1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  25 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın son iş günü ve yılın son Cuma gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler :123: Koç
  Sevgili Koç, öğlene kadar daha içe dönük olabilir ve bazı duygularınızı ifade etmek zor gelebilir. Dışarı vuramadığınız bu duygular yüzünden huzursuz olabilirsiniz, neyse ki Ay öğlen burcunuza geçtikten sonra rahatlayacak ve iç dünyanızla barışık olacaksınız. Önemli işlere öğleden sonra başlayın.

  Boğa
  Sevgili Boğa, öğlene kadar kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz ancak arkadaşlarınızla aranızda güç savaşları ve beklenmedik bazı durumlar söz konusu olabilir. Ay, öğlen burç değiştirdikten sonra bu huzursuz ortam değişecek ama siz de yalnız kalmak isteyeceksiniz. Tek başınıza kaldığınızda daha verimli olacaksınız.

  İkizler
  Sevgili İkizler, kariyer evinizdeki Ay’ın boşlukta olması öğlene kadar bazı konuların sürüncemede kalabileceğine işaret ediyor. Mesleki sorumluluklarınız ve otorite figürleri sizi aynı anda sıkıştırıyor. Kariyerinizde sürprizler ve tahmin etmediğiniz koşullar olabilir. Öğleden sonra rahatlayacak ve arkadaşlarınıza zaman ayırabileceksiniz.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, işle ilgili uzun vadeli planlarınıza konsantre olabilirsiniz ancak beklediğiniz gelişmeler olmayabilir. Öğlene kadar karşı tarafı sıkıştırmak yerine olayları akışına bırakmak daha iyi olur. Ay, öğlen burç değiştirdikten sonra sorumluluklar ön plana çıkacak. Kontrolün sizde olmasından memnun olacaksınız.

  Aslan
  Sevgili Aslan, sevgilinizle veya varsa çocuğunuzla aranızdaki maddi konular öğlene kadar sabit bir fikir olarak kafanıza takılabilir. Tek bir konuya yoğunlaşabilir ve tepkisel davranabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha iyi hissedecek ve daha enerjik olacaksınız. Düşünceleriniz geniş bir perspektif kazanacak.

  Başak
  Sevgili Başak, hem yakın ilişkiniz, hem de ailevi konular sizin ilginizi bekliyor ancak bu pek kolay olmayacak. Öğlene kadar zorlanabilirsiniz. Sakin olmalı ve ani kararlarla hareket etmemelisiniz. İkili ilişkilerde beklemediğiniz durumlar ve sürprizler olabilir. Öğleden sonra öncelikleriniz değişecek.

  Terazi
  Sevgili Terazi, öğlene kadar iş ortamınızda bir konu sürüncemede kalabilir. Görev duygunuz ağır basacak ama beklediğiniz bir haber gelmeyebilir ya da işler istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Ay’ın öğlen burç değiştirmesinden sonra dikkatinizi yakın ilişkinize çevirebileceksiniz ve ilişkiler önceliğiniz olacak.

  Akrep
  Sevgili Akrep, öğleden sonra kadar maddi konular kafanızı çok meşgul edebilir. Öğlene kadar bu konuları saplantı halinde düşünebilirsiniz ancak ne yaparsanız yapın bir sonuç almanız zor görünüyor. Öğleden sonra günlük işler ön plana çıkacak ve çok meşgul olacaksınız. Detaylar ve görevler her şeyden önce gelecek.

  Yay
  Sevgili Yay, eve ait konularda beklemediğiniz durumlar ve ani gelişmeler öğlene kadar sizi biraz sinirlendirebilir. Duygularınız fazlasıyla yoğun olacak ve ani tepkiler gösterebileceksiniz. Ay, öğlen Koç burcuna geçtikten sonra ruh haliniz tamamen değişecek, daha neşeli ve mutlu olacaksınız. Renkli ve zevkli ortamlarda bulunabilirsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, öğlene kadar beklediğiniz bir yazı veya haber, perde arkasından kendini belli etmeyen güçlü bir kişi ya da kurum tarafından engellenebilir. Sonuç almak kolay olmayacak, sabırlı olmalısınız. Konular sürüncemede kalabilir. Öğleden sonra Ay’ın etkisi dikkatinizi eve ve aileye çevirmenize neden olacak.

  Kova
  Sevgili Kova, Ay öğlen Koç burcuna geçtikten sonra sizin de günlük temponuz hızlanacak. O zamana kadar maddi konularda arzu ettiğiniz gelişmeyi görmeniz zor. Bir arkadaşınız veya bir grup üzerinizde belirli bir baskı oluşturabilir. Akşam daha rahat etkilerle geliyor. Kendinizi daha özgür hissedecek ve daha hareketli olacaksınız.

  Balık
  Sevgili Balık, burcunuzdaki Ay, öğlene kadar sert bir etki ile boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde otorite konumundaki bir kişi veya büyük bir şirket ya da kurum ile mücadele etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra bu ortam değişiyor, duyguları bir kenara bırakacak ve maddi konulara odaklanacaksınız.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare ederiz artık :;P
   
 3. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  Ben yalniz olunca zaten hep daha verimli oluyorum :D
  Nasil oluyorsa artik :D:D

  Tskler paylasim icin Pasi :):)
   
 4. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler
  Sevgili İkizler, kariyer evinizdeki Ay’ın boşlukta olması öğlene kadar bazı konuların sürüncemede kalabileceğine işaret ediyor. Mesleki sorumluluklarınız ve otorite figürleri sizi aynı anda sıkıştırıyor. Kariyerinizde sürprizler ve tahmin etmediğiniz koşullar olabilir. Öğleden sonra rahatlayacak ve arkadaşlarınıza zaman ayırabileceksiniz


  TŞKLER
   
 5. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak
  Sevgili Başak, hem yakın ilişkiniz, hem de ailevi konular sizin ilginizi bekliyor ancak bu pek kolay olmayacak. Öğlene kadar zorlanabilirsiniz. Sakin olmalı ve ani kararlarla hareket etmemelisiniz. İkili ilişkilerde beklemediğiniz durumlar ve sürprizler olabilir. Öğleden sonra öncelikleriniz değişecek.


  saol pasim....
   
 6. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.196
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Oğlak Sevgili Oğlak, öğlene kadar beklediğiniz bir yazı veya haber, perde arkasından kendini belli etmeyen güçlü bir kişi ya da kurum tarafından engellenebilir. Sonuç almak kolay olmayacak, sabırlı olmalısınız. Konular sürüncemede kalabilir. Öğleden sonra Ay’ın etkisi dikkatinizi eve ve aileye çevirmenize neden olacak
   
25 ARALIK Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  10 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  Bazı teknik aksaklıklardan dolayı bugün burç yorumlarımızı biraz geç ekliyorum arkadaşlar olsun zararın neresinden dönülürse kardır değilmi :D Buyrun ozaman 10 Aralık Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün partnerlik evinizde dolaşacak ve dikkatiniz temelde yakın ilişkilerinizde olacak. Bireyselliği bir kenara bırakıp başkalarıyla ortak hareket etmeniz çok yararlı olabilir. Yakın...
 2. 11 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  11 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 11 Aralık burç yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ortalıklarınız ve evliliğiniz açısından önemli günler söz onuzu. Öncelikle tüm ilişkilerinizde sizi zorlayan gelişmeleri...
 3. 17 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  17 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamak istemezseniz buyrun meleklerim 17 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız :ehi: Koç Sevgili Koç, bugün doğan yeniayın hemen ardından yurt dışı, seyahat, medya, üniversite ya da hukukla bağlantılı konular gündeme gelebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bugünden itibaren sosyal hayatınız da canlanıyor. Ancak bilmediğiniz bazı şeyler birden su...
 4. 18 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  18 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü bakalım sevgili melekler sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 18 Aralık burç yorumlarınız :shootout: KoçSevgili Koç, Ay bugün Oğlak burcunda yani sizin kariyer ve sorumluluklar evinizde. İşinizle ilgili parlak ama her zamankinden çok farklı...
 5. 26 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  26 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  26 Aralık cumartesi gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız melekler mekanı farkıyla 26 Aralık burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, bugün Venüs kariyer evinize geçiyor. Venüs’ün burada geçireceği haftalar boyunca sosyal hayatınız geçici olarak iş çevrenize odaklanacak. Venüs bulunduğu yere uyum ve rahatlık getirir. Otorite konumundaki kişilerle ilişkinizde rahatlama...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş