241543903 Sayısını Google'a Yazın Bakın Ne Oluyor?

T

TİTAN

Forum Okuru
241543903 Sayısını Google'a Yazın Bakın Ne Oluyor?
241543903 sayısı googlea yazın çıkan görseller ilginç resimler ilginç arama ile ilgili bilgiler burada melekler
İnternette gezerken bulduğum bir gariplikten bahsetmek istiyorum size melekler :D:D Önce bir google ana sayfası açın.Sayfaya 241543903 sayısını yazın ve görsellerden bir arama yaptırdın.Çıkan resimleri gördünüz mü? hahaha Bu resimleri görüp bir anlam veremedikten sonra ufak bir araştırma yaptım.Bakın yurdum insanı bu resimlerin anlamıyla ilgili olarak ne gibi dahiyane fikirler ileri sürmüşler?

resim-377.jpg

*Buzdolabının kapağı kapanınca ışık sönüyor mu sorusunun cevabını arayan tarikatın gizli üyeleridir. bu sebepden hiçbirisinin suratı görünmez.hahaha

*Sırrını ancak ve ancak devlet bahçeli’nin açıklayabileceği sihirli sayılar bütünü.hahaha

*Ömer Çelakıl'ın en kısa zamanda el atması gereken olay. hahaha

Biraz daha araştırınca bunun ,nisan 2009'da david horvitz isimli birinin flickrda kafasini buzdolabina sokmus bicimde bir fotografini yayinlamasi ile baslamis bir sayisal anahtar kelime olduğunu hatta nette aynı sayı adıyla bir de site kurulduğunu öğrendim.
Ya bu insanlar ne garip:D:D

bende merak edip dikkat etmiştim ama kafamı hiç içeri sokmadım ve evet o ışık kapanıyor :D:D

Geri