Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 mart hangi burç 24 mart burç Günlük burcunuzu okuyrak güne başlamak isterseniz buyrun meleklek 24 Mart 2010 GÜnlük Burç Yorumlarınz :tik:

  Koç

  Sevgili Koç, bugün dikkatiniz eve ait konulara odaklanıyor ama aynı zamanda kariyeriniz ve yakın ilişkilerinizle de yakından ilgilenmeniz gerekecek. Aynı anda hayatınızın birçok alanında çözümler üretmeye çalışacaksınız. Bireyselliğiniz ve özgürlük duygunuz ile yükümlülükleriniz çatışıyor. Otorite figürleri baskı yapabilir.

  Boğa


  Sevgili Boğa, hareket etmeniz ve başkalarıyla sürekli bağlantı halinde olmanız gereken bir gündesiniz. Yüz yüze veya telefon ve İnternet aracılığıyla görüşmeler yapabilirsiniz. İşleriniz yüzünden geçici bir süre karamsarlığa kapılabilir ve engellerle çevrildiğinizi düşünebilirsiniz. Aşırı derecede gerçekçi olabilirsiniz.

  İkizler

  Sevgili İkizler, Ay bugün para evinize geçiyor ve maddi konuları ön plana çıkarıyor. Başkalarıyla paylaştığınız ortak gelirler güç savaşlarına dönüşebilir ve kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Para durumunuzdaki sıkışıklık, eğlenceyi ve lüks ürünlere yaptığınız harcamaları bir daha düşünmenize neden olacak.


  Yengeç

  Sevgili Yengeç, Ay burcunuza geçti ve duygularınızı yoğunlaştırıyor. Bugün eve ait konuların sizi kısıtladığını, ikili ilişkilerde ise baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu koşullar altında kariyer hedeflerinizi ikinci plana atabilirsiniz veya o alanda da baskı yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz şeyleri zorla yaptırmaya çalışabilirler.

  Aslan

  Sevgili Aslan, bugün geri planda kalmanız ve belirli bir gizlilik içinde hareket etmeniz gereken bir gün. Kalabalık ortamlarda huzursuz olabilirsiniz. Zaten tek başınıza kaldığınızda daha iyi düşünecek ve daha verimli çalışacaksınız. İş ortamınızda hoşunuza gitmeyen ve açıkça ortaya çıkmayan güç savaşları yaşanabilir.

  Başak

  Sevgili Başak, bugün yer değiştiren Ay’ın enerjisi kalabalık ortamlarda bulunmanıza ve arkadaşlarınızla çevrili olmanıza yardımcı olacak. Aylık gelirinizin durumunu olduğundan kötü algılayabilir ve masraflı sosyal aktivitelerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Yüklü bir ödemeniz olabilir ya da alacağınız elinize geçmeyebilir.

  Terazi

  Sevgili Terazi, Ay’ın yıldız haritanızın en yüksek noktasına geçmesiyle gözler de sizin üzerinize çevriliyor. Ne yapsanız görülecek ve göze batacaksınız. Eve ait konular yüzünden baskı altında olabilirsiniz ve aynı anda ikili ilişkilerde de zorlanabilirsiniz. Çevrenizden izole olduğunuzu ve yalnız kaldığınızı hissedebilirsiniz.

  Akrep

  Sevgili Akrep, engellerle mücadele edebilirsiniz ama ne yazık ki, arkanızdan yapılan ve haberiniz olmayan
  unsurlar olduğundan, mücadeleniz de kolay olmayacak. Gizli düşmanlarınız olabilir. İş ortamınızda ihmal edilen konular bir anda ufak bir krizle ortaya çıkacak ama sonucunda yüzleşecek ve çözüm arayacaksınız.

  Yay

  Sevgili Yay, maddi konular yüzünden zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ya da dernek, kulüp gibi topluluklarla aranızdaki para meseleleri ilişkinizi kısıtlamanıza neden olabilir. Ya da para durumunuzdaki sıkışıklıktan dolayı kalabalık sosyal bir olaya katılmanız zor olacaktır. Aylık geliriniz ise bir şekilde güç savaşına dönüşebilir.

  Oğlak

  Sevgili Oğlak, bugün inisiyatif sizde değil karşı tarafta. Birlikte hareket ettiğinizde gelişme yaşayacaksınız ama bu da pek kolay olmayacak. Kariyerinizde zorlanabilirsiniz veya otorite figürleri sizi sıkıştırabilir. Yeni bir alanda acemilik çekebilirsiniz. Eve ait konularda bir sorun çıkabilir ama durumu anlayacak ve çözebileceksiniz.

  Kova

  Sevgili Kova, bugün görev duygunuz ön plana çıkıyor. İş ve bir bakıma hizmet gününüz! Sağlıkla ilgili konular da ön planda olabilir. Atladığınız detaylardan ortaya çıkan problemlerle yüzleşeceksiniz. Yurt dışı, mahkeme ya da üniversitelerle bağlantılı bir konuyu olduğundan kötü algılayabilir ve karamsarlaşabilirsiniz.

  Balık

  Sevgili Balık, Ay bugün aşk, eğlence ve yaratıcılık evinizde ancak maddi konular ve guruplardan gelen baskı nedeniyle o kadar kolay bir gün olmayabilir. Parayla ilgili meselelerden dolayı zorlanabilirsiniz. Bir arkadaşınız ya da dernek, kulüp gibi bir topluluk, istemediğiniz bir şeyi zorla yaptırmaya çalışabilir.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  İnanmıyorum burcum tek tek doğru çıktı bugün:S
   
24 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Mart Günlük Burç Yorumları

  24 Mart Günlük Burç Yorumları

  24 mart günlük burç yorumları Koç Sevgili Koç, gün boyu hareketli olabilir, kalabalık ortamlara girip çıkabilirsiniz. Büyük hedefler üzerine yoğunlaşabilir ve büyük düşünebilirsiniz. Ancak önemli işlerinizi öğleden sonra Ay boşlukta olmadan önce tamamlamaya bakın. Ay boşlukta iken istediğiniz sonuçları almak zor olabilir. Boğa Sevgili Boğa, kariyer evinizdeki Ay sorumlulukları ve işi ön...
 2. 24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumada güne başlamak istemiyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, bugün büyük hayaller kurabilir ve hayattaki en büyük hedeflerinizle ilgili derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Düşünce evinizdeki Ay ile Neptün’ün olumlu etkisi düşüncelerinizi açıyor ve hayal gücünüzü genişletiyor. Arkadaşlarınızla ilişkinizde anlayış ve fedakarlık ön planda olacak. Boğa...
 3. 24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç 24. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence...
 4. 24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :raila::raila: Koç burcu 24 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 20:04 itibariyle, Balık(Ay)-Başak(Güneş) burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay etkisi altında, çalışma hayatınızın gündelik temposu içinde yapılan işleri, düzenlemeleri, kısaca mecburiyetlerinizi,...
 5. 24 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  24 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  günlük burç yorumları 2011 günlük burç yorumları 2011 24 mart 24 Mart 2011 burç yorumları karşınızda kızlar... Sevgili Koç, İçinde bulunacağınız gruplarda sizi rahatsız edecek, iğneleyici sözlere mazur kalabilirsiniz. Bu şekilde oluşacak davranışlarda, olayın direk olarak size yönelik olmadığını, dolaylı olarak sizi ilgilendirdiğini gözden kaçırmayın. Bu nedenle, sizi kuruntulara sokacak...

Sayfayı Paylaş