Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

24 kasım için hediye önerilerinizi bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Malumunuz bu ay öğretmenlerimizin ayı ve 24 kasımda bu özel günü kutlayacağız. Ben de en sevdiğim öğretmenime bir hediye alacağım ve bunun için sizlerden hediye fikirleri bekliyorum

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Öğretmeninize şık bir masa saati, not defteri, kolye, kalem seti ya da gömlek gibi hediyeler alabilirsiniz..

24 kasım için hediye önerilerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

Yengeç Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

yengeç baba babalar günü hediyeleri Az önce konusunu açtığımız Boğa Burcu babalar için hediye önerilerinin ardından şimdi de yengeç baba sahibi olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hediye önerilerimize geçiyoruz :) Sessiz sakin, nazik, mahzun, evcil ve hassas bir insan olan yengeç burcu babası; görüntüde sert ve aşılmaz olduğu zamanlarda bile karakterinden taviz vermez. Kalbi...
  2. İşte Akrep Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

İşte Akrep Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

akrep burcu baba babalar günü hediyeleri Az önce paylaştığımız terazi burcu babalara hediye önerilerinden sonra şimdi de akrep burcu baba için ne hediye alabiliriz, tavsiyelerimize geçiyoruz melekler :) Akrepler yaşamdan ölüme her şeye karşı aşırı bir ihtiras duyarlar. Yenilmek nedir bilmez. Zeka ve duygularını eşit oranda kullanır. Zeki olmaktan öte filozoftur. Masum görünüşlerinin...
  3. 24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

Yaklaşan öğretmenler günü için mesajalr arıyorum. O günden önce öğretmenlerime mesaj atmak istiyorum da :D
  4. 24 Kasım için güzel sözler mesajlar

24 Kasım için güzel sözler mesajlar

24 kasımda facebooktan paylaşmak üzere güzel sözler arıyorum. 24 kasımla ilgili güzel mesajlar varmı ?
  5. 24 Kasım öğretmenler günü için en güzel şiirleri paylaşırmısınız

24 Kasım öğretmenler günü için en güzel şiirleri paylaşırmısınız

Kızlşar selam. 24 kasım için harika şiirler lazım. Şiirler hep güzeldir tamam da en güzellelrini istiyorum, en beğendiklerinizi ..:)

Sayfayı Paylaş