Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 24 mayıs 2014 günlük burç yorumu

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar:

  (21 Mart – 19 Nisan)

  Gün boyunca etrafınızdaki iletişim ve trafik artacak. Yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Kendinizi bolca telefon, yazışma, konuşma içinde bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz konularla ilgili gelişmeler önünüze gelebilir. Kısa seyahatlere çıkma olasılığız da oldukça yüksek.

  Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar:

  (20 Nisan – 20 Mayıs)

  Parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Gün içinde bütçenizdeki bazı oynamalarla karşılaşmamak, kayıplara uğramak için önem alabilirsiniz. Başkaları için fedakarlık yapayım derken, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Detaylı hazırlayacağınız bir rapor size yardımcı olabilir. Maddi ve manevi güvence ihtiyacınız artabilir.

  İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar:

  (21 Mayıs – 20 Haziran)

  Kendinizi göstermek için fırsatlar bugün kapınızı çalmaya başlayacak. Böylece kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Görünümün ya da imajınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Başlatmak istediğiniz işler için girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgilenmek için oldukça güzel bir gündesiniz.

  Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar:

  (21 Haziran – 22 Temmuz)

  Bugün hayallerinize, iç aleminize dönmek isteyebilirsiniz. Üzüntü ve sıkıntılarla baş başa kalmak sizi korkutmamalıdır. Gün içinde yardım severlik ve hayır işleri kendinden bahsettirebilir. Fedakarlıkta bulunmanız gereken konular gündeme gelebilir. Gizli kalmış yetenekleriniz varsa bunların ortaya çıktığını da görebilirsiniz.

  Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar:

  (23 Temmuz – 22 Ağustos)

  Dostluğun, arkadaşlığın, grupların öne çıktığı bu gün içindesiniz. Dernek ya da cemiyetler içinde yer almaktaysanız, yardım toplama gibi duyarlı konularla uğraşabilirsiniz. Umutlarınızın, gelecek planlarınız beslendiği bu günde, oldukça duyarlı davranabilirsiniz. Arzu, istek ve beklentilerinizde hayallerinize yer vermelisiniz.

  Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar:

  (23 Ağustos – 22 Eylül)

  Birkaç gündür kendinizi daha rahat ve özgür hissederken, bugün duygusal yanınız ağır basabilir. İşinizle ilgili konuların gündeme gelmesiyle, toplumsal alanda kendinizi gösterebilirsiniz. Mesleğinize ya da statünüze yönelik tatmin duygunuz artabilir. Gün boyunca işiniz, kariyerinizle ilgili alanlarda göz önünde olabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

  Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar:

  (23 Eylül – 22 Ekim)

  Yayıncılık, dış ticaret ya da yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinizi maceraya açık hissedebilir, uzak yerlere ait yolculuk planları yapabilirsiniz. İlginizi dini, ruhsal veya kültürel konular çekebilir. Akademik konularda, hukuksal alanda çeşitli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar:

  (23 Ekim – 21 Kasım)

  Ortak paralar, borç, alacak, kredi ilişkisiyle gün boyu uğraşabilirsiniz. Başkalarının değerleri hakkında düşüncelerinizin yoğunlaştığını görebilirsiniz. Kaynakların ortak potada toplanması için girişimlerde bulunabilirsiniz. Saklı yetenekleriniz üzerinde hassas bir biçimde odaklanabilirsiniz. Değişimlere açık, yeniden doğabilecek kapasitesiniz.

  Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar:

  (22 Kasım – 20 Aralık)

  Bugün içinde yalnız hareket etmeniz pek mümkün görülmüyor. Karşınızdaki kişiler, eşiniz ya da ortağınızla aynı anda hareket etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda her türlü konuda, danışmanlık almak içinde uygun bir günde bulunmaktasınız. Karşınızdaki kişilerin hassasiyetlerine verdiğiniz önemle kendinizi daha fedakar hissedebilirsiniz.

  Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar:

  (21 Aralık – 19 Ocak)

  Yanınızda çalışanlarla, hizmetlilerle ilgilenmeniz pek mümkün olabilir. Kendi sağlığınıza, beslenmenize gereken önemi vermelisiniz. Verimlilik, detaylı çalışma hakkındaki girişimlerinizle kendinizi daha fedakar hissedebilirsiniz. Vefakarlığın önem kazanacağı bir günden geçmektesiniz.

  Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar:

  (20 Ocak – 18 Şubat)

  Yaratıcılığınızın arttığı bu günde, hayattan zevk almakta zorluk çekmeyeceksiniz. Çocuklarınız crasa onlarla birlikte zaman geçirmek gündeme damgasını vuracak gibi gözükmekte. Yalnızsanız eğlenmek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Aşk sizden yana olacak. Sinema, tiyatro, konser gibi faaliyetlere katılabilirsiniz.

  Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar:

  (19 Şubat – 20 Mart)

  Evinizde, yuvanızda kendinizi daha mutlu ve güvende hissedebilirsiniz. Gayrimenkul, arazi, çiftlik gibi konular gündeme gelebilir. Ayaklarınızı toprağa basmak iyi gelecek. Evinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Ailenizde ilgilenmeniz gereken kişiler varsa, onlarla ilgili konularda fedakarlıkta bulunabilirsiniz.

  Astroloji Uzmanı Asude Argun
   
24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam...
 2. 24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda...
 3. 3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor ve 3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 03 Mayıs 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 4. 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs günlük burç yorumu, 10 mayıs 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için huzur dolu bir gün diliyor ve 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi Bugün çalışma programı ve detayların önem kazandığı projelerle meşgul...
 5. 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 mayıs cumartesi burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi Bugün yenileyici enerjiler sayesinde büyük adımlar atabilirsiniz. Ev ya da...

Sayfayı Paylaş