Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 eylül burç yorumları Koç
  Sevgili Koç, Merkür bugünden başlayarak 15 Ekim'e kadar gerileyecek ve hayatınıza genel olarak daha sakin bir tempo getirecek. Evet, gecikme ve ertelemelerle karşılaşacaksınız, elektrikli aletleriniz sapıtacak ama aynı zamanda nefes alıp her şeyi yeniden organize etme şansını da bulabileceksiniz. Zaten geçen haftalarda yaşadığınız o yoğun tempoya daha fazla ayak uyduramazdınız. Bilgisayar verilerinizi korumanız gerekiyor o nedenle hemen yedeklemeye başlayın. Merkür partnerlik evinizde gerileyeceğinden iş ortaklıklarınızda geçici bir yavaşlık söz konusu olabilir.
  Boğa
  Sevgili Boğa, iletişim gezegeni Merkür bugün gerilemeye başlıyor. Merkür gerilemesi sırasında verilen kararlar genelde düşündüğünüz gibi sonuçlanmazlar. İlerde bu kararların üstünden yeniden geçmeniz gerekebilir. Merkür'ün 15 Ekim'de düzelmesi hemen aynı gün her şeyin yoluna gireceği anlamına gelmiyor. Bu tarihten itibaren araya birkaç günlük tampon süre koymanızda fayda var. Onun için normal hareketlerinize başlamak için ekim sonunu bekleyin. Merkür gerilemesiyle ilgili en zor günler Merkür gerilemesinin başları ve sonları olur, yani bugün ve 15 Ekim. Anlaşma yapmak veya kararlar almak için bu tarihlerin önüne ve arkasına en az birkaç günlük pay bırakın.
  İkizler
  Sevgili İkizler, Merkür bugün gerilemeye başladığından, yaratıcı fikirlerinizin bazı bölümlerini ekibinizden gelen yorumlar doğrultusunda yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Ama bunu bir kez yaptıktan sonra büyük başarı getirecek bir fikri rayına oturtmuş olacaksınız. Merkür bu ay aşk evinizde gerileyecek olduğundan eski bir sevgilinizle bağlantı kurmak isteyebilirsiniz – bunun için iyi bir zaman. Bağlı olduğunuz biri varsa eğer yeni bir yaklaşım denerseniz, ilişkinizde daha önceden çözemediğiniz bir durumu bu defa çözebilir ve bu konuyu kökünden halledebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızı yedeklemeli ve ekim sonuna kadar yeni bir program yüklemekten kaçınmalısınız. Eğer mümkünse ekim sonuna kadar herhangi bir anlaşma imzalamayın.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Merkür bugün gerilemeye başlıyor ve ayın çoğunluğunda yıldız haritanızın yuva sektöründe yani dördüncü evinde gerileyecek. Merkür gerilediği zaman sorun yaratsa bile bu durum moralinizi bozmasın zira bazen Merkür gerilemesi iyi haberler getirir. Örneğin evinizi satmak ya da yeni bir ev satın almak için önceden uğraştınızsa, kaybettiğinizi sandığınız alıcı veya satıcı bu dönem başka bir teklif ile tekrardan karşınıza çıkabilir. Merkür gerilemesi evde boya ve tamirat yapmak ve diğer değişiklikler için mükemmel bir zamandır. Merkür gerilerken taşınmanın ve ev için fazla pahalı olmayan şeyler satın almanın bir sakıncası yoktur ancak örneğin pahalı bir halı, koltuk takımı satın almak veya kira sözleşmesi imzalamak açısından uygun değildir.
  Aslan
  Sevgili Aslan, bugün Merkür gerilemeye başlıyor. Merkür gerilemesinin başladığı ve sona erdiği günlerde harekete geçmek en kötüsüdür, o nedenle bugün ve daha sonra 15 Ekim'den uzak durun. Yeni ilişkilere, ortaklıklara başlamak ya da önemli kararları açıklamak için acele etmeyin. Merkür iletişim, algılama, veri, araştırma, redaksiyon, düşünme, muhakeme, anlaşmalar, ulaşım ve nakliyeyi yönetir. Bu gibi konular günlük hayatın düzgün akmasını sağlar. Gerileme döneminde hayatın tüm bu alanlarında aksamalar olabileceğinden tetikte olmakta yarar var. Merkür gerilerken gücü azalır. Ay boyunca her şey için iyice düşünmeniz ve beklemeniz gerekecek ama ay sonundaki yeniayla beraber bir kararınızı açıklamaya hazır olacaksınız.
  Başak
  Sevgili Başak, Merkür bugünden başlayarak 15 Ekim'e kadar gerileyecek. Merkür'ün enerjisinin zayıflaması size sunulan bazı mali bilgilerin çarpıtılabileceğine işaret ediyor. Hatalar, eksikler olabilir ya da tam doğru olmayabilir. Bu durum özellikle boşanmak üzere iseniz geçerli. Bunu size söylemekten üzgünüz ama sizi uyarmamız gerekiyor. Aradaki boşlukları doldurmak için içgüdülerinize güvenmeniz gerekiyor, üstelik içgüdülerinizi doğrulayacak somut veriler olmasa bile. Acele etmeyin ve ağırdan alın. Acele etmeyi reddettiğinizde bazı karanlık noktaları çözebilecek ve bir noktada daha net bir resim elde edebileceksiniz.
  Terazi
  Sevgili Terazi, bugün gerilemeye başlayan Merkür mantık, muhakeme, algılama, anlaşmalar, kontratlar, araştırma, haberleşme, ulaşım ve nakliyenin gezegenidir. Bu gezegen faz dışına çıktığı zaman, tüm bu alanlarda karmaşa çıkar. Bu evrelerde pahalı bir şey satın alınması önerilmez. Özellikle araba gibi hareketli mekanik parçalara sahip olan veya elektronik aletlerde sonradan sorun çıkabilir. Uzun vadeli anlaşma ya da plan yapmak veya söz vermek için de iyi bir zaman değil. Merkür bu defa sizin burcunuzda gerilediğinden bu eğilim sizin için daha da güçleniyor. Bu dönemde başlayacağınız girişimlerle ilgili olarak daha sonra pişmanlık duyabilir, farklı davranmış olmayı ya da hiç yapmamış olmayı dileyebilirsiniz.


  Akrep
  Sevgili Akrep, Merkür 15 Ekim'e kadar gerileyecek, böylece bu ay yeni iş görüşmeleri açısından olumsuz olabilir. Eğer yeni bir iş teklifi alırsanız cevabınızı ekim sonuna kadar vermemeye çalışın. Ortalık yanlış anlamalar ve eksik bilgilerle dolu olacak. Bu karmaşık ortamda yavaş ve dikkatli ilerlemelisiniz. Size her söylenenin üstünden iki kez geçin. Merkür gerilerken gecikmeler, elektronik cihazlarda sorunlar, işleyen parçalarda bozulmalar olması çok olağandır. Bunları belki de eylül ayının yarısından itibaren hissetmeye başlamıştınız. Merkür gerilemesinin en olumsuz etkileri bir en başta ve bir de en sonda görülür. Dolayısıyla bugün ve 15 Ekim tarihlerinden ve bu iki tarihin arasındaki günlerden mümkün olduğu kadar uzak durmalısınız. Harekete geçmek için ekim sonunu beklemek en iyisi!
  Yay
  Sevgili Yay, Merkür bugünden başlayarak 15 Ekim'e kadar gerileyecek. Onun için toplantılar iptal edildiği, insanlar unutkan olduğu, teknolojik sorunlar yaşandığı ve elektronik aletleriniz tamire gittiği zamanlarda sabırlı olun! Bu ay herhangi bir anlaşmaya imza atmak ya da sözle bile bir anlaşma yapmak için uygun değil zira daha sonra bu kararlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Merkür bu defa arkadaşlık evinizde geriliyor onun için senelerden beri görmediğiniz çok eski arkadaşlarınızla yeniden karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşmalar ya da görüşmeler müthiş zevkli olacak. Aynı şekilde eski işveren, müşteri ve iş arkadaşlarınızla yeniden görüşmek için de iyi bir zaman. Her türlü ilişkinizde daha önce hiçbir zaman çözüm bulunamamış eski problemlere geri dönebilir ve yeni çözümler bulabilirsiniz.
  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Merkür bugün kariyer evinizde gerilemeye başlayacak ama siz zaten eylül ortasından beri gerilemenin neden olduğu aksama, zorluk ve gecikmelerini yaşamaya başlamış olmalısınız. Merkür gerilemeye başlamadan hemen önceki ve ayrıca düzeldiği gün yakınlarında en kötü halindedir. Önemli bir karar vermak ya da imza atmak için 15 Ekim sonrasını hatta daha da iyisi ekim sonunu beklemenizi öneririz. Eğer şimdi bir anlaşma yaparsanız daha sonra koşulların dramatik biçimde değiştiğini göreceksiniz. Bunun ne kadar doğru olduğunu bilseniz kendiniz için çok daha iyi bir anlaşma yapardınız. Merkür iletişim ve kontratların yanı sıra alım ve satım işlerini de yönetir, o nedenle bu dönem özellikle hareketli ve elektronik parçalara sahip pahalı bir şey satın almayın.
  Kova
  Sevgili Kova, Merkür bugünden başlayarak 15 Ekim'e kadar gerileyerek ortalığı yanlış anlamalar, iletişim bozuklukları ve yanlış kararlarla dolduracak. Merkür algılamayı, düşünmeyi, iletişimi, anlaşmaları ve önemli dokümanları yönetir. Merkür ayrıca ulaşımı, nakliyeyi, satın almayı ve satmayı da yönetir. Bu gerileme sırasında işler biraz karışacak ve kararlarına ihtiyaç duyduğunuz kimseleri yerlerinde bulamayacaksınız. Merkür gerilemeye başladığı ilk tarihlerde ve gerilemesinin son tarihlerinde çok çılgınlıklar yapabilir. Onun için özellikle bu tarihlerden uzak durmak gerekir.
  Balık
  Sevgili Balık, bugün faz dışına çıkan Merkür 15 Ekim'e kadar düzelmeyecek. Merkür bu defa başka insanların parasını yöneten sekizinci evinizde geriliyor. Bu da, borçlarınızı geri almanın bu dönem zor olacağına işaret ediyor. Eğer verdiğiniz servisin ücretini, nafaka ya da bir arkadaşınıza verdiğiniz borcu almayı bekliyorsanız gelecek ayı beklemeniz gerekecek. Karşı tarafa hatırlatmalar yapmanız gerekebilir ama bunun pek işe yarayacağını sanmıyoruz! Eğer kredi ya da mortgage için başvuru yapıyorsanız, başvuru formunuzda bir hata yapmadığınızdan emin olmaya bakın, en ufak bir hata bile işlemi durduracaktır. Aslında bu dönemde bir cevap almak bile çok uzun süreceğinden büyük olasılıkla sizden kaynaklanan bir şey olmayacak.

   
24 Eylül Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ve ayın son cuma günü 24 Eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar hoppahoppa Koç burcu 24 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar haftanın son iş gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Günün etkili enerjileri altında bazı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Hayati konularda yani uzun vadeli düşünülen alanlarda hemen büyümek ve kudretli olmak adına gereksiz...
 2. 24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Çarşamba burç yorumlarınız melekler :tik: Koç burcu 24 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamaktasınız. Ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Hayat görüşünüz veya olaylara bakış açınızın insanlarla olduğu kadar ebeveynlerinizle veya...
 3. 24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda...
 4. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...
 5. 24 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  24 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  24 eylül günlük burç yorumu, 24 eylül salı günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili melekler, gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğiyle 24 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 24 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için erkeklerle olan ilişkilerinizde...

Sayfayı Paylaş