Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  24 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa, 24 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz güzel bir çarşamba günü geçirmenizi diliyor ve 24 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  [​IMG]  KOÇ
  Duygusal acıdan yaşayacağınız bir olayın ardından ciddi bir vicdan sorgulaması içine girebilirsiniz ve geçmişle ilgili bazı konuları gündeme getirebilirsiniz. Bu durum karşısında almanız gereken kararlar geleceğinizi etkileyeceği için oldukça kontrollu ve zaman bırakan adımlar atmanız önemli.

  BOĞA

  Genel olarak tutarlılığınızı korumak için caba harcayacağınız bir gün. Bu durum duygusal olduğu kadar iş çevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük çekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım içinde olabilirsiniz

  İKİZLER

  Manevi acıdan kendinizi oldukça renkli bulabilir ve bu durumdan dolayı kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.

  YENGEÇ

  Son günlerde yeni bir sürece başlamış olabilirsiniz. Bu süreç bir yandan yepyeni heyecanları on plana çıkartırken diğer yandan ise özgürlügünüzü kısıtlayan bir olgu gibi görünebilir gözünüze. Bazı şeylerin tadını zamana bırakarak çıkarmalısınız. Aceleci olmadığınız taktirde ciddi bir güçlenme süreci sizi bekliyor.

  ASLAN

  Tavırınızın değişmesi işe yaramaya başladı. Artık çevrenizdeki insanlar da kendi sınırlarını belirlemek zorunda kalacak. Uğruna fedakarlık ettiğiniz bir insan hakkında hayal kırıklığına uğrayabilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Aslında çok saf bir insansınız ve birlikte olduğunuz kişi de bunun gayet iyi farkında. Akşam çıktığınız yerde çok güzel vakit geçireceksiniz.

  BAŞAK

  Kendinizi daha iyi hissetmek için, iş hayatına odaklanıp yaşan gerginliği üzerinizden atabilirsiniz. Bu dönem kendinizi rahat bırakmalı ve geçmiş ile bağlarınız olan olgulardan uzak durmalısınız. Dostlarınız dahil çevrenizdeki insanlarla geçmişte yaşanan olumsuz olaylardan konuşmaktan kaçınmlaısınız. Güzel bir süreç sizi bekliyor olacak.

  TERAZİ

  Çok önemsendiğiniz biri tarafından vefasızlıkla suçlanabilirsiniz. Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz.

  AKREP

  İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma var. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor. Pek güven duymadığınız o kişinin küçük oyunları yakında başınıza iş açabilir.

  YAY

  Maddi acıdan sorunlarınıza çare bulmaya başlamanız,yakın çevrenize zaman ayırmanızı ve aranızdaki bağlantıların artmasını sağlayacaktır. Bu süreçte ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

  OĞLAK

  Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizi oldukça mutlu ediyor. Bugün sevgilinizin size yapacağı özel bir jestten dolayı çok duygulanacaksınız ve ona daha da çok bağlanacaksınız. Parasal konularda bazı beklentileriniz var. Fakat bu beklentiler bir hayalden öteye gitmeyebilir. Daha kontrollu olmalısınız.

  KOVA

  Hayatınızda bazı düzenlemeler yapmaya ihtiyaç duymaya başladınız.Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin. Maddi olarak yakın zaman da ciddi bit güçlenme süreci başlayabilir.

  BALIK

  İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.
   
24 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Nisan Günlük Burç Yorumları

  24 Nisan Günlük Burç Yorumları

  24 nisan hangi burç Koç Sevgili Koç, burcunuzda doğan yeniayın güçlü enerjisini istediğiniz yönde değerlendirebilir ve hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak için ilk adımları atabilirsiniz. Güç sizde! Sizin için çok özel olan ama gözünüzde büyüttüğünüz bir olayı canlandırmak için hemen harekete geçin. Yeniay ile başlayan konulara dikkat edin zira bunlar uzun süre hayatınızda kalabilir....
 2. 3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın ortasına geldiğimiz bu Çarşamba günün gönlünüzce geçmesini diliyor ve 3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ burcu 03 Nisan 2013 yorumu Kadersel alanınızda gerileyen Merkür, geçmişten gelen konuları sıkıntılı...
 3. 10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir hafta geçirmenizi diliyor ve 10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 10 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden...
 4. 17 Nisan Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  17 Nisan Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 17 Nisan Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirimiz, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle 17 Nisan Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 17 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Her açıdan güçlüsünüz ve çekinmenizi gerektiren bir durum yok. Kendinizi rahatça ortaya koyun. Bugünlerde başkalarının ne...
 5. 30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 nisan günlük burç yorumları, 30 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir gün diliyor ve 30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 30 Nisan 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve...

Sayfayı Paylaş