Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  24 Mayıs 2012 Burç Yorumları... Buyrun Hanımlar Buyrun...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün başınıza gelecek olaylar karşısında, duygularınızı bastırmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor.Hislerinizin etkisinde kalarak vereceğiniz kararlarla acele olarak harekete geçerseniz, sonradan pişman olacağınız sözler sarfedebilirsiniz. Kendinizi duygusal bir kaosun içinde bulacaksınız ve bu durum da sizi şaşkınlık, öfke içinde hareket etmeye zorlayacak.


  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  İlham gücünüzün ve buna bağlı yaratıcı fikirlerinizin güçlendiği bir gündesiniz.Bu, son derece etkili ve çekicilik uyandıran bir güçtür. Ancak çok fazlası da kimilerince kıskançlıkla ve bunun doğuracağı çekememezlikle karşılanabilir. Fikirlerinizi cömertçe ortaya atabilir, onları savunabilirsiniz ancak çevrenizde bulunan aslında size göründükleri kadar dost olmayan kişilerin eleştirileri karşısında da, öfkeye kapılmadan, soğukkanlı ve kararlı bir biçimde hareket edin.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Sizi sıkan şeylerden, özellikle iş hayatınızdaki sorunlardan, hatta belki aşkla ilgili sürtüşmelerden uzak tutacak şeylerle ilgilenmek için bulunmaz bir gün.Kendinizi eğlendirecek, kafanızı tazeleyecek ve size hoşça vakit geçirtecek meşgalelerle uğraşmalısınız çünkü fiziksel ve zihinsel olarak buna ihtiyacınız çok fazla. Bunu gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız, beraber zaman geçirmekten hoşlandığınız, sizi sorunlarıyla veya sorularıyla sıkmayacak bir partner.


  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Her ne kadar uygun bir gün gibi görünmüyorsa da, bugün işe biraz zaman ayırmalısınız.Tabii ki zihinsel olarak. Ortaya attığınız ve kabul gören teklifler, ayrıca sorumluluk altına girdiğiniz projelerle ilgili olarak yakın geleceğe yönelik fikir mesaisinde bulunmanız, önümüzdeki günlerde bu konularda karşılaşacağınız küçük sorunların büyümeden hallolmasına yardımcı olacaktır. Şu anda feda edeceğiniz iki-üç saatin, ileride sizi hallolması iki-üç gün sürecek, maddi-manevi yorgunluk verecek problemlerden koruyacağını gözardı etmeyin.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Oldukça tuhaf bir ruh hali içindesiniz. Romantizminizle birlikte işe yönelik hırsınız da oldukça güçlenmiş ve davranışlarınız üzerinde etki kazanmış durumda. Bu nedenle, bu aralar gün içinde kendinize ayıracak, vücudunuzu ve kafanızı dinlendirecek zaman bulamıyorsunuz. Sürekli hareket halindesiniz ve zihniniz de meşgul. Ve işte bu durumu kolaylaştırmak için bulunmaz bir gün. Mesleki düşünce ve kaygılara ara verip, yükselen romantizminizi tatmin edecek faaliyetlerde bulunmalısınız. Zaten zekanız da bu yönde parlamak üzere açlık çekiyor.


  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Uzun süredir vermeniz gereken ama bocaladığınız kararı vermeniz ve hatta açıklamanız gerekiyor artık.Süreniz doldu. Üstelik öyle bir noktaya geldiniz ki, bunun baskısı davranışlarınıza, düşüncelerinize yansımaya başladı. Dolayısıyla, vereceğiniz karar ne olursa olsun, en azından bu çetrefilli konuyu başınızdan attığınız için rahatlayacaksınız. Hata yapmış olsanız bile, telafisi imkansız değil. Yeter ki harekete geçin, bir adım atın.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugünü iyi değerlendirirseniz, yakın gelecekteki günlerde, aklınıza koyduğunuzu başarıyla gerçekleştirebilecek güç ve kararlığını depolayabileceksiniz.Karşılaşacağınız olumsuzluklarla mücadele etmek ve onları en sorunsuz şekilde geride bırakmak, sizin için zorlu bir mücadeleden ziyade, kendi kendinize oynadığınız bir oyun gibi gelecek. Öte yandan, bugün gireceğiniz topluluklarda kendinizi arka planda kalmış hissedebilirsiniz. Fakat bunun bir önemi olmadığına kendinizi inandırmanızda fayda var.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Gündüz, özellikle sabah vakitleri sizin için çok sakin geçecek ama bilmelisiniz ki bu sadece fırtına öncesi sessizlik.Sizi çok hareketli bir akşam bekliyor. Bütün duygusal enerjinize ihtiyacınız olacağı insanlar ve olaylar arasında kalacaksınız. Özellikle hakkınızda yapılacak yorumlar, sarfedilecek sözler konusunda derin analizlere girmekten kaçının. Varacağınız sonuçların hatalı olması olasılığı çok yüksek. Unutmayın ki, söylenen sözler her zaman üstlerindeki anlamı taşımadıkları gibi, bazen de arkalarında derin manalar barındırmazlar.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bugüne, çok da üretici olmadığınızı hissederek, biraz tatsız başlayabilirsiniz.Ama zaten dinlenmeye ve tatile ihtiyacınız olduğu bu anda, çalışma dürtüsü sizin için sakıncalı. Kendinizi bu karamsar ve olumsuz havadan kurtarmaya çalışarak, istirahatin keyfini çıkarmaya bakın. Aklınız başka şeylerle meşgul olma eğiliminde. Biraz iradenizi kullanın ve bu durumu engelleyin. Zaten günün ikinci yarısında, karşılaşmayı ummadığınız insanlarla karşı karşıya gelmek suretiyle duygusal gerginlik içine girmeniz olası.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Bu aralar, alıştığınız normal ev yaşantınızı sürdürememe konusunda şikayetleriniz var.İşte sorunlarınızı çözümlemeniz için ideal bir gün. Ailenizle bol bol zaman geçirin, onlarla yakınlaşın ve bir süredir anlamını unuttuğunuz “dertleşme” sözcüğünü hatırlayın. Belki karşılaşacağınız eleştiriler başta sizi üzecek ama hayal kırıklığına kapılmadan önce, karşınızdakilerin kimler olduğunu bir kez daha aklınıza getirin.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Hayatınızda büyük önem taşıyan, hatta bulunduğunuz yere getiren bilgi ve kültür avantajı, düşüncesiz davrandığıızn takdirde ayağınıza dolanabilir ve dert açabilir.Unutmyına ki, herkesin takdir ettiği, saygı duyduğu bu özelliği, başkalarını dinleyerek ve her kaynaktan edindiğiniz bilgilere eşit önem vererek kazandınız. Şu anda ise ilgilendiğiniz tek şey, sadece konuşmak, kendi fikirlerinizi empoze etmek. Bazı kişileri aşağı görüyorsunuz. Bu sadece sizin kişiliğinizi zedeler ve çevrenizde saygınlığınızı azaltır.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Silkinmenin, toparlanıp kendinize gelmenin zamanıdır artık. Gözünüz açık hayal görmeyi bırakın ve gerçeklere dönün. Bu şekilde hiç bir probleminiz, değil halletmek, farketmeniz dahi mümkün değil. Zaten sizi çok seven ve her zaman destekleyen yakınlarınız da bu halinizden sıkıldı. İçinizdeki gücü, potansiyeli açığa çıkarmanızı ve hem kendinizi daha iyi bir duruma taşımanızı, hem de gerektiğini anda yardımınız için size güvenebilmeyi istiyorlar.


   
  Son düzenleme: 25 Mayıs 2012
24 Mayıs 2012 Burç Yorumları... Buyrun Hanımlar Buyrun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Buyrun Burç Yorumlarınız :)))

  Buyrun Burç Yorumlarınız :)))

  KOÇ Sevgili koç burcu; bu günlerde eski bir dostla karşılaşacaksınız , (hani şu borç takıp ta yıllardır köşe bucak kaçtığın herif var ya). Adamcağız 3 yıldır bu günü bekliyor, biliyorsun kendisi boksör burcundan ve de 130 kilo. Uzun bir süre hastanede kalacağından aşk ve para açısından olumlu gelişmeler yok, olsa da söylemem zaten , danışmanlık ücretimi 2 aydır ödemiyorsun, bir an önce öde...
 2. 24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam...
 3. 24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda...
 4. 25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Elinize aldığıızn ve...
 5. 27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu günlerde yaşamınıza kısa süreli...

Sayfayı Paylaş