğru insanları bir araya getirmektir. Kararsızlıktan ve tembellikten uzak durarak girişimde bulunursanız hakikaten ileriye doğru adım atabilirsiniz. Ayrıca asıl vurmak istediğiniz hedefe nişan almalısınız. Sırf ne kadar güçlü biri olduğunuzu göstermek adına gereksiz yerlerde ve gereksiz insanlarla görüşerek zaman kaybetmeyiniz.

  Yengeç burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, Cuma gününe Ay- Koç burcu enerjisiyle adım atmaktasınız. İç güvenliğinizi sağlamak ve ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmek için, maddi kaynaklarınız konusunda oldukça kuruntulu olabilirsiniz. Bankada paranız olsa bile, borcunuz bulunmasa bile siz yine de rahat değilsinizdir. Elinizden geldiğince kendinizi güçlü hissetmek adına her şeyinizi korumaya ve en ufak bir risk almamaya çalışabilirsiniz. Olabilecek en ufak giderlerde bile rahatsızlık duyduğunuz için herşeyi planlamaya, bütçenizi sürekli kontrol etmeye çalışabilirsiniz.
  Hiç kimse size yardımcı olmasa da, siz yine de güveninizi kaybetmeyiniz. Yaşanan bazı geçmiş deneyimler kendinizi güçsüz bulmanıza ve kaybetmekten korkmanıza yol açabilir. Hatta kimi anlarda, içinizde negatif yönde yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. Bu durum doğal olarak en başta sağlığınızı etkileyebilir. Bütün bu yazılanlar doğrultusunda sabah itibariyle, kendinizi ayarlamalı ve düzenlemelisiniz.


  Aslan burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar Cuma gününe Ay-Koç burcu seyir etkinliği altında başlıyoruz. Bugün, sizin için en önemli konu ilişkinizle ilgili meselelerde kendinize olan güveninizi göstermek eğiliminizdir. Partneriniz veya siz birbirinize karşı güç gösterilerinde bulunmaya kalkarak, birbirinizi alt etmek niyetiyle hareket edebilirsiniz.
  Kim haklı veya kim haksızı oturup konuşmak yerine, o sizin kimliğiniz, siz de onun davranışlarıyla ilgili sürekli bir denge arayışı içinde birbirinizi kırabilir, üzebilirsiniz. O size karşı bu aralar oldukça sabit bir bakış açısıyla yanaşmakta. Hakimiyetini kabul etmeniz için size dayatımlarda bulunabilir. Bunu yaparken taviz vermek, geri adım atmak bir niyet taşımayabilir. Siz kendinizce olaya daha sakin bakmaya çalışırken, o inadınızı kırmaya çalışabilir. Sanki ilişkinin seyri sadece kendi elindeymiş gibi mağrur bir ifade ile size üstten bakmaya çalışması gerilim yaratabilir.

  Başak burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar Ay-Koç burcu enerjisi altında başladığınız gün sizin gibi toprak grubu bir burç için oldukça sıkıcıdır. En önemli sebebi, başkalarıyla ortak hareket etmek zorunda kalışınız ve yine başkalarının amaçları ve özgürlüklerine saygı duymak mecburiyetinizdir. Bu durumu duygusal açıdan ele alırsak, eğer partneriniz, sizin kadar sadık, tutarlı ve hayatı ciddiye alan birisi değilse, bu enerji altında gerilmemeniz mümkün değildir. Fakat ona bunu ifade etmeye kalksanız, herşeyi büyüttüğünüzü ve hayatı çok fazla ağırdan aldığınızı belirtecektir.
  Oysaki sizin düşündüğünüz doğrudur, fakat gelin görün ki o farklı hissetmektedir. O zaman gelin, bugün her şeyi kendi içinde oluruna bırakmayı deneyin. Bırakın hayat kendi doğal akışında geçsin. Siz farklı bir pencereden bakmaya çalışın. Belki zor olacak ama en azından kendinize yüklenmemiş olacaksınız. Belki de bunu yapmanız halinde negatif bu enerjinin sizi daha fazla rahatsız etmesine izin vermeden günü bitirebilirsiniz.

  Terazi burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, Ay-Koç burcu enerjisi nedeniyle bugün, partnerinizle aranızdaki iletişim tek taraflı bir şekilde gelişebilir. Tek taraflı dememin anlamı, karşınızdaki kişinin kendi fikirleri konusunda oldukça sabit bir tarz içinde hareket edeceğidir. Bu sizin açınızdan neredeyse iletişimsizlik anlamı taşıyabilir. Madem benim görüşlerimle onunkiler arasında bu kadar ayrım var, o zaman bir arada olmanın anlamı nedir diye düşünebilirsiniz.
  Belki de öyle bir noktaya geleceksiniz ki, artık konuşmak bile hayal olabilecektir. Oysaki asıl yapmanız gereken farklı düşüncelerinize rağmen, ortak bir nokta oluşturmak suretiyle ilişkinizin üzerindeki kara bulutları dağıtmak olmalıdır. Ancak böylece ileriye dönük hedeflerinizi birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

  Akrep burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler gün boyu Koç burcunda ilerleyecek Ay, size karşı muhalefet olan kişileri boş yere kafanıza takmamanız gerektiğinin işaretidir. Sizi etkilemeye çalışacak yönlendirmeye kalkacak veya yolunuzdan çevirmeye kalkışacak çatlak sesleri duymamazlıktan geliniz. Kendinizi dış dünyada ifade ederken, tutulması zor sözler sarfetmek veya kendinizi olduğunuzdan büyük göstermek yerine yaptıklarınızla ifade etmeye çalışmanız gayet yerinde olacaktır.
  Kimi Akrepler için bu enerji başkalarının iyiliği adına zamanınızdan ve kendinizden ödün vermeniz anlamına gelebilir. Bazılarınız için başarılı olmak adına kişinin kendi kendine söz vermesi demek olabilir. Hırs ve motivasyon gücünüz, kendinizi ispat çabanız yoğundur. Ancak eğer şartları kısıtlı bir kişiyseniz, bu yoğun enerjinin boşalmaması halinde sizi sağlık olarak zorlaması mümkündür. Elinizden geldiğince yatıştırıcı bitki çayları içmek, dinlenmek yararlıdır.


  Yay burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar gün boyu Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında sıcaklığınız ve parlaklığınızla etrafınızdaki herşeyi aydınlatabilir ve ısıtabilirsiniz. Sizin üzerinizde güçlü bir yansıma oluşturacak bu enerji altında, yolunuz aydınlanabilir ve herşey gözünüze daha hoş gözükebilir. Birkaç gündür geri planda kalmış bazı konularda düşünüyor olanlarınız için ve genel anlamda hepiniz için, ne durumda olursanız olun veya nasıl şartlarda yaşıyorsanız yaşayın kendinize olan güven duygunuzu çevrenizdeki insanlar da dahil olmak üzere girdiğiniz her ortamda sergilemeniz bugün mümkündür.
  Ayrıca bu etki altında, her kapı önünüzde açılabilir. Başkalarını veya engelleri düşünmeyin. Siz isterseniz, her türlü yoksunluğunuzu veya çaresizliğinizi bir kalemde silerek hayatınızın kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Aşkı ifade ediş biçiminizi ateşleyici, isteklerinizi açık bir şekilde dile getirmenizi sağlayıcı günlük enerjiniz, Jüpiter yönetiminde olmanın cömertliğini ve çocuksuluğunu diğer insanlara gösterebilmeniz açısından sizi yüreklendiricidir.

  Oğlak burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, Ay-Koç burcu etkinliği altında bugün, en ince detayına kadar hesapladığınız ve girişimde bulunmayı düşündüğünüz konuları, uygulama alanı bulamadığınız takdirde gerilimli olabilirsiniz. İleriye doğru giderken, sabit bir noktada beklemek zorunda kalışınız, sizi kelimenin tam anlamıyla deli etmekte olabilir. Fakat bugün inadına, daha atak ve güvenli bir şekilde hareket etmeniz halinde ve uygulayacağınız akıllıca yollarla aradaki farkı kapatabilirsiniz.
  Dikkat etmeniz gereken konu, bu engellenmişlik hissinizi ortadan kaldırmak için, içsel yönden kendinize baskı uygulamamanızdır. Diyelim ki maddi gücünüz yeterli olmadığı için, isteklerinizi gerçekleştiremiyorsunuz. Bu durumda kendinizi hasta edercesine çok çalışmak veya tam tersine gözlerden uzak kalarak, çevrenizle bağlantınızı koparmak son derece yanlıştır. Lütfen sakin olun ve her zamanki mantıklı ve sakin bakış açınızı devreye sokarak bugün herşeyi bir daha gözden geçirin.


  Kova burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar Cuma günü Ay-Koç burcu etkinliği altında başlıyor. Yaratıcı, bağımsız, sıra dışı güçleriniz bugün emrinize amade. Konuşarak, haberleşerek iletişim ağınızı genişletiniz. Cazibeniz ve popülerliğinizi devreye sokma zamanıdır. Stratejinizi iyi belirlemeniz halinde elde edemeyeceğiniz kimse kalmaz. Planlarınızı uygulama yolunda gerekli ise risk alınabilir. Ancak bunun ayarını iyi yapınız yoksa sizi zor durumda bırakacaksa buna kalkışmayınız.
  Günün tüm enerjilerini şöyle bir özetlersek, amaçlarınızı gerçekleştirmek adına işbirliği yapmak, koordine çalışmak, ekip ruhu oluşturarak hedefe kısa yoldan varmak son derece faydalıdır. Net bir sonuç elde etmek için, günün enerjileri olumludur. Yerinizden kalkın, silkelenin ve ilk adımınızı kendinizden emin olarak atmaya çalışın. Hani deyim yerindeyse birkaç gündür üzerimizde duran tozu silkelemiş oluruz.


  Balık burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, Cuma günü Ay-Koç burcu etkinliği altında başlıyor. Zorluklara rağmen yılmayıp ayakta durma vaktiniz. Arkanızda hiç kimsenin desteği olmadan da yürüyebilecek güce sahip insanlardan birisiniz. Bugünlerde maddi bakımdan hakikaten zorlu etkiler mevcut. Ödemeleriniz ve başkalarından sağladığınız gelirler konusunda sanki yaşamınızın tüm ipleri sizin elinizde değilmiş gibi hissedebilirsiniz.
  Şimdi hızlı hareket etmekten, kontrolsüz bir şekilde davranmaktan, sırf işlerinizi halletmek adına daha büyük riskler almaktan uzak durmalısınız. Siz zaten ayakları sağlam yere basmaya özen gösteren insanlarsınız. Bulunduğunuz şartların sizi bir rüzgar gibi oradan oraya savurmasına izin vermeyiniz.
  Çatışmak, fikirlerinizi illa kabul ettirmek için sert konuşmalar yapmayınız, akıllıca hareket etmeye çalışınız.   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bitki çayları valla insanı kendine getiriyo :D
   
 4. *şiker*

  *şiker* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  3.922
  Beğenilen Mesajlar:
  149
  Ödül Puanları:
  0
  Sevgili Başaklar Ay-Koç burcu enerjisi altında başladığınız gün sizin gibi toprak grubu bir burç için oldukça sıkıcıdır. En önemli sebebi, başkalarıyla ortak hareket etmek zorunda kalışınız ve yine başkalarının amaçları ve özgürlüklerine saygı duymak mecburiyetinizdir. Bu durumu duygusal açıdan ele alırsak, eğer partneriniz, sizin kadar sadık, tutarlı ve hayatı ciddiye alan birisi değilse, bu enerji altında gerilmemeniz mümkün değildir. Fakat ona bunu ifade etmeye kalksanız, herşeyi büyüttüğünüzü ve hayatı çok fazla ağırdan aldığınızı belirtecektir.
  Oysaki sizin düşündüğünüz doğrudur, fakat gelin görün ki o farklı hissetmektedir. O zaman gelin, bugün her şeyi kendi içinde oluruna bırakmayı deneyin. Bırakın hayat kendi doğal akışında geçsin. Siz farklı bir pencereden bakmaya çalışın. Belki zor olacak ama en azından kendinize yüklenmemiş olacaksınız. Belki de bunu yapmanız halinde negatif bu enerjinin sizi daha fazla rahatsız etmesine izin vermeden günü bitirebilirsiniz.


  saol canım
   
 5. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  kahvede beni :D
   
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak burcu 24 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar Ay-Koç burcu enerjisi altında başladığınız gün sizin gibi toprak grubu bir burç için oldukça sıkıcıdır. En önemli sebebi, başkalarıyla ortak hareket etmek zorunda kalışınız ve yine başkalarının amaçları ve özgürlüklerine saygı duymak mecburiyetinizdir. Bu durumu duygusal açıdan ele alırsak, eğer partneriniz, sizin kadar sadık, tutarlı ve hayatı ciddiye alan birisi değilse, bu enerji altında gerilmemeniz mümkün değildir. Fakat ona bunu ifade etmeye kalksanız, herşeyi büyüttüğünüzü ve hayatı çok fazla ağırdan aldığınızı belirtecektir.

  Oysaki sizin düşündüğünüz doğrudur, fakat gelin görün ki o farklı hissetmektedir. O zaman gelin, bugün her şeyi kendi içinde oluruna bırakmayı deneyin. Bırakın hayat kendi doğal akışında geçsin. Siz farklı bir pencereden bakmaya çalışın. Belki zor olacak ama en azından kendinize yüklenmemiş olacaksınız. Belki de bunu yapmanız halinde negatif bu enerjinin sizi daha fazla rahatsız etmesine izin vermeden günü bitirebilirsiniz.

  herşeyii oluruna bıraktım bilee pasikammm yinnee her zman kii cookk tşkl ederimm....
   
24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Eylül Günlük Burç Yorumları

  24 Eylül Günlük Burç Yorumları

  24 eylül burç yorumları Koç Sevgili Koç, Merkür bugünden başlayarak 15 Ekim'e kadar gerileyecek ve hayatınıza genel olarak daha sakin bir tempo getirecek. Evet, gecikme ve ertelemelerle karşılaşacaksınız, elektrikli aletleriniz sapıtacak ama aynı zamanda nefes alıp her şeyi yeniden organize etme şansını da bulabileceksiniz. Zaten geçen haftalarda yaşadığınız o yoğun tempoya daha fazla ayak...
 2. 27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ilk günü 27 Eylül 2010 Burç Yorumlarınız :pasi::pasi: Koç burcu 27 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, yeni hafta önemli bir görünümün etkisi altında başlıyor. Ciddi ilişki evinizde ilerlemekte olan Satürn gezegeninin, Kuzey Ay Düğümü ile zorlayıcı bir görünümü söz konusu. Bu durum, ilişkinizle alakalı konularda son derece dikkatli hareket edilmesi gereken bir gün olarak öne...
 3. 28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :clapping::clapping: Sevgili Koç, İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Doğallığınız sizi başarıya götürecektir. Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi, biraz da, sizin çalışmaların karşılığında olacaktır. Ay, öğleden sonra çevre koşullarınızı yeniliyor. Değişimler için...
 4. 29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmanız için 29 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumlarınız kızlar KOÇ (21 mart - 20 nisan) ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız. BOĞA (21 nisan - 21 mayıs) SİZİ huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Hayatınızı...
 5. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...

Sayfayı Paylaş