Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi:
  Koç
  24. Haziran.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence konusunda oldukça aktif olabilirsiniz.

  Boğa
  24. Haziran.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs
  Maddi konular ön plana çıkabilir, kendinizin olmayan kaynakları kullanmak isteyebilir, bu konuda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin. Şu ara enerjiniz daha yüksek ve kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkilerin üzerinde fazla yoğunlaşmayın. Dostlarınızla birlikte olmak sizi rahatlatıp dikkatinizi dağıtacak.

  İkizler
  24. Haziran.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Bugün karşılaşacağınız olaylardan kolay etkilenebilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz hızlı olduğu halde dikkatinizi belirli bir noktaya odaklamanız zor. Olaylar karşısında anlayışsız bir tutum içine girebilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için kuruntulardan uzak durmalısınız. Bugün alacağınız sürpriz haberler kararlarınızı değişmesine neden olabilir.

  Yengeç
  24. Haziran.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  İçinizden yükselen enerji ile macera tutkunuz artabilir, kendinizi ilginç aktivitelerin içerisindeyken bulabilirsiniz. Felsefi yönünüz öne çıkabilir, hayata dair sorgulamalara girişebilirsiniz. Günlük rutin işler konusunda aksaklıklar yaşayabilir, çok yorulabilirsiniz. Bu yorgunluğun sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisiniz.


  Aslan
  24. Haziran.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece olayları kontrol altına alabilirsiniz. Sakin ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Çünkü, hem zihinsel, hem de duygusal açıdan yüksek olduğunuz bir dönemdesiniz. Sevdiğinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebilir, yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz.


  Başak
  24. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Dostlarınızla aranızdaki ilişkiler güçlü ve yoğun olmakla birlikte aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. Bugün alacağınız haberlerden heyecanlanacaksınız. Tabii bu arada huzursuzluk duymanız da mümkün. Duygularınızı ifade ederken biraz daha olumlu ve anlayışlı davranmalısınız.


  Terazi
  24. Haziran.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Duygusal ve olumlu davranışlarınızla çevrenizde bulunanları etkileyebilirsiniz. İçinizden yükselen sevgiyi etrafınıza yansıtacaksınız. Bugün sizi mutlu edecek haberler alabilir, projelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler istediğiniz gibi gelişmeye başlıyor.


  Akrep
  24. Haziran.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  Bugün yüksek bir motivasyona sahip olabilir, bu güçle kendinizi sosyal aktivitelere ve eğlenceli işlere, özgürlüğünüzü size hissettirecek şeylere yönlendirebilirsiniz. Maddi konular ön plana çıkabilir, kazançlarınızı ve kayıplarınızı düşünebilir, günü kar zarar hesapları yaparak kapatabilirsiniz.


  Yay
  24. Haziran.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Son derece hareketli ve yoğun bir dönemde bulunuyorsunuz. Birbirinden farklı istekler ve fikirler içinde bulunabilir, bunları gerçekleştirmenin yollarını araştırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı arttıran fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzaklarda bulunan bir yakınınızdan alacağınız haberler duygularınızı olumlu yönde etkileyecek ve rahatlayacaksınız.

  Oğlak
  24. Haziran.2010
  22 Aralık – 19 Ocak
  Karamsar ve olumsuz duygular bir anda sizi sarabilir, kayıplarınız ve eksiklikleriniz üzerine düşünmeye itebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedip, içinize çekilmek de isteyebilirsiniz. Olaylardan etkilenseniz bile düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız. Konuları derinliğine araştırabilir, karar vermeden önce etraflıca düşünebilirsiniz..


  Kova
  24. Haziran.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Yüksek bir moral ve yüksek bir enerji ile güne başlayabilir, güne bu şekilde devam ederek çevrenizi de olumlu manada etkileyebilirsiniz. Gün içerisinde arkadaşlar ile iletişimde olabilir, gün sonu için planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir araya gelip geleceğe dair ümitleriniz üzerine derin sohbetlere dalabilirsiniz.


  Balık
  24. Haziran.2010
  19 Şubat – 20 Mart
  Enerjik ve motivasyona sahip bir gün sizin için başlıyor olabilir. Enerjiniz ve olumlu ruh haliniz sayesinde çevreyi algılayışınızda da değişiklik olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak iş yerinizde sizi sıkabilecek bir yoğunluk yaşayabilir, bazı iş arkadaşları ile çekememezlik sebebi ile küçük tartışmalara girebilirsiniz.


   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürlerr
   
24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oyun oynamayı çok sevdiğiniz için tam size göre bir gün geçirme şansını yakalayabileceksiniz. Etrafınızdaki insanları şakalarınızla bezdirmemek ya da incitmemek konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal yanınız da kuvvetli ama şakacılığınız o kadar baskın ki, sevgilinize neredeyse çocukluk arkadaşınızmış gibi davranmanız, problem yaşamanıza neden olabilir. Boğa 20...
 2. 24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 haziran hangi burç 24 haziran hangi burçtur burç havailiğiniz ne demek KOÇ Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha...
 3. 24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :raila::raila: Koç burcu 24 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 20:04 itibariyle, Balık(Ay)-Başak(Güneş) burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay etkisi altında, çalışma hayatınızın gündelik temposu içinde yapılan işleri, düzenlemeleri, kısaca mecburiyetlerinizi,...
 4. 24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Çarşamba burç yorumlarınız melekler :tik: Koç burcu 24 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamaktasınız. Ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Hayat görüşünüz veya olaylara bakış açınızın insanlarla olduğu kadar ebeveynlerinizle veya...
 5. 24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 24 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 haziran 2011 Cuma gününe özel günlük burç yorumları sizlerle melekler Koç Burcu Kesin kararlar vereceğiniz bir gün olmasın cuma günü. Duygularınızı kontrol etmeye daha çok çalışmanız gerekiyor. Aslında aklınızla olaylara müdahale edebilirsiniz. Böylece olayları kontrolünüz altında...

Sayfayı Paylaş