Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 Temmuz Burçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  24 temmuz burcu 24 temmuz burç hangi burç ne burcu yorumları Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Genelde kişisel paylaşımlarınızda fazlaca ben merkezci davrandığınızı görebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir dostla yaşayacağınız bu tür bir deneyim, sizi bu konu üzerinde düşünmeye yönlendirebilir.
  Birlikteliğinizde zihinsel ihtiyaçlarınızı da tatmin edebileceğiniz bir düzeye ulaşmak için çaba harcalamalısınız. Ancak böylelikle, partneriniz için vazgeçilmez hale gelebilirsiniz. ,

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Biraz gergince bir güne hazır olmalısınız. Bu gerginliğin gerçek nedeni, kendinizde ve yaşamınızda ters giden bazı şeyleri görmenize rağmen, hiç bir şey yapmamanız. Kendinize biraz zaman tanımalısınız.
  Düşüncelerinizi neden sevgilinizle paylaşmıyorsunuz? Onun size göstereceği farklı kaynakları kullanabilir ve yürümeyen işlere bir yön verebilirsiniz.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeylerin üstünde durmalısınız. Bu konuda bir plan yapmalı ve bir an önce gerçekleştirmek için harekete geçmelisiniz. Kafanızda çözüm bulamadığınız konuları ise yakın bir arkadaşınızla tartışmalısınız.
  Birlikte olduğunuz insanla yapacağınız konuşmada taleplerinizin fazlaca kişisel olması ve ben merkezci yaklaşımlarınız aranızın açılmasına neden olabilir. Dikkatli olun!

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Kendinizi isteksiz ve yorgun hissettiğiniz bir dönemde olduğunuz için, sosyal faaliyetlere katılımda bulunmak istemeyebilirsiniz. Ama bu yaklaşımınız büyük bir hata. Biraz insanlarla birlikte olmak, sizi canlandıracaktır.
  Moralinizin bozukluğu ve durgunluğunuz, partnerinizi de negatif etkiliyor. Birlikte bir şeyler yapmak, sizi biraz canlandırabilir.
  Dedikodulara önem vermeyin

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Bir süredir izini kaybettiğiniz bir arkadaşınıza rastlayabilir, onunla hasret giderebilirsiniz. Bu karşılaşma sizi eskileri düşünmeye yönlendirebilir.
  Pozitif yaklaşımlarınızla istediğiniz herkesi etkiniz altına alabileceğinizi bilmelisiniz. Ama tabii ki en önemlisi sizin buna inanmanız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz.
  Sevdiğiniz kişiyle ailesi hakkında konuşmak fikrinden vazgeçmelisiniz. Bırakın, sorunları o kendi kendine farketsin.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Oldukça parlak bir gün geçireceksiniz. Düşüncelerinizin hızı sizi başka bir boyuta taşıyabilir. Hayallerinizi kontrol altına almadan doludizgin devam etmelisiniz.
  Bu aralarda ilişkinize renk katmak için entellektüel platformda da paylaşımlar yaratmalısınız. Bu her ikinizin de daha tatminkar bir hayat yaşamasını sağlayacaktır.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Bugün son derece dürtüsel hissedeceğiniz bir gündesiniz. Genellikle uzun boylu düşünmeyi de sevmediğiniz için, hız ihtiyacı sizi yanlış kararlar almaya sevkedebilir.
  Cinsel ihtiyaçlarınızı çok ön planda tutmanız onu rahatsız ediyor. Bu konuda sizinle konuşmak isteyecektir.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  İletişimsel yanınızın ve insani ilişkilerinizin çok kuvvetli olduğu bir gündesiniz. İnsanlara kolayca yaklaşabilme ve kendinizi kabul ettirebilme avantajınızı akıllıca kullanırsanız, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
  Sevdiğiniz kişiyle yaşayacağınız duygusal paylaşımlar sizi her zamankinden çok daha fazla tatmin edecek.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Oldukça yoğun tempolu bir gün sizi bekliyor. Haftabaşı oldukça dinç olmanıza ve rahat geçmesine rağmen, bugünden itibaren sizi bekleyen sıkışıklığa hazır olmalısınız.
  Sevdiğiniz kişiyle görüşmek için program yapıp, kendinizi hazırlamamalısınız. Yoksa hayal kırıklığına uğrar ve çok üzülebilirsiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Eğlenmeye hazır olmalısınız. Katılacağınız toplantıda yeni insanlar tanıyabilir ve içlerinden birisinden çok etkilenebilirsiniz. O da sonradan sizinle görüşebilmek için, daha samimi olma fırsatını kollayacaktır.
  Sonradan pişman olacağınız bir şeyler yapmamalısınız. Evet, haklısınız çevrenizde hep sizi ayartan faktörler var ama kontrollü olmakta size düşüyor.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Bu aralarda talih oyunlarında şansınız olabilir. Hem kazanabilir, hem de eğlenebilirsiniz. Denememek için hiç bir nedeniniz yok ki.
  Sevdiğiniz insanın ev yaşantısına ait düşünceleri çok hoşunuza gidecek. Bu alandaki uyumunuz ilişkinizin güçlenmesinde çok olumlu etkiye sahip.

   
24 Temmuz Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 tEMMUZ bURÇLAR

  9 tEMMUZ bURÇLAR

  9 temmuz burcu 9 ay burç ay burcu Koç Sevgili Koç, bugün Ay Terazi burcuna geçtikten sonra güne rahat başlayabilirsiniz. Terazi burcundaki Ay'ın etkisi bireyselliği bir kenara bırakıp takım oyuncusu olmanız gerektiğine işaret ediyor. İşbirlikleri her iki taraf için de çok yararlı olacak. Boğa Sevgili Boğa, Ay Terazi burcuna geçtikten sonra günlük işlere soyunacaksınız. Terazi burcundaki...
 2. Koç Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

  Koç Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

  koç burcuna uygun isimler koç temmuz 2010 burcunun eski adı Koç Burcuna Temmuz Tarot Açılımı Bazı olayların oluşumunda lütfen kimseyi suçlamayın. Unutmayın ki bazı olaylar sizin verdiğiniz kararlar yada tavizler sonucunda oluştu. Bu aralar ilişkinizdeki bazı dalgalanmalarda sizi şaşırtabilir. Sanki sabrımı deniyorlar diye de düşünmeniz olasıdır. Bu dönemde duygularımızı ve davranışlarımızı...
 3. 24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunu okumadan güne başlamayan meleklerime özel 24 Temmuz Burç Yorumlarınız... Melekler Mekanı farkıyla :tik: Koç Sevgili Koç, aşk ve eğlence evinize geçen Güneş burada yaklaşık bir ay kalacak ve sosyal hayatınızı canlandıracak. Kendinize çekin düzen verin, dış görünüşünüze özen gösterin. Risk almaktan korkmayın ve sosyal aktivitelere katılın. Hobilerinize ve yaratıcılığınıza zaman...
 4. Bugün (24 Temmuz) Doğanlar

  Bugün (24 Temmuz) Doğanlar

  24 temmuz doğanlar 24 temmuz da doğanlar temmuzda doğanların özellikleri temmuzda doganlar Duygu ve mantık karmaşası yaşamalarına rağmen, doğal dengelerini çok çabuk bulurlar..Doğuştan sanatsal yetenekleri onları sahne dünyasının içine sürükler ve bu durumu çok doğal karşılarlar. Artistik yetenekleri çok gelişmiş olduğu için de, yaşamı bir sahne gibi görürler. Yüzleri güzel ve anlamlıdır....
 5. 24 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  24 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 24 temmuz perşembe günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sıcacık temmuz gününü keyfinizce geçirmenizi diliyor ve 24 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 25 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz Farklı olmayı sevdiğiniz halde bazı alışkanlıklarınızın...

Sayfayı Paylaş