Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 2011 günlük burç yorumları 2011 24 mart 24 Mart 2011 burç yorumları karşınızda kızlar...

  Sevgili Koç,
  İçinde bulunacağınız gruplarda sizi rahatsız edecek, iğneleyici sözlere mazur kalabilirsiniz. Bu şekilde oluşacak davranışlarda, olayın direk olarak size yönelik olmadığını, dolaylı olarak sizi ilgilendirdiğini gözden kaçırmayın. Bu nedenle, sizi kuruntulara sokacak ruhsal karamsarlığa kapılmayın. Çünkü, siz bu meselede üzerinize düşeni yaptınız.


  Sevgili Boğa,
  Üzerinizde, uzun zamandır kesintisiz sürdürdüğünüz çalışmalarınızın verdiği yorgunluk ve durgunluk var. İhtiyaç duyduğunuz dingin ortamı yaratmak sizin elinizde. Bu duyguyla güne başlayın. Size eşlik edecek kişilerle de bu konuda ayni havayı soluyacaksınız. Bu arada, sizin için en yakınınız olan partnerinizi üzecek davranışlardan kaçının.


  Sevgili İkizler,
  Partnerinizle aranızdaki sorunların temelinde sizin davranışlarınızın olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaşamınıza onu biraz daha fazla çekmelisiniz. “İtilmişlik” duygusunun ne kadar önemli olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz. Onun yerine kendinizi koyarak, ortak paydalarınızı arttırınız. Sorunların en iyi ilacının “paylaşım” olduğunu göreceksiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Uzun süredir ihmal ettiğiniz ve hatta unuttuğunuz yakın dostlarınızı mutlaka aramalısınız. Onlar gerçekten sizin bu vurdumduymazlığınız karşısında şaşkınlar. Kendinize yakın bulduğunuz bazı kişilerin kendilerine dönük davranışlarını görecek, geçmişte bıraktığınız kişilerin değerini anlayacaksınız.


  Sevgili Aslan,
  İnsanlardan uzak kalamıyorsunuz. Ön yargısız ve cömert davranışlarınızla karşınızdakini kendinize bağlamanızda üstünüze yok. Bu tarzınız iş ilişkiniz de de size başarıyı getiriyor. Fakat, insanlardan uzak kalabileceğiniz yerlere ihtiyacınız var. Bu tür bir yerde önünüzdeki günlerin muhasebesini yaparak, hareket alanlarınızı belirleyin.


  Sevgili Başak,
  Dostlarınıza öğüt vermekten hoşlanan kişiliğinizle ilk bakışta somut ve güvenilir kişilik sergiliyorsunuz. Fakat, ayni sevecenliği partnerinize de göstermelisiniz. Kendinizi bu konuda eksiksiz görüyorsunuz. Biraz çok yönlü düşünürseniz, temelinde maddi nedenler olan tartışmalarınızda ona hak vereceksiniz.

  Sevgili Terazi
  Aile büyüklerinizle bir arada iken, size haksızlık yapılan geçmiş olayları aklınızdan çıkarın. Hatta unutun. Çünkü, en yakınınızdaki kişi gerçekten sizin sorunlarınızla ilgilenmek istiyor. Gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi ona anlatarak, detaylar hakkında fikrini almak sizi rahatlatacak ve öz güveninizi arttıracaktır.


  Sevgili Akrep,
  Arkadaşlarınızla bir arada iken, sürekli kendinizi ön planda tutacak konulardan uzak kalmaya özen gösterin. Çünkü, bu şekildeki davranışlarınızdan dolayı, az da olsa sizinle ilgili eleştirel yaklaşımlar var. Maddi olarak halletmeye çalıştığınız konularınızın üzerine gitmek için fazla aceleci davranmayın.


  Sevgili Yay
  Her konuda mutlak haklı olduğunuzu kanıtlamaya çalışmayın. İşlek zekanızın size göstereceği davranışlarınızla zaman içinde zaten haklı çıkacaksınız. Fakat, kesinlikle ısrarcı ve yakın takipçi olmayın. Bu tür yaklaşımlarınızla bazen zor durumlara düşüyorsunuz. Sizi bu konuda en iyi anlayacak olan kişi partnerinizdir. Onunla daha çok ilgilenin.

  Sevgili Oğlak,
  Ebeveynlerinize olan candan ilginiz onları çok mutlu ediyor. Maddi konularda gelişen şartlar ve bir sonraki adım sizin için çok önemli. Bu konuda, aile içi bir yakınınız size yardımcı olabilir. O da sizin kendisine açılmanızı bekliyor. Tüm meseleyi, bir anda çözme konusunda da aceleci olmayın. Adımlarınızı daha sakin atın.


  Sevgili Kova,
  Partnerinize karşı olan davranışlarınızda daha kontrollü olmalısınız. Anlık değişen ve daha çok ince hesaplar içeren düşüncelerinizle ona yaklaşmayın. O da bu konudaki rahatsızlığını dile getirmek istemiyor. Her ne olursa olsun, mutlaka ortak çıkarlarınız doğrultusunda düşünerek hareket edin, kazançlı çıkacaksınız.


  Sevgili Balık,
  Bugün, yakın akraba ilişkilerinde duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Fakat, bu tür düşüncelerinizi takıntı haline getirmeyiniz. Bu şekilde davranışlarınız sizi etkisi altına alıyor ve günlük yaşamınızın referans noktası haline getiriyorsunuz. Oysa, gelişen her türlü durum karşısında, rahatlıkla duruma göre pozisyon yaratabilecek durumdasınız.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerrr :))
   
 3. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.105
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  teşekkürler cnm
   
 4. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  bu aralar öleyim offf derdim başımdan aşkın :S
   
24 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Mart Günlük Burç Yorumları

  24 Mart Günlük Burç Yorumları

  24 mart günlük burç yorumları Koç Sevgili Koç, gün boyu hareketli olabilir, kalabalık ortamlara girip çıkabilirsiniz. Büyük hedefler üzerine yoğunlaşabilir ve büyük düşünebilirsiniz. Ancak önemli işlerinizi öğleden sonra Ay boşlukta olmadan önce tamamlamaya bakın. Ay boşlukta iken istediğiniz sonuçları almak zor olabilir. Boğa Sevgili Boğa, kariyer evinizdeki Ay sorumlulukları ve işi ön...
 2. 24 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 mart hangi burç 24 mart burç Günlük burcunuzu okuyrak güne başlamak isterseniz buyrun meleklek 24 Mart 2010 GÜnlük Burç Yorumlarınz :tik: Koç Sevgili Koç, bugün dikkatiniz eve ait konulara odaklanıyor ama aynı zamanda kariyeriniz ve yakın ilişkilerinizle de yakından ilgilenmeniz gerekecek. Aynı anda hayatınızın birçok alanında çözümler üretmeye çalışacaksınız. Bireyselliğiniz ve...
 3. 24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda...
 4. 24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 24 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 haziran 2011 Cuma gününe özel günlük burç yorumları sizlerle melekler Koç Burcu Kesin kararlar vereceğiniz bir gün olmasın cuma günü. Duygularınızı kontrol etmeye daha çok çalışmanız gerekiyor. Aslında aklınızla olaylara müdahale edebilirsiniz. Böylece olayları kontrolünüz altında...
 5. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...

Sayfayı Paylaş