1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç
  24. Haziran.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence konusunda oldukça aktif olabilirsiniz.

  Boğa
  24. Haziran.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs
  Maddi konular ön plana çıkabilir, kendinizin olmayan kaynakları kullanmak isteyebilir, bu konuda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin. Şu ara enerjiniz daha yüksek ve kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkilerin üzerinde fazla yoğunlaşmayın. Dostlarınızla birlikte olmak sizi rahatlatıp dikkatinizi dağıtacak.

  İkizler
  24. Haziran.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Bugün karşılaşacağınız olaylardan kolay etkilenebilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz hızlı olduğu halde dikkatinizi belirli bir noktaya odaklamanız zor. Olaylar karşısında anlayışsız bir tutum içine girebilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için kuruntulardan uzak durmalısınız. Bugün alacağınız sürpriz haberler kararlarınızı değişmesine neden olabilir.

  Yengeç
  24. Haziran.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  İçinizden yükselen enerji ile macera tutkunuz artabilir, kendinizi ilginç aktivitelerin içerisindeyken bulabilirsiniz. Felsefi yönünüz öne çıkabilir, hayata dair sorgulamalara girişebilirsiniz. Günlük rutin işler konusunda aksaklıklar yaşayabilir, çok yorulabilirsiniz. Bu yorgunluğun sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisiniz.


  Aslan
  24. Haziran.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece olayları kontrol altına alabilirsiniz. Sakin ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Çünkü, hem zihinsel, hem de duygusal açıdan yüksek olduğunuz bir dönemdesiniz. Sevdiğinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebilir, yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz.


  Başak
  24. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Dostlarınızla aranızdaki ilişkiler güçlü ve yoğun olmakla birlikte aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. Bugün alacağınız haberlerden heyecanlanacaksınız. Tabii bu arada huzursuzluk duymanız da mümkün. Duygularınızı ifade ederken biraz daha olumlu ve anlayışlı davranmalısınız.


  Terazi
  24. Haziran.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Duygusal ve olumlu davranışlarınızla çevrenizde bulunanları etkileyebilirsiniz. İçinizden yükselen sevgiyi etrafınıza yansıtacaksınız. Bugün sizi mutlu edecek haberler alabilir, projelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler istediğiniz gibi gelişmeye başlıyor.


  Akrep
  24. Haziran.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  Bugün yüksek bir motivasyona sahip olabilir, bu güçle kendinizi sosyal aktivitelere ve eğlenceli işlere, özgürlüğünüzü size hissettirecek şeylere yönlendirebilirsiniz. Maddi konular ön plana çıkabilir, kazançlarınızı ve kayıplarınızı düşünebilir, günü kar zarar hesapları yaparak kapatabilirsiniz.


  Yay
  24. Haziran.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Son derece hareketli ve yoğun bir dönemde bulunuyorsunuz. Birbirinden farklı istekler ve fikirler içinde bulunabilir, bunları gerçekleştirmenin yollarını araştırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı arttıran fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzaklarda bulunan bir yakınınızdan alacağınız haberler duygularınızı olumlu yönde etkileyecek ve rahatlayacaksınız.

  Oğlak
  24. Haziran.2010
  22 Aralık – 19 Ocak
  Karamsar ve olumsuz duygular bir anda sizi sarabilir, kayıplarınız ve eksiklikleriniz üzerine düşünmeye itebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedip, içinize çekilmek de isteyebilirsiniz. Olaylardan etkilenseniz bile düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız. Konuları derinliğine araştırabilir, karar vermeden önce etraflıca düşünebilirsiniz..


  Kova
  24. Haziran.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Yüksek bir moral ve yüksek bir enerji ile güne başlayabilir, güne bu şekilde devam ederek çevrenizi de olumlu manada etkileyebilirsiniz. Gün içerisinde arkadaşlar ile iletişimde olabilir, gün sonu için planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir araya gelip geleceğe dair ümitleriniz üzerine derin sohbetlere dalabilirsiniz.


  Balık
  24. Haziran.2010
  19 Şubat – 20 Mart
  Enerjik ve motivasyona sahip bir gün sizin için başlıyor olabilir. Enerjiniz ve olumlu ruh haliniz sayesinde çevreyi algılayışınızda da değişiklik olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak iş yerinizde sizi sıkabilecek bir yoğunluk yaşayabilir, bazı iş arkadaşları ile çekememezlik sebebi ile küçük tartışmalara girebilirsiniz.   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürlerr
   
24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oyun oynamayı çok sevdiğiniz için tam size göre bir gün geçirme şansını yakalayabileceksiniz. Etrafınızdaki insanları şakalarınızla bezdirmemek ya da incitmemek konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal yanınız da kuvvetli ama şakacılığınız o kadar baskın ki, sevgilinize neredeyse çocukluk arkadaşınızmış gibi davranmanız, problem yaşamanıza neden olabilir. Boğa 20...
 2. 24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 haziran hangi burç 24 haziran hangi burçtur burç havailiğiniz ne demek KOÇ Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha...
 3. 24 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Kızlar 24 ocak pazar günü burç yokumunuzu okumak isterseniz buyrun günlük burç yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Yapıcı adımlar içindesiniz Bugünlerde olumlu beklentilere girmeniz için güzel nedenler var. Hafta sonunda elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirebileceksiniz. Parasal konularda başarılı olabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklenti ve ümitlerinizi...
 4. 24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumada güne başlamak istemiyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, bugün büyük hayaller kurabilir ve hayattaki en büyük hedeflerinizle ilgili derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Düşünce evinizdeki Ay ile Neptün’ün olumlu etkisi düşüncelerinizi açıyor ve hayal gücünüzü genişletiyor. Arkadaşlarınızla ilişkinizde anlayış ve fedakarlık ön planda olacak. Boğa...
 5. 24 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 mart hangi burç 24 mart burç Günlük burcunuzu okuyrak güne başlamak isterseniz buyrun meleklek 24 Mart 2010 GÜnlük Burç Yorumlarınz :tik: Koç Sevgili Koç, bugün dikkatiniz eve ait konulara odaklanıyor ama aynı zamanda kariyeriniz ve yakın ilişkilerinizle de yakından ilgilenmeniz gerekecek. Aynı anda hayatınızın birçok alanında çözümler üretmeye çalışacaksınız. Bireyselliğiniz ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş