gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük burcunuzu okumada güne başlamak istemiyorsanız buyrun melekler :tik:
  Koç
  Sevgili Koç, bugün büyük hayaller kurabilir ve hayattaki en büyük hedeflerinizle ilgili derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Düşünce evinizdeki Ay ile Neptün’ün olumlu etkisi düşüncelerinizi açıyor ve hayal gücünüzü genişletiyor. Arkadaşlarınızla ilişkinizde anlayış ve fedakarlık ön planda olacak.

  Boğa
  Sevgili Boğa, mesleğinize ve kazancınıza bakış açınız yeterince gerçekçi olmayabilir. Durumunuzu görmek istediğiniz gibi ve olduğundan daha pozitif algılayabilirsiniz. Sevgilinizle aranızda sorun yaratan farklı değer yargıları ya da para konuları ise somut bir şekilde ortaya çıkabilir.

  İkizler
  Sevgili İkizler, bugün dünyaya pembe gözlüklerle bakabilirsiniz. Uzun vadeli bazı planlarınızı yeniden gözden geçirebilir ve daha büyük düşünebilirsiniz. Plan yapabilir ve stratejinizi düşünebilirsiniz. Uzak bir ülkeye seyahat de bu planın bir parçası olabilir. Bu planın düşüncesi bile size büyük mutluluk verecek.


  Yengeç Sevgili Yengeç, bugün başkaları için kendinizi feda edebilecek durumdasınız ve kendi ihtiyaçlarınızı ikinci plana atabilirsiniz. Empati duygunuz çok yüksek ve başkalarının acılarını ve sevinçlerini kendi içinizde hissedeceksiniz. İçinize attığınız bazı duygu ve düşünceleri dışa vurmanız rahatlamanızı sağlayacak.

  Aslan
  Sevgili Aslan, bugün partnerinizle aranızdaki dostluk ön planda olacak. Beraber kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Genelde tüm yakın ilişkilerinizde olumlu bir hava var. Ancak arkadaş grubunuza uymak için bütçenize uygun olmayan veya size ters gelen bir harcama yapmanız gerekebilir.

  Başak
  Sevgili Başak, bugün çalışma ortamınızda uyumlu bir ortam olabilir. Hem yöneticilerinizle hem de üstlerinizle ılımlı ilişkiler içinde olacaksınız. Gün içinde işte hayal gücünüzü çalıştırarak yaratıcı çözümler üretebilirsiniz. En verimli zaman ise öğle yakınları, gerilim sizi motive edecek ve tüm günün işini bir anda yapabileceksiniz.

  Terazi
  Sevgili Terazi, bugün sevgiliniz ya da varsa çocuğunuz size bir şekilde yardımcı olacak ve bakış açınızı onun yardımıyla genişleteceksiniz. Belki de kendi kendinize koyduğunuz bazı engellerin bu kişinin objektif bakış açısı sayesinde aslında gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli olmadığını anlayacaksınız.

  Akrep
  Sevgili Akrep, dışarıya belli etmekten hoşlanmasanız bile en duyarlı burçlardan birisinizdir. Bugün de empati duygunuzun yüksek olduğu, görünen yüzeyin altını sezdiğiniz hatta neredeyse gördüğünüz bir gün. Duygusal ilişkinizde ve çocuklarla ilgili konularda zor koşulları tersine çevirebilir ve çözebilirsiniz.

  Yay
  Sevgili Yay, bugün partnerinizle konuşacaklarınız olabilir. Aslında Neptün birbirinizi hissederek anlamanıza yardımcı olacak. Kendinizi onun yerine koyabilecek ve onu gerçekten anlayacaksınız. Eve ve mülkle bağlantılı maddi konularda imkansız gibi görünen olumlu gelişmeler yaşayabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay bütün gün iş evinizde kafanızı günlük işlerle dolduruyor. Maddi bir konuda fazla hayalci olabilirsiniz; zihninizi bulanıklaştıran Neptün bugün yine devrede ancak bu defa sizi yanıltmak yerine daha sınırsız düşünmeye teşvik ediyor. Maddi durumunuzla ilgili yaratıcı bir çözüm aklınıza gelebilir.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün aşkta çok duyarlı ve romantik olabilirsiniz. Sanat ve yaratıcılıkla ilgili işler dışında çalışmaya konsantre olmak ve detaylara yoğunlaşmak zor gelebilir ancak yaratıcılığınız çok yüksek o nedenle bu etkiyi değerlendirmeye çalışın. Akşamüzeri gerilim sizi bu ruh halinden çıkaracak ve harekete geçirecek.

  Balık
  Sevgili Balık, bugün içgüdülerinizin peşinden gitmelisiniz. Rasyonel mantıkla değil içinizden gelen sesle hareket edin zira yöneticiniz Neptün’ün etkisi çok güçlü. Manevi yanınız ağır basabilir. İnsancıl duygular içinde olabilirsiniz ve başkalarına hayır demek çok zor gelebilir. Ancak iyi niyetinizi istismar ettirmemelisiniz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare edici bir gün ama biran önce cumaaa olsunnn :D
   
24 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Şubat Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç - Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli...
 2. 24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç 24. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence...
 3. 24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  24 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :raila::raila: Koç burcu 24 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 20:04 itibariyle, Balık(Ay)-Başak(Güneş) burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Dolunay etkisi altında, çalışma hayatınızın gündelik temposu içinde yapılan işleri, düzenlemeleri, kısaca mecburiyetlerinizi,...
 4. 24 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat Perşembe burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bugün beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yaratıcılığınızın ön...
 5. 24 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 24 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, keyifli ailecek mutluluk içinde geçirebileceğiniz bir pazar günü diliyor ve günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz.. KOÇ burcu 24 Şubat 2013 yorumu İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. İşiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor...

Sayfayı Paylaş