Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.


  24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar...


  Sevgili Koç,
  Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda beklediğiniz gelişmeler olmayabilir. Jüpiter ve Uranüs'ten olumlu destek alıyorsunuz. Bugün sözlerinize anlamlı ve dikkat çekici olacak.

  Sevgili Boğa,
  Ne istediğinizi iyi biliyor ve çevrenizdeki gelişen olaylara iyi niyetli davranmanıza rağmen, taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün beklentileriniz biraz da, yollardan gelecek haberler bağlı olarak gelişecek. Çevrenizde güvenebileceğiniz kişilere ihtiyacınız var. Düşüncelerinizi açıklarken, sakin ve temkinli davranmanızda yarar var.

  Sevgili İkizler,
  Fiziksel aktiviteleriniz için, yoğun bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir gün yaşasanız bile, hayatla ilgili sorgulamalarınız hiç bitmiyor. Çevrenizde, güven konusunda tereddütleriniz var.

  Sevgili Yengeç,
  Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Boğa'da ilerliyor ve sizi olumlu etkiliyor..Rutin işlerinizde yaşayacağınız duraksamalar, sizi engellememeli. Rejim yapmak istiyorsanız, her gün yeni baştan kendinize bir diyet uygulamaktan vazgeçin.

  Sevgili Aslan,
  Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınız verirken, iyi düşünmelisiniz.

  Sevgili Başak,
  İnatçı tavırlarınızda ısrar etmenin bir anlamı yok. Tenkit edilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz.. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

  Sevgili Terazi
  Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. . İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.

  Sevgili Akrep,
  Fikir dağınıklığı yaşasanız bile, olaylara anında müdahale edebilecek işlek bir zekaya sahipsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Olaylar yön değiştirdikçe haklı olduğunuzu görecekler Her geçen gün biraz daha başa savaşıyor, her olayın üstesinden geliyorsunuz.

  Sevgili Yay
  Jüpiter Kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerlerken, düşündüğünüz konular üzerinde çok fazla durmamalısınız. İşinizle ilgili huzursuzlukların söz konusu olduğu bir gün içindesiniz..Siz gücü sevmenize rağmen sizden daha üstün kişilerin fikirlerini de kabul etme konusunda tereddütler yaşıyorsunuz.

  Sevgili Oğlak,
  Eski olayları kafanıza taktığınız zaman huzurunuz kaçıyor. Bugün, Merkür'ün Boğa'daki hareketi bilinçaltınızın yoğunlaşmasına nenden oluyor. Birçok sorunuzun cevabını anında bulacaksınız. Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

  Sevgili Kova,
  Eski bir aile olayı gündeme gelebilir. Kendinizi sorgulamak yerine, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Bugün derin düşünmek size birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Emlak sorunlarınız için gerekli iletişimi sağlayacaksınız.

  Sevgili Balık,
  Yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. Ay, sezgisel yeteneğinizi mantıksal olaylarla birleştirmenizi sağlayacak konumda. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler...
   
24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam...
 2. 24 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  24 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı okuyun bakalım kızlar ohyandan Sevgili Koç, Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan...
 3. 24 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  24 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  günlük burç yorumları 2011 günlük burç yorumları 2011 24 mart 24 Mart 2011 burç yorumları karşınızda kızlar... Sevgili Koç, İçinde bulunacağınız gruplarda sizi rahatsız edecek, iğneleyici sözlere mazur kalabilirsiniz. Bu şekilde oluşacak davranışlarda, olayın direk olarak size yönelik olmadığını, dolaylı olarak sizi ilgilendirdiğini gözden kaçırmayın. Bu nedenle, sizi kuruntulara sokacak...
 4. 24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 24 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 haziran 2011 Cuma gününe özel günlük burç yorumları sizlerle melekler Koç Burcu Kesin kararlar vereceğiniz bir gün olmasın cuma günü. Duygularınızı kontrol etmeye daha çok çalışmanız gerekiyor. Aslında aklınızla olaylara müdahale edebilirsiniz. Böylece olayları kontrolünüz altında...
 5. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...

Sayfayı Paylaş