Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 Kasım 2010 Çarşamba burç yorumlarınız melekler :tik:
  Koç burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamaktasınız. Ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Hayat görüşünüz veya olaylara bakış açınızın insanlarla olduğu kadar ebeveynlerinizle veya yuvanızı paylaştığınız insanla farklılıklar oluşturması normaldir ve bugün bu daha fazla hissedilebilir. Siz ateşli, heyecanlı sözlerinizle birlikte olduğunuz insanları aktif hale getirmeye çalışabilirsiniz ve bu haliniz kimi anlarda oldukça etkili olmanızı sağlayabilir. Bunun biraz da nedeni, durumunuzu dışarıdaki insanlara yansıtmamak içindir. Kimi insanlar ise sizin bu neşeli tavırlarınızdan yararlanabilecekleri düşünebilirler. Ancak bunda yanılabilirler. Çünkü siz her şeyin gayet iyi farkındasınızdır. Onların bu hallerine gülümseyebilir, beni ne sanıyorlar acaba? diye düşünebilirsiniz. Böyle bir tavır içinde olmanız gayet doğaldır. Çünkü bir Koç mensubu olarak, yeri geldiğinde ailenizi, evinizi ve güvenliğinizi gayet iyi koruyabilir, savunabilir hatta sonuna kadar savaşabilirsiniz.
  Günlük bu etki altında, yuvanız sınırları içindeki her şey veya sizi ilgilendiren her konu gayet önemli olduğundan, birilerinin dışarıdan olaylara dahil olmasından hoşlanmaz, kendi bildiğiniz yöntem ve düşüncelerle hareket etmekten hoşlanabilirsiniz. Eğer siz ailenizle yaşayan bir kişi iseniz bugün annenizin size karşı koruyucu ve kollayıcı baskını üzerinizde hissedebilirsiniz. Yalnız bu baskı kimi zaman sizi rahatsız edecek düzeye gelebilir. Tabii bu durum annenizin kişilik yapısıyla alakalı olarak değişkenlik gösterebilir. Evliyseniz, eşinizin ev ve mesleki konuları daha fazla ön plana getirdiğini farkedebilirsiniz, yalnız yaşıyorsanız evinizi ilgilendiren ödemeler, eksikler veya güvenlikle alakalı konulara öncelik verebilirsiniz.


  Boğa burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar bugün, Ay yengeç burcu seyri altında yeni bir güne adım atmaktayız. Bu etki altında her zamanki gibi sabırlı, duyarlı, gayretli bir şekilde günlük aktivitenizi yerine getirmeniz mümkündür. Kafanızın içindeki planlar doğrultusunda işlerinizi düzene koymanız ve elinizden geldiğince günü olumlu bir şekilde geçirmenizi sağlayan düzeni oturtabilirsiniz. Yakınlarınızla olan her türlü irtibatınız, kardeşlerinizden başlamak üzere komşularınıza veya iş yerinizdeki çalışma arkadaşlarınıza kadar olumlu bir şekilde gelişebilir. Çevrenizdeki insanların düşünceleri, olaylara bakış açıları ve davranışları konusunda daha olgun ve hoşgörülü bir şekilde düşünebilirsiniz. Bugün evinizin ihtiyaçları, zorunlu konular ve güvenlik meseleleriyle alakalı kısa süren yolculuk veya şehir içinde ordan oraya koşuşturabilirsiniz. Eğitim hayatıyla ilgili konularda, ister bir ebeveyn olun isterseniz ailenizle yaşayan bir kişi olun, her şeyi tekrar bir gözden geçirebilir, son durum hakkında bir saptamada bulunabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken inatla sabırla her problemin altından kalkılabileceğini bilmenizdir. Kaldı ki siz zaten sorumluluklarınızın gayet iyi farkında olan bir kişisiniz.
  Gün içindeki etkiler altında evinizi güzelleştirme isteğiniz ön planda olabilir. Özellikle dekorasyonla ilgili konulara öncelik verebilirsiniz. Aile üyelerinizle alakalı her konuyu bugün sahiplenir onları korur ve kollayabilirsiniz. Yuvanızın ihtiyaçlarını temin için bugün her zamankinden daha fazla yoğunluk yaşamanız mümkündür. Amacınız güven olduğu için öncelikle maddi güvence konularında hassas davranabilirsiniz.  İkizler burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili İkizler bugün Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında güne adım atmaktasınız. Bu etki altında sizler, parasal konuları daha fazla önemseyebilir, mutluluğunuz ve yarınlarınız adına maddi refahın ne kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getirebilirsiniz. Bugün girişimlerinizde çalışkanlık ve sabır ön plandadır. Azla yetinmeyi, birkaç kuruş bir kenara koymayı başarmak gerektiğini anlamanızı sağlayacak deneyimler yaşayabilirsiniz. Özel işler yaparak, artı gelir yolları araştırarak ve bulunduğunuz konumdan çok daha iyi bir yere gelebilmek adına özverili çalışmanız gerektiğini, dağılmamak için iyi bir planlamaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Paranızın hesabını iyi yapabilmek adına bütçenizi kontrolden geçirebilirsiniz. Özellikle ödenmesi gerekenler, zorunlu masraflar gün içinde karşınıza çıkabilir. Bunların bir kısmını aileniz sayesinde bir kısmını ise kendiniz karşılayabilirsiniz. Normal zamanlarda konuşmaktan kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumları ifade etmekten hoşlandığınız halde, bugün planlarınızı ve düşüncelerinizi insanlardan gizleme gereği duyabilirsiniz.
  Günlük etkiler altında bazı zorunlulukların canınızı sıkması mümkündür. Sizin gibi aktif ve kendi özgürlüğüne düşkün bir kişinin, aile ve başka nedenlerle denetlenmesi, güven olgusunun sorgulanması hoşunuza gitmeyebilir. Hele gelirinizle alakalı konularda konuşulması, birilerinin her şeyi buna bağlaması sizi kimi anlarda kızdırabilir. Sizin aklınızdan bile geçmeyen durumların, birileri tarafından size duyurulmaya çalışılmasını güvensizlikle eş değer gördüğünüzden tepki gösterebilirsiniz. Çünkü sizin en çok hoşunuza giden şey size ihtiyaç duyulması ve sağlam biri olduğunuzun düşünülmesidir. Böyle bir durum hissettiğinizde doğru giden yönünüzü tersine çevirmeniz mümkündür. Bu onlara karşı gösterdiğiniz bir tepki olarak dikkat çekebilir.
  Yengeç burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler güne burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Sizin için bu yansımanın anlamı öncelikle güvendir. Tüm gün boyunca davranışlarınızda, dış görünümünüzde bunun yansımasını görmek mümkündür. Belki ilk anda etkiniz sezilmeyebilir, şöyle bir bakılıp geçilebilirsiniz fakat sürekli bulunduğunuz ortamda bir zaman sonra nezaketiniz, sakinliğiniz hissedilmeye başlanır. Siz de önce susmayı tercih edebilir, aradığınız güveni bulduğunuz anda kolaylıkla ortama uyum sağlayabilirsiniz. Tavırlarınızdaki huzur etrafınızdaki insanların, bugün sayenizde olumlu etkilenmeleri için gayet uygundur. Sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Gün içinde olabilecek tartışma veya tatsızlıklarda etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.
  Günlük bu etkiler altında, bir Ay insanı olduğunuz açıkça ortadadır. Duyarlılık ve hassasiyet gözlerinizin içinden dünyaya yansıyabilecek kadar ön plandadır. bakışlarınızla sevdiklerinizi süzer, gülümseyerek onları izleyebilirsiniz. Bilinçaltınızla egonuz bugün birbiriyle çelişkiye düşmeden sizi besleyip büyütecek kadar güçlüdür. Bu sizi değişkenliklerden koruduğu gibi, arzularınızı başkalarına ifade edebilmeniz de destekleyecektir. Sıcacık bir yuva özlemi, sevdiklerinizle beraber olacağınız bir hayat, çocuklarınız ve güvenliğinizle örülü geçecek bugün sizin için gayet olumludur.  Aslan burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar bugün, duygularınızı, iç dünyanıza çekilerek, düşünmek ve gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Aslında bu geri çekiliş, başkaları tarafından yanlış algılansa da, bunun altında yatan en önemli sebep, gerçek hislerinizin bilinmesini arzu etmemenizdir. Hatta bu sizin için dinlendirici bile olabilir. Bazı durumları, olayları ve insanları tekrar gözden geçirmiş ve içinde bulunduğunuz hali daha duyarlı bir şekilde belirlemiş olabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, elinizde olmayan ve olması mümkün olmayan konular nedeniyle dağılmamanız ve sizi mutsuz eden, tedirgin eden ve edebilecek durumlardan uzak durmanızdır. Çünkü bu mutsuzluğunuz anlamına gelebilir. Dış dünyaya karşı bugün ne kadar güler yüzlü görünseniz de, bu sizin aslında maskenizdir. O maskenin altında yatanı fark etmek ancak sizi çok seven bir kişinin başarabileceği bir şeydir. İşte sizin de arzunuz bu kadar çok sevebilecek bir insanı bulmaktır. Sizi olduğunuz gibi, olduğunuz halinizle ve şartlarınızla düşünerek, sizin yerine kendisini koruyarak düşünebilen kişiye yüreğinizi açmaktan yanasınızdır. Aslında erişilmesi zor gibi görünen siz, bugün böyle bir sıcaklık hissettiğinizde, güven duyduğunuzda kendinizi olduğunuz gibi göstermeyi de bilirsiniz.
  Günlük etkiler altında, sevdiğiniz değer verdiğiniz her şey hakkında özverili bir şekilde düşünebilir, inatlaşmalardan kaçınabilir, hesabınızı gayet iyi bilirsiniz. Kimileriniz bu etki altında ev, aile, yuvayla alakalı konularla yakından ilgilenmek gereği duyabilirler. Güvenliğinizle alakalı meseleler de bugün uğraşı alanınız içine girebilir. Aşk konusunda bugün hassasiyet içinde davranmanız mümkündür. Çünkü, düşleriniz ve hayalleriniz sizin için gayet önemlidir. Fakat başta da söylediğim gibi, bu duyguların dışarıdan görülmesine pek müsaade etmeyeceğiniz aşikardır.  Başak burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar bugün, sosyal hayatınızla ilgili konularda daha fazla duyarlı olabilirsiniz. Yengeç burcunda ilerleyen Ay, dostluklar konusunda etkili olduğu gibi, yaşadığınız yer, aileniz ve güvenceniz gibi meseleleri de önemsemenizi sağlayabilir. Siz her ne kadar, iş hayatının içinde yer almaktan ve başarılarınızla göz doldurmaktan hoşlansanız da, sevdikleriniz, aileniz söz konusu olduğunda, neler yapmanız gerektiğini ve sorumluluklarınızı gayet iyi bilen bir kişisinizdir. Belki de sırf onların rahat içinde yaşaması için kendinizden bu kadar ödün vermektesinizdir. Bu titizlik, mükemmellik arayışınızın altında yatan en önemli sebep de bu olabilir. İşte bütün bu yazılan cümleler günün özeti gibidir. Durum böyle olunca gün boyu güvenliğinizi tehdit edebilecek herşeye karşı gardınızı alabilirsiniz. Günlük etkiler altında özellikle çevrenizdeki iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri keşfetmeniz gayet kolaydır. Sezgileriniz akıl gücünüzle birleşeceği için, olaylara direk yaklaşarak çözüm bulabilirsiniz. Gerçek dostlarınızı sahte olanlardan ayırmanızı sağlayacak olan bu kuvvet, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz adına da size yoldaş olabilir.
  Günlük bu etkiler altında, arkadaşlık hissiniz yükseleceğinden, yardımlaşarak daha büyük bir hedefe ulaşabileceğinizi fark edebilirsiniz. Bu ister ailenizle, ister sevdiğiniz kişiyle isterseniz bir arkadaşınızla olsun, bugün bireysel düşünmek yerine grup bilinci içinde hareket etmek daha faydalıdır. Yetenekli olduğunuz alanlarda yapacağınız bu güç birliği size zaman kazandırabilir, günlük planlarınızı daha kolay gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
  Terazi burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler bugün mesleki konularda eskiyle alakalı meseleler ön plana gelerek çözüm bulmanız adına sizi zorlayabilir. Etrafınızda bulunan insanlar, sorumluluklarınızı size hatırlatabilir veya günlük hayatın içindeki her şey sizi belirli bir yönde hareket etmeniz için zorlayabilir. Bu etkiler altında, rahatınıza düşkünlük gibi bir kavram pek kalmayacağından gün boyu uğraşı alanınızın çoğunluğunda aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konulardaki girişimleriniz yer alabilir. Bağımlı olduğunuz ve alıştığınız düzenden sizi ayırabilecek yeni sorumluluklar almaya pek yanaşmasanız da, mecburi olarak halletmeniz gereken ödevler önünüze gelebilir.
  Örneğin bugün, daha önce bitirdiğinizi sandığınız eski bir işi patronunuz tekrar gözden geçirmenizi söyleyebilir. Siz emlak alım satımıyla uğraşıyorsanız bugün bir satış nedeniyle zorluk çekebilirsiniz. Ailenizle birlikte yaşıyorsanız sorumluluklarınız ve ev içindeki görevleriniz size hatırlatabilir. Sevgiliniz bugün daha fazla kendisiyle ilgilenmenizi söyleyebilir. Mesleki olarak girişimde bulunmanız gereken bir konuda geleneksel yöntemlerle çalışmanız ifade edilebilir. Eğer bir çocuğunuz varsa, ev ve iş arasında aklınız karışabilir. Yani kurallara boyun eğmek ve istenilenleri yapmak zorunlu gibidir. Sizin için bugün kendi isteklerinizden ziyade başkalarına olan hizmetiniz önemlidir. Evde oturanlar bugün hem eskileri değerlendirmek hem de para kazanmak amaçlı faaliyetlerle uğraşabilirler. Bugünü kolay atlatmanın yolu, yapılması gerekenleri belirli bir disiplin altında programlamak olmalıdır.
  Akrep burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne adım atmaktasınız. Ailevi değerlerinizi koruma ve kollama iç güdünüzün yüksek olduğu bugün, isteklerinizi ifade ederken sadece kendi rahatınızı düşünmek yerine, başkalarının da fikrini almak zorunda olduğunuzu biliniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu, öncü gücünüzü bilgilenmek, eğitim, ticaret ve uzmanlaşmak adına yönlendirmeniz ve ilerlemenizdir. Başarılı olmanız gereken alanda karşınıza çıkan zorluklarla mücadele ederken, kimi zaman bireysel isteklerinizi arka plana almanız gerekebilir. Fakat biliniz ki, bunların karşılığı size bir gün mutlaka geri döner. Örneğin, eğitim hayatınızı bir üst noktaya çıkartacak sınav veya gurbet ellerdeki çalışma hayatı ve zorlu koşulları, yeni bir işe girmek adına dökülen ter gibi hangi nedenle olursa olsun, emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin işaretidir. Bugün özveride bulunduğunuz konularda yarın başarılı olduğunuz zaman buna değdiğini hissedebilirsiniz.
  Günlük bu etki altında fikirlerinizi ifade ederken öncelikle içinde bulunduğunuz durumu ve şartları gözden geçirmeniz gerekebilir. Ayrıca bugünkü etkiler altında fikirlerinizi ifade ederken veya herhangi bir konuda düşünürken, endişelerden uzak durmaya çalışmanız faydalıdır. Başarısız olacağınız korkusuna yenik düşmemek için öncelikle kendinize güven duymanız gerektiğini biliniz. Bilginin insana verdiği o muhteşem cesaret duygusunu hatırlayanız. Amacınız ister öğrenim hayatınız ister ticari faaliyetleriniz isterse özel hayatınız olsun, içinizdeki inancı güçlü tutarak ilerleyiniz. Kendi kendinizin yaşam koçu olmayı başardığınızda, kendinize yanlış, çirkin, olumsuz, sıradan hiçbir şeyi layık görmez, daha fazla çabalamanız gerektiğine kanaat getirebilirsiniz.  Yay burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar bugün, içinizde korku ve kırılganlıklara yer vermeden sezgilerinizle yol alabilecek güce sahipsiniz. Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında, ortak paylaşımlarınızı tamamlayan en önemli duygu, güvenceniz olacağından, ileriye yönelik her konuda aileniz veya sevdiğiniz kişilerden yardım görebilir ve yalnız olmadığınızı hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece içinizdeki gücü belirli bir alana odaklayarak ilerlemektir. En çok ihtiyacınız olan konuyu çerçeve içine alarak düşünürseniz, hem başkalarıyla uyumlu bir şekilde anlaşabilir hem de çekinmeden isteklerinizi ifade edebilirsiniz. Günlük bu etki altında bağımlılık konusu son derece önemli olduğundan, sahip olduğunuz değerlerinize sıkıca sarılabilir ve onların üstünde hiç kimsenin söz hakkı olamayacağını düşünebilirsiniz. Hissetme ve hissettiklerinize karşı duyarlılık geliştirebilme gücü kazanacağınız bugün, derin bir şekilde düşünebilir, ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyebilir ve geleceğiniz adına hareket edebilirsiniz.
  Bu kimileriniz için bir yatırımdır, kimileriniz için sevdiği kişiyle ortak bir hayat sürmektir, bazılarınız için cinsel yaşamınızla ilgili ilk deneyimdir. Ne olursa olsun bugün yaşanılanlar sizi şaşırtmayacak tam tersine ben bunları daha önceden hissetmiştim diyebilirsiniz. Kararsızlıktan uzak her zamanki sabit bir kuvvetle hedeflerinizin üstüne gitmeniz halinde sizi durduracak bir engel kalmaz. Önemli olan tek husus, istediğiniz ve arzuladığınız şeyin size ne kadar faydası dokunacağı ve sizi ne kadar mutlu edeceğini hesap etmenizdir. Gerisi kendiliğinden gelebilir. Rüyalarınız, mistizm yönünüzün artışı bu doğrultuda çalışmalar yapmanız için sizi destekleyici olabilir.
  Oğlak burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar bugün karşı burcunuz Yengeçte ilerleyen Ay doğal olarak siz Oğlaklar için Dolunay anlamı taşır. Sizin isteklerinizle partnerinizin duyguları arasında temel bir çatışma oluşabilir. Siz her zaman sabırlı, değerleri konusunda dikkatli, kimi zaman kuşku dolu bir kişisinizdir. Bu kuşkunun nedeni güvenliğinize verdiğiniz önemdendir. Doğal olarak kazanmak, daha iyi şartlarda yaşamak, geleceğinizi garanti altına almak için var gücünüzle savaşırken, karşınızdaki insan hayatı akışına göre yaşıyorsa ve cesaretle olayların üstüne gitmiyorsa doğal olarak karşı karşıya gelmeniz mümkündür. Size göre sadece şansa güvenerek günlük hayattaki zorluklara mücadele etmek imkansız gibi bir şeydir veya bir ilişkide üçüncü kişilerin her şeye müdahale etmesi, mutsuzlukla eş değerdir. İşte bütün bu inandıklarınız ve ona gösterdiğiniz tepkileriniz, sözleriniz bugün onun tarafından size geri yansıtılmaya çalışabilir. O değerlerini öylesine savunur ki, ona göre bu gayet doğrudur, yanlış olan sizin fazla çerçeveli düşünmenizdir.
  Kimi Oğlaklarda ise bu enerjinin anlamı birlikte olduğunuz kişi veya beraberliğinizin, ne kadar güven dolu ve geleceğe yönelik kriterler taşıdığının saptanma durumudur. Madem ki aynı hayatı birlikte geçireceksiniz, o zaman karşınızdaki insanın doğru ve tutarlı davranışlar sergilemesi gerekecektir. Ayrıca biz olgusu içinde düşünmek bir ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesi için olmazsa olmaz bir durumdur. Benim size önerim nasıl kendi pencerenizden bakıyorsanız sevdiğiniz kişinin tarafına geçerek kendinize bakmanızdır. İşte o zaman bugünkü enerjiyi olumlu anlamda kullanmış ve ilişkinizin temelini bir kez daha sevgi harcıyla sağlamlaştırabilirsiniz.  Kova burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar güne Ay Yengeç burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bu etki altında iş hayatınızın verimliliği konusunda, sizin isteklerinizden ziyade etrafınızdaki insanların çıkarları daha fazla önem taşıyabilir veya taşıması gerektiği size ima edilebilir. Yani madem burada çalışmaktasın ve madem böyle bir konumdasın o zaman şunu-bunu-öbürünü yapmalısın tarzı yaklaşımlar ön plandadır. Bir Kova eğer bir şeyi yapmak istemiyorsa ancak karşısındaki kişiler inatla onun üzerinde baskı kurmaya kalkışıyorsa bu duruma isyan etmesi doğaldır. Bugünkü etkiler altında, eskiyle alakalı işleri tamamlaması gerektiğinin söylenmesi, belirli bir çerçeve içinde hareket etmesinin beklenilmesi keyifsizlik anlamına gelebilir. Kısıtlanmaya ve sınırlandırılmaya gelemeyeceğiniz için tepki vermeniz mümkündür.
  Size böyle davranan bir kişi en sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insan da olsa bulunduğunuz ortamda isyan ederek uzaklaşmanız mümkündür. Size göre gün içindeki tüm problemlerin altında yatan sebep, iş ortamınızdaki insanların garip tutumları, sanki bilgileri çok fazlaymış gibi hava atmaları, kendilerini dünyanın en bulunmaz kişisi olarak görmeleri nedeniyle oluşmaktadır. Oysaki sizin aklınız, orijinal fikirleriniz bir işletme için son derece önemli ve gerekli şartlardan biridir. Bu yönüyle düşündüklerinde doğal olarak sizi kıskanmaları mümkün olduğundan böylesi tepkiler vermekte ve baskı uygulamaktadırlar. Lütfen siz sabırlı olunuz, onlara uymayınız.
  Balık burcu 24 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar güne Ay Yengeç burcuyla adım atmaktayız. Bu durum doğal olarak sezgilerinizin artışı ve sizi taçlandırması anlamına gelmektedir. Bağımlılıklarınızın bir kez daha altını çizerek belirleyeceğiniz gün içinde, bakıcı, koruyucu ve kollayıcı özellikleriniz daha fazla ön planda olabilir. Yaşadığınız ilişki, uğraştığınız hobiler, inandığınız değerler, kafanızın içindeki fikirler bugün iki misli daha önem taşıyabilir. Bu halinizi, duyarsız insanların hissetmesi tabi ki mümkün olmadığından sizi fazla alıngan, hassas bulabilirler. Fakat bugünkü etkiler altında bunları sorun bile etmenize gerek yok. Çünkü enerjiler bugün sizden yana. Elinizi attığınız her işte başarılı olabilirsiniz. Yeter ki etki altında kalmayın, yeter ki inandığınız yolda ilerleyin ve her zamankinden daha fazla kendinize güvenin.
  Günlük etkiler altında, sevdiğiniz her şeyi ilgi ve desteğinizle mümkündür. Bugün insanlar sizin sayenizde dostluğun, aşkın ve kardeşliğin değerini öğrenebilirler. Çevrenizdeki kıskanç gözlere aldırmadan hatta soluğunu ensenizde hissettiğiniz gizli düşmanlarınıza kafanıza takmadan işlerinizi yapınız, sevdiğiniz kişilerle olunuz ve hayatın ne kadar güzel olduğunu yaşadığınız ilişkiyle bütünleşerek hissetmeye çalışınız. Unutmadan bir not ekleyeyim, bugün kimi Balıklar eski ilişkileriyle alakalı bir gelişme veya eski bir konu hakkında görüşerek anlaşma olanağı bulabilirler.


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kesinlikle çok doğru...
  Paylaşım için tşkler ortim:)

   
24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Kasım GÜnlük Burç Yorumları

  24 Kasım GÜnlük Burç Yorumları

  KOÇ Unutamayacağınız bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. Bu ilişkiyi ilerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyor olabilirsiniz. Hassas birisiniz. Bu özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. BOĞA Yakın bir zamanda...
 2. 24 Kasım Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım Günlük Burç Yorumları

  24 kasım burç yorumları Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 24 Kasım burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, Ay bugün arkadaşlık ve sosyal gruplar evinizde olduğundan işlerle yoğun geçen günlerden sonra arkadaşlara ve...
 3. 24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumada güne başlamak istemiyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, bugün büyük hayaller kurabilir ve hayattaki en büyük hedeflerinizle ilgili derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Düşünce evinizdeki Ay ile Neptün’ün olumlu etkisi düşüncelerinizi açıyor ve hayal gücünüzü genişletiyor. Arkadaşlarınızla ilişkinizde anlayış ve fedakarlık ön planda olacak. Boğa...
 4. 24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç 24. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence...
 5. 24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :raila::raila: Koç burcu 24 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 20:04 itibariyle, Balık(Ay)-Başak(Güneş) burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay etkisi altında, çalışma hayatınızın gündelik temposu içinde yapılan işleri, düzenlemeleri, kısaca mecburiyetlerinizi,...

Sayfayı Paylaş