Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar, 24 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.
  24 haziran 2011 Cuma gününe özel günlük burç yorumları sizlerle melekler  Koç Burcu

  Kesin kararlar vereceğiniz bir gün olmasın cuma günü. Duygularınızı kontrol etmeye daha çok çalışmanız gerekiyor. Aslında aklınızla olaylara müdahale edebilirsiniz. Böylece olayları kontrolünüz altında tutabilirsiniz.

  Boğa Burcu

  Başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bu arada geriliminizi kontrol etmeniz gerekiyor. Daha sakin bir tutum içinde olmanız sizin açınızdan çok önemli. Böylece kararlarınızı daha verimli uygulamayı başarabilir, ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Yediklerinize dikkat etmenizde yarar var.

  İkizler Burcu

  Bazı haberler yüzünden heyecanlanabilir, kararsızlık duyabilirsiniz. Fakat, olumlu istekler içinde bulunmaya başlayacak ve çok daha anlayışlı davranacaksınız. Alışılmışın dışında beklentileriniz olabilir.

  Yengeç Burcu

  Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. Dostlarınız ve yakınlarınızla daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Katı bir tutum içine girebilirsiniz. Hayatı ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz.

  Aslan Burcu

  İsteklerinizi sakin bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem çevrenizle olan ilişkileriniz, hem de gelişen olaylar size itici güç verecek. Yepyeni ve ilginç fikirlerinizi açıklayabilir, onların desteğini alabilirsiniz.

  Başak Burcu

  Bazı olaylardan etkilenebilirsiniz. Fakat, duygularınızı bugün kontrol edebilecek ve olayların üzerinde durmayacaksınız. Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızda anlaşmazlık çıkabilir. Biraz daha anlayışlı olmaya çalışın.

  Terazi Burcu

  Son derece yoğun ve güçlü bir enerjinin içinizde giderek büyüdüğünü hissedeceksiniz. Harekete geçebilir, isteklerinizi gerçekleştirmek size daha kolay gelebilir. Sevdiğinizle daha sıcak ilişki kurabilirsiniz.

  Akrep Burcu

  Çalışmalarınızla ilgili meydana gelen yenilikler sizi rahatsız etmeyecek. Karamsar duygularınız azalmakla birlikte geriliminiz devam ediyor. Bugün duygularınız yükseliyor. Olaylar karşısında kolay etkilenebilirsiniz.

  Yay Burcu

  Biraz karamsar bir tutum içine girseniz bile iyimserliğinizi fazla kaybetmeyeceksiniz. Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. Parasal konulara yönelik istekleriniz artmaya başlıyor.

  Oğlak Burcu

  Kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönem. Parasal konulara yönelik arzularınız artıyor. Fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları dikkatli değerlendirmek için gayret gösterin. Seçici davranırken katı davranışlarda bulunmayın.

  Kova Burcu

  Bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Ancak, bu durum geçici. Daha sonra olayın üzerinde durmayacak ve anlayışlı davranacaksınız. Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

  Balık Burcu ;

  Yeni ve değişik kararların sizi beklediği bir gün olacak. Maddi konularda tuhaf olaylar yaşayabilirsiniz. Fakat, harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Karamsar ve sabırsız bir tutum sergilemeyin.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
 3. SaBıR MeLeĞi

  SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  10 Ekim 2008
  Mesajlar:
  892
  Beğenilen Mesajlar:
  48
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  KÜTAHYA
  teşekkürler pasika cığım:D emeğine sağlık canım :D
   
24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oyun oynamayı çok sevdiğiniz için tam size göre bir gün geçirme şansını yakalayabileceksiniz. Etrafınızdaki insanları şakalarınızla bezdirmemek ya da incitmemek konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal yanınız da kuvvetli ama şakacılığınız o kadar baskın ki, sevgilinize neredeyse çocukluk arkadaşınızmış gibi davranmanız, problem yaşamanıza neden olabilir. Boğa 20...
 2. 24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 haziran hangi burç 24 haziran hangi burçtur burç havailiğiniz ne demek KOÇ Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha...
 3. 24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç 24. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence...
 4. 24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda...
 5. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...

Sayfayı Paylaş